Syslí děkovačka

Volný pokec (nejen) o Subaru Libero
Odpovědět
syfree
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: úte říj 06, 2009 7:17 am
Bydliště: Veverská Bítyška

Syslí děkovačka

Příspěvek od syfree »

Ahoj Liberáci, opět usínám s blaženým úsměvem na tváři. Úchyláček už zase jezdí a to především díky Vaší pomoci. Hlavně děkuji Lubomírovi a Hadům za nabídku převodovek, dále Tutimu za rychlé poslání silentbloků (fungují perfektně, nemají chybu). A hlavně bych chtěl poděkovat Barkasníkovi od kterého jsem koupil náhradní převodovku i přední rám, který jsem tak dlouho sháněl. Jak budu mít čas, tak pošlu foto puklé i zavařené převodovky, kterou jsem si nechal na náhradní díly. Ještě jednou všem moc díky. Mějte se hezky. Zdraví Sysel.
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Syslí děkovačka

Příspěvek od Tuti »

Jsem rád, že silentbloky fungujou :) . Dal jsi oba v tvrdším provedení - nepřenáší se vibrace na volnoběh moc do kastle? A jak jsi vyřešil ten levý zadní?
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
syfree
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: úte říj 06, 2009 7:17 am
Bydliště: Veverská Bítyška

Re: Syslí děkovačka

Příspěvek od syfree »

Vibrace jsou v pohodě.Dokonce se mi zdá,že ten na motoru by mohl být ještě tvrdší.Je tost smýknutej :lol: ,leží to skoro nadoraz a to jsem ho namontoval šroubem nad osu. Zadek jsem tam nechal jen jsem ho podložil a obložil 4 gumou na zástěrky. Dal jsem i pod ten přítlačnej plech a ani se to nehne. Včera jsem byl testovat čtyřkolu v terénu a silentbloky obstály.Nevíš o někom kdo by měl navíc karbec? I bez plovaku ,i s vyčvachtlou hřídelkou klapky vzduchu. Já bych si to přefutroval a pak prohodil s tím svým. Mám to už hodně volný a pomale klesá plyn při řazení. Teda myslím,že by to mohlo být tím :roll: bduh.gif :?:
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2469
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Syslí děkovačka

Příspěvek od covex »

Takle poklesava i origo silet blok...
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Odpovědět