Návrh na diskuzi : Komu se líbilo v Českém ráji ?

Akce se Subaru Libero
Odpovědět
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Návrh na diskuzi : Komu se líbilo v Českém ráji ?

Příspěvek od dědek »

O prodlouženém výkendu jsem zavítal při cestě k naší babičce na jičínsku do bývalého rekreačního areálu firmy kde jsem před dvaceti lety pracoval. Poptal jsem se zda-li by bylo možné tam udělat setkání tak pro 35-50lidí na přelomu duben-květen a nebo tak v polovině září. Šéfuje tomu tam známý člověk , který si na mne už moc nepamatoval, ale nakonec jsme se domluvili. Jedná se rekr.středisko Sklář Ostružno u Jičína a mělo by to být na Internetu. Pro ilustraci - je to vlese asi 8km od Jičína a není to přímo v CHKO Český ráj tak, že možnost lesních cest k projíždce či výletům a krok od všemožných "atrakcí" v Českém ráji. Ubytování v chatká (platí se za obsazené lůžka cca 150,-Kč za noc) a i by nám uvařili něco k jídlu a večer možnost klubovny a otevřené "kantíny". Tak přemýšlejte a v září "u Karla" nad Děčínem se domluvíme. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
kropin
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: pon kvě 28, 2007 6:45 am
Bydliště: Buchlovice

Příspěvek od kropin »

abyste to nemuseli dlouho hledat http://www.sklar-ostruzno.cz :)
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2469
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od covex »

Tak me je to celkem jedno. Hezkych mist je spousta a tohle este nezname tak klidne tady.:)
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
michalson
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 122
Registrován: pát pro 01, 2006 4:35 pm
Bydliště: Říčany u Prahy

Příspěvek od michalson »

Náhodou jsem tam na jaře něco vezl,je to fakt pěkný místečko. Někomu by,ale mohlo dát práci to najít,pro ten případ by byly dobrý směrovky.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Příspěvek od dědek »

Do Jičína trefí každý a tak jen pro ty, kteří pojedou ze západu od Sobotky přidám podrobný cestovní pokyn. Jezdí tam němci, holanďani a trefí. Velmi blízko je letiště Vokšice s možností vyhlídkových letů nad Českým rájem a jsem schopný připravit suchý i mokrý program. Kromě toho v září je to ráj houbařů. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Do Ostružna jsme s manželkou jezdili jako vedoucí táborů pro tělesně postižený děcka. Je to tam fajn akorát jsou společný sprchy a záchody. Voda v "bazéně" je rybníková, ale taky v pohodě.
Klíďo bych tam rád jel...
Odpovědět