39. Jarný zraz, Slovensko

Akce se Subaru Libero
Uživatelský avatar
Raper
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 338
Registrován: úte zář 23, 2008 11:12 pm
Bydliště: Kežmarok SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 39. Jarný zraz, Slovensko

Příspěvek od Raper »

Ahojte, Velka Vdaka Vam za to ze ste nevzdali organizaciu a ze sa to uskutocnilo! Dorazil som bez problemov o 18:00.
Kinderko E 12 r.91
Fiat Ducato 2,3 JTD
Uživatelský avatar
cristalina
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 9
Registrován: stř kvě 03, 2017 6:30 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Markvarec

Re: 39. Jarný zraz, Slovensko

Příspěvek od cristalina »

Děkuji za krásný víkend a za super organizaci! Bylo super vás zase vidět a poznat...Na shledanou příště! :)
Uživatelský avatar
artvandal
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 343
Registrován: stř zář 23, 2009 12:53 pm
Bydliště: Zámrsk

Re: 39. Jarný zraz, Slovensko

Příspěvek od artvandal »

Drazí,
hlásím bezproblémový (až na Žouželí občasné řevy, cestování dvakrát nemiluje) návrat. Chci ještě jednou moc poděkovat za super sraz, skvělý guláš a pomoc s dětmi. Jsem moc ráda, že jsem se hecla a vyrazila :D
Ještě pro zasmání zážitek z cesty zpět. V neděli odpoledne jsem se blížila k Nitre a přede mnou takový štrůdlík. Očividně to tam brzdilo nějaké auto. Když ho většina aut předjela, a já byla dostatečně blízko, zjistila jsem, že to jsou Davidovi :lol: Takže to pro mě byl takový hezký závěr srazu. Chtěli se ještě stavovat u příbuzenstva a pak jet domů. Já s peugeotem a bez větších zastávek dojela domů ve 23h. Tak by mě zajímalo, jaký měli dojezdový čas oni.
Je suis Libero :!: A příště u Syslů, ahoj!
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 zelene --- RIP :(
- Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv95 zelene --- sold 8)
+ Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96 bile --- stale zije! :twisted:
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: 39. Jarný zraz, Slovensko

Příspěvek od dědek »

Tak to vypadá, že jste se dohodli ma podzimním srazu v Údolí Bílého potoka ? Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
David
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: úte kvě 14, 2013 12:14 am
Typ Libera: E10, E12, E12 nové
Bydliště: Jizerské hory

Re: 39. Jarný zraz, Slovensko

Příspěvek od David »

Sotva držím oči, ale nesmím to odkládat. Díky moc za hezký sraz i za pomoc s rezervou. Odjížděli jsme včera (v neděli) v podvečer asi ve čtyři, ten kdo na nás troubil při předjíždění byla, jak se ukázalo Zu. Pak klička kolem Nitrianského hradu, termální koupele do osmi večer, hledání příbuzných u Nitry, obdarování náhradní rezervou, odjezd po půlnoci. Ráno na Vysočině ještě zajížďka k Pelhřimovu, pak akce u dětí ve školce a po páté večer doma (právě jsme dorazili). Cestou jen asi dvě hodinky spánku na volantu u Břeclavi - bylo to ke konci drsný :D
V číslech to bylo 1140km a musím pochválit Berušku, cestou se většina koní pod kapotou umoudřila a táhla správně. Vystřílený přepážky ve vejfuku se nakonec ukázaly jako vítaná pomůcka v usínající vesnici - lidé vyhlíželi, kdo tam potmě seká trávu a hned se bylo koho zeptat :D
Zdravíme z Jizerek a těšíme se na příště u Sysla.
David.
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: 39. Jarný zraz, Slovensko

Příspěvek od Tuti »

Ahoj všem, s dobou návratu tentokrát trumfneme i Davida, prozatím posíláme pozdravy z termálů v Hegykö. Je tady fajn, ale na srazu to bylo ještě lepší. Díky za tu šťastnou improvizaci. Jen škoda, že jsme půlku nestihli, ale i tak to stálo za to.
Až po odjezdu mi došlo, ze jsem zůstal dlužen srazovné, tak to na podzim musím srovnat i s tekutým úrokem.
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

Re: 39. Jarný zraz, Slovensko

Příspěvek od Lubomír »

Tak je na mne záverečný sumár stretnutia:
Účasť: Napočítali sme: 8 Liberiek v sumáre, 4 spriatelené "veľké" Subárka, 5 rádobyliber iných značiek (Je suis Libero)
Počet osôb: 21+5 detí sme platili na zámečku, skrátka plná lúka okolo chaty...po príjazde Davidovom a Tutiho sa skóre ešte vylepšilo na 25+8...
Počasie: Sláva nášmu výletu, nezmokli sme a sme tu...
Nálada: hodnotím výbornou, žiadne rušivé elementy som nezaznamenal (Chrápanie je normálne, ostali sme tu iba potomkovia tých čo chrápali, nechrápajúcich vytiahli z jaskyne zvery, vraj...)
Jedlo: Guláš chutil, ostalo nám v chlaďáku pár štěkáčikov (to nie je názov pre psa, ale pre špekáčiky nejasného pôvodu a veku.)
Pitivo: Bolo dostatok všetkých druhov alko- aj nealko.
Muzika: Chýbali tradiční Liberobanďáci,ale tak nejak sme ten Liberosong uspievali...
Tombola: nebola
Záver: Ďakujem všetkým zúčastneným za vzorný priebeh neplánovaného priebehu stretnutia majiteľov Liberiek a priaznivcov značky a tešíme sa na jeseň na Bílý potok k Syslovým.
Dodatok: A veľmi si ceníme, že boli tak dobrí a prišli nám pomôcť zabudnúť na premárnenú námahu s prípravou zrazu v okolí Trenčína a nenechali nás myslieť si, že na Slovensko je to fakt tak ďaleko...
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
Uživatelský avatar
Johny Mandolína Jazz
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 198
Registrován: čtv kvě 10, 2007 10:40 pm
Bydliště: Kostelec nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: 39. Jarný zraz, Slovensko

Příspěvek od Johny Mandolína Jazz »

Škoda že to zase nevyšlo, moc jsme na Vás mysleli, ale bohužel jsme vytíženi na 120%. Proto opět apeluji na co nejvčasnější zadávání termínů srazů.
S podzimem to nevidím moc růžově, jelikož už teď máme téměř všechny víkendy plné. :(
Všechny zdravíme doufáme že to zas někdy vyjde. :)

Johny+Ivča
Jazzu zdar!
Subaru Libero Super de Luxe r.v. 1990 (Ferda)měli jsme ho od r. 1999 do 10.11.2020+(Fotřík od r.2010)=Forester 2,0X Comfort WP r.v.2008,plná palba 116kw
Odpovědět