Jarní 36. sraz Rvasice 26.-28. 5. 2017

Akce se Subaru Libero
Uživatelský avatar
Albedo
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 397
Registrován: čtv dub 21, 2016 6:45 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní 36. sraz Rvasice 26.-28. 5. 2017

Příspěvek od Albedo »

Tak hlásíme že jsme také dojeli domů. Před Hřebečským tunelem jsme měli ale asi 45minut přestávku, protože najednou vyletěla teplota vody na maximum, tak jsem s co nejlehčí nohou dojel asi 1km na bezpečnější místo ze zatáček a nepřehledného úseku. No zjištění závady bylo poměrně rychlé - proklepala se vodní trubka kousek před "roztrojkou" o držák. Zhruba jsem to očistil (přístup jak k penězům) a zalepil epoxidem - takový ten váleček co se v ruce rozhněte a za 10minut je to tvrdé. Nechal jsem asi 15minut vytvrdnout, pak zkusíl nalít vodu, ta už jen kapala, asi kapka za minutu, tak jsme pak ještě také po cestě 3x dolévali a jednou k tomu vařili. Během opravy vedle zastavilo (stál jsem odbočený na polní cestě, abych pod tím neležel na hlavním tahu) bílé Diahatsu Hijet. Zprvu jsem myslel že někdo z vás s bílím Liberkem, ale takhle zpod auta koukám že to má nějaký divný přední nárazník a světla... No chlapík hned zdravil a nabízel pomoc, tak jsme chvilku poklábosili a po ujištění že opravdu nic nepotřebuji jsme se rozloučili. No takové milé setkání a překvapení. Nuže tak mám také zase o zábavu postaráno.
Jak zpracuji fotky, dá sem odkaz na galerii. Kdo by pak nějakou chtěl pro potřeby tisku a podobně, dejte vědět a zašlu v plném rozlišení.
Děkujeme všem za pěkný sraz v pěkném prostředí a již teď se těšíme na další.
Naposledy upravil(a) Albedo dne ned kvě 28, 2017 4:17 pm, celkem upraveno 2 x.
Barča - Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD - 1996
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2469
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní 36. sraz Rvasice 26.-28. 5. 2017

Příspěvek od covex »

Ze by si brodeni vyzadalo sve a co uz melo naslapnuto tak teplotnim sokem nevydrzelo? Ja jsem teda pod auto jeste nekoukal...
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 545
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Re: Jarní 36. sraz Rvasice 26.-28. 5. 2017

Příspěvek od Petr+Barča »

Ahoj , už jsme taky v pořádku doma . Odpoledne proběhla oslava 70 narozenin . Jsme rádi že se nám povedlo stihnout obojí .
Děkujeme pořadatelům za krásný sraz , na nádherném místě a všem za hezkou atmosféru . Těšíme se na další srazek .
Petr a Pavla . :D
škatulka
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 234
Registrován: čtv srp 09, 2007 11:42 am
Bydliště: Dobruška

Re: Jarní 36. sraz Rvasice 26.-28. 5. 2017

Příspěvek od škatulka »

Už jsme dávno doma ale museli jsme s vnučkou do Dobrušky na "pouť", tak píšu až teď.
Sraz úplně pohodový, obdivujeme Zuzku, jak všechno s nadhledem zvládala organizovat,včetně výchovy dětí.
Jedničková volba areálu, ubytování, volnost pohybu a využití areálu. Málokde se setkáváme s tak čistou a vybavenou sociálkou
(voňavou) a tak vybavenou kuchyní. Kvitujeme s povděkem, že nás nikdo nekontroloval a nebuzeroval. Děkujeme všem
za pohodový víkend. Dáša a Bohouš.
P.S. Vysoko nastavená laťka!!!
Uživatelský avatar
artvandal
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 343
Registrován: stř zář 23, 2009 12:53 pm
Bydliště: Zámrsk

Re: Jarní 36. sraz Rvasice 26.-28. 5. 2017

Příspěvek od artvandal »

Ahoj všichni.
Jsme moc rádi, že se vám ve Rvasicích líbilo. Půlka úspěchu bylo dobře domluvené počasí :D Děkujeme všem za účast, já mnohokrát děkuji za spolupráci při úklidu nádobí a prostor. Za nás se též sraz vyvedl a už se těšíme na září k Jenýčkovi!

PS: Doufáfme, že cestou domů nikdo nepotkal otravný hmyz :wink:
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 zelene --- RIP :(
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv95 zelene --- sold 8)
+ Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 bile --- stale zije! :twisted:
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní 36. sraz Rvasice 26.-28. 5. 2017

Příspěvek od Tuti »

I Tuti chválí, bylo to moc fajn. Ten areál v lesích je super, při rekordním počtu dětí a psů přímo ideální. Opékání buřtů a tombola pod širým nebem bylo příjemné zpestření. Jen škoda, že se zase nesešel Liberoband - ve Vysokém bylo muziky malinko, ve Rvasicích se kytary ani nevytáhly z futrálů.
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2469
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní 36. sraz Rvasice 26.-28. 5. 2017

Příspěvek od covex »

...doufam ze uz pripravujete video semikovskeho skoku s Liberem pres prikop...

BTW: Nema nekdo video z brodu? Ja to zapomel zapnout. :)
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
cristalina
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 9
Registrován: stř kvě 03, 2017 6:30 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Markvarec

Re: Jarní 36. sraz Rvasice 26.-28. 5. 2017

Příspěvek od cristalina »

Dobré ráno,

žádný otravný hmyz už se ani u mě nekonal. Děkuji všem za milé přivítání a krásný víkend. Po cestě zpět už jako třešnička na dortu opravdu skoro upadl výfuk, takže to bylo zvukově hodně výrazné cestování... :)

Těším se na někdy příště a jakmile najdu program na editaci videí, tak i skok bude... (pokud ho mezitím nezveřejní někdo jiný :D )

J.
David
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: úte kvě 14, 2013 12:14 am
Typ Libera: E10, E12, E12 nové
Bydliště: Jizerské hory

Re: Jarní 36. sraz Rvasice 26.-28. 5. 2017

Příspěvek od David »

Zdravím z Jizerek a dodatečně děkuji našim milým pořadatelům, příště snad dorazíme dřív (aspoň o trochu, protože to budeme mít blíž). V neděli jsme ještě stihli ve skalách Toulovcovy maštale a po jedenácté večer jsme přenášeli spící děti do postýlek.
Hezké léto a naviděnou na podzim.
David a spol.
dagmar.machova
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 81
Registrován: čtv zář 01, 2011 6:06 pm
Bydliště: Úpice

Re: Jarní 36. sraz Rvasice 26.-28. 5. 2017

Příspěvek od dagmar.machova »

DĚKUJEME ZA KRÁSNÝ SRAZ Z KRÁSNÉHO KEMPU. Víkend po srazu jsme jeli na svatbu k Mělníku (Bišice) 120 lidí. Bomba. Krásný léto LIBERÁKŮM. Vaši Maši
Odpovědět