Stránka 1 z 1

Kam s Liberem na ozdravný pobyt?

Napsal: stř srp 31, 2011 2:04 am
od Fox_25
Ahoj, blíží se zima kterou Libero tento rok přečká a příští rok bych ho rád k někomu poslal na ozdravný pobyt. Pominuli kastli která je celkem zdravá až na kosmetiku a rez pod lakem by to chtělo udělat podvozek, je tam dost čepů hyn nicméně nic nebezpečného, pak nevím co je na podvozku zkorodované. Problém je ten že nikdo se do toho nechce pustit a v servisu pomalu neví kde a jak objednat náhradní tlumič výfuku protože bosal dělá jen na justy a vydrží jen cca jeden a půl roku a pak mají většinou zase kšeft.

Re: Kam s Liberem na ozdravný pobyt?

Napsal: stř srp 31, 2011 9:18 am
od covex
Libero je auto, ktere by vetsina lidi rada udrzela pri zivote diky jeho vlastnostem, jenze jeho udrzba je narocna a tezko v dnesnich vymenovnach najdes nekoho kdo by se s tim chtel parat. Krom toho i kdyz nekoho najdes, cena bude vysoka, protoze to proste je pracne.

Dily se stale daji objednavat, ale nejlepe original (nektere servisy maji s jejich dodavanim ale celkem problem, nekolikrat jsem neuspel, nakonec me zatim vzdy zachranil jen Mr. Vochomurka z Betahase, jak dlouho to ovsem pujde aspon pres nej netusim). Cena bohuzel odpovida tomu, ze dil jde z japonska, pres nemecko do cech - tedy ze zemi mnohem ekonomicky silnejsich do zeme, kde nemecke platy jsou utopie.

Re: Kam s Liberem na ozdravný pobyt?

Napsal: stř srp 31, 2011 9:29 am
od Karel
Libero je auto....
Tak,tak napsáno naprosto srozumitelně a zřetelně.
Mohu jen souhlasit.
K.
:D