Nove kalendar pro rok 2015 (drive Kalendar 2013)

Volný pokec (nejen) o Subaru Libero
cholik
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: čtv bře 08, 2012 8:12 pm
Bydliště: Praha

Nove kalendar pro rok 2015 (drive Kalendar 2013)

Příspěvek od cholik »

Zdravím,
sháním pro "neoficiální" Subaru kalendář jedno Libero. Vyrábím už pátý ročník tohoto kalendáře a letos bych chtěl jedno libero na kalendář. Jednalo by se o cca 2 - 3 hodinové večerní /noční focení. Čím blíže ku Praze bude, tím lépe. Kdo by měl zájem, tak ať mi sem dá odkaz na foto jeho vozu a nějaký stručný popis odkud je. Rád bych nějaký, pokud možno originální stav, pokud by byl ještě polepen, tak by to bylo skvělé. Focené proběhne na dohodnutém místě.

Náhled kalendáře pro rok 2012 najdete zde: http://cholik.rajce.idnes.cz/Kalendar_2012/

Ostatní fotky zde: http://chochole.com/index.php/auto-moto a zde: http://cholik.rajce.net

Děkuji za reakce.
Honza
Naposledy upravil(a) cholik dne úte lis 11, 2014 8:06 am, celkem upraveno 2 x.
www.janchochole.com - Mé stránky
Uživatelský avatar
vojta
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 532
Registrován: pon srp 09, 2010 12:40 pm
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kalendář 2013

Příspěvek od vojta »

Zdravím, ještě bys měl uvést jestli tě zajímá starší nebo novější typ, tak ať to dopadne, myslím že v okolí hlavního města se určitě někdo najde :)
Nudíte se? Kupte si Subaru Libero ;)
cholik
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: čtv bře 08, 2012 8:12 pm
Bydliště: Praha

Re: Kalendář 2013

Příspěvek od cholik »

Více méně je mi to jedno. Radši bych ale starší a pokud možno polepené, třeba jako tady.
Obrázek
www.janchochole.com - Mé stránky
cholik
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: čtv bře 08, 2012 8:12 pm
Bydliště: Praha

Re: Kalendář 2013

Příspěvek od cholik »

Kůra, lidi neřikejte, že nikdo nechce. dontknow.gif dontknow.gif dontknow.gif
www.janchochole.com - Mé stránky
Uživatelský avatar
Mis.us
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1938
Registrován: ned bře 02, 2008 7:54 pm
Typ Libera: KJ8 a FA8
Bydliště: Berounsko

Re: Kalendář 2013

Příspěvek od Mis.us »

beru tvojí nabídku :D
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (KJ8) 38kw 1989
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (FA8) 40kw 1997
Subaru 1.8GL 4WD Turbo coupé (AG5) 100kw 1987
Subaru Legacy 2.0 Turbo Wagon (BF5) 177kw 1991
cholik
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: čtv bře 08, 2012 8:12 pm
Bydliště: Praha

Re: Kalendář 2013

Příspěvek od cholik »

Super, díky Mis.usi, někdo další, kdo se s tebou popere o místo? :D
www.janchochole.com - Mé stránky
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2467
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kalendář 2013

Příspěvek od covex »

Nemam ani starsi, ani polep a ani nejsem z Prahy, tak je to takova narocna legrace..:) Takze bohuzel.
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 544
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Re: Kalendář 2013

Příspěvek od Petr+Barča »

Jestli máš ještě zájem , tak jedno starší mám a jsem z Prahy . Když ho umeju , hodíme přez něj plachtu a nafotíš to v noci , tak to musí klapnout :D

http://nomisrtep.rajce.idnes.cz/nastenk ... e-0013.jpg

Petr
P+B.
cholik
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: čtv bře 08, 2012 8:12 pm
Bydliště: Praha

Re: Kalendář 2013

Příspěvek od cholik »

Ten vypadá super, nejezdíš ty náhodou čas od času přes Nusle? Mam takový dojem že jsem ho tam kolikrát viděl, ale jenom projet, takže jsem nestihl dát lístek.
Doufám že Mis.us promine, ale na kalendáři bude na 90% tvoje Libero.

Díky
Covex, už asi mám vítěze, tak bohužel.
www.janchochole.com - Mé stránky
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 544
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Re: Kalendář 2013

Příspěvek od Petr+Barča »

OK . Až budeš mít náladu tak brnkni na 723942875 a domluvíme se .

Ahoj Petr .

P+B.
cholik
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: čtv bře 08, 2012 8:12 pm
Bydliště: Praha

Re: Kalendář 2013

Příspěvek od cholik »

Číslo uloženo, ozvu se v průběhu dubna, dřív to stejně nemá cenu. Díky
www.janchochole.com - Mé stránky
cholik
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: čtv bře 08, 2012 8:12 pm
Bydliště: Praha

Re: Nove kalendar pro rok 2015 (drive Kalendar 2013)

Příspěvek od cholik »

Ahoj, tak na rok 2015 se to povedlo. Je tam i zástupce Libera - Mis.us. :roll:

Kalendář hotov. Jednotlivé listy najdete tady. Je to trochu našedlý, ale toho si nevšímejte. https://www.flickr.com/photos/chochogra ... 837109903/
Cena je pro Vás 305 Kč s DPH. Do SZ napište jméno, počet kalendářů a adresu na kterou je mam poslat.Poštovné je 68 Kč. Při 3 a více kusech je cena za balík 80 Kč. Osobní odběr je možný po domluvě v Praze, případně je možné se potkat na Benešovsku a Sedlčansku.

Pokud možno, chtěl bych platbu předem, jinak budu nucen navýšit poštovné, jelikož pošta s za dobírku bere něco navíc. Pokud by jste chtěli na kalendáře doklad, není problém, jenom se cena navýší z 305 na 320 Kč.
www.janchochole.com - Mé stránky
cholik
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: čtv bře 08, 2012 8:12 pm
Bydliště: Praha

Re: Nove kalendar pro rok 2015 (drive Kalendar 2013)

Příspěvek od cholik »

Pokud by to četl někdo z vedení, bylo by možné kalendář propagovat na úvodní stránce v novinkách?
Díky
www.janchochole.com - Mé stránky
cholik
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: čtv bře 08, 2012 8:12 pm
Bydliště: Praha

Re: Nove kalendar pro rok 2015 (drive Kalendar 2013)

Příspěvek od cholik »

Posledních 7 dní na objednávání v prvním kole. Pokud nestihnete objednat do 20.11. Nemůžu zaručit, že se k Vám dostane kalendář do Vánoc. Další kolo objednávek končí až 2. týden v prosinci.
Neváhejte. Objednávejte na mailu kalendar@chochole.com
Cena 350 ,- poštovné po ČR za 68 Kč při platbě předem, do jiných zemí je to na vyžádání.
www.janchochole.com - Mé stránky
cholik
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: čtv bře 08, 2012 8:12 pm
Bydliště: Praha

Re: Nove kalendar pro rok 2015 (drive Kalendar 2013)

Příspěvek od cholik »

Ahoj, kvůli nízkému zájmu to udělám takto. Do 21.11. to máte za uvedenou cenu 305 Kč.
Jakákoliv další objednávka už je za 380, jelikož tisk po 10 kusech je o hodně finančně náročnejší a já nestojím o to, aby mi ve skříni zbylo kolem 50ti kalendářů.
Přiznám se, že je mi to docela dost líto a na příští rok se asi budu dlouho rozmýšlet, zda vůbec něco budu takového dělat. V současné době se mi zdaleka nezaplatily ani přímé náklady, které jsem s tím měl.

Přeji hezký večer
Honza
www.janchochole.com - Mé stránky
Uživatelský avatar
Mis.us
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1938
Registrován: ned bře 02, 2008 7:54 pm
Typ Libera: KJ8 a FA8
Bydliště: Berounsko

Re: Nove kalendar pro rok 2015 (drive Kalendar 2013)

Příspěvek od Mis.us »

Honzo, tak já se hlásim. 5ks si vezmu :-)
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (KJ8) 38kw 1989
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (FA8) 40kw 1997
Subaru 1.8GL 4WD Turbo coupé (AG5) 100kw 1987
Subaru Legacy 2.0 Turbo Wagon (BF5) 177kw 1991
cholik
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: čtv bře 08, 2012 8:12 pm
Bydliště: Praha

Re: Nove kalendar pro rok 2015 (drive Kalendar 2013)

Příspěvek od cholik »

Díky. Moc.
www.janchochole.com - Mé stránky
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nove kalendar pro rok 2015 (drive Kalendar 2013)

Příspěvek od Tuti »

cholik píše:Ahoj, kvůli nízkému zájmu to udělám takto. Do 21.11. to máte za uvedenou cenu 305 Kč.
Jakákoliv další objednávka už je za 380, jelikož tisk po 10 kusech je o hodně finančně náročnejší a já nestojím o to, aby mi ve skříni zbylo kolem 50ti kalendářů.
Přiznám se, že je mi to docela dost líto a na příští rok se asi budu dlouho rozmýšlet, zda vůbec něco budu takového dělat. V současné době se mi zdaleka nezaplatily ani přímé náklady, které jsem s tím měl.

Přeji hezký večer
Honza
Dovolím si k tomu poznámku - kalendáře s kolegou vydáváme (a prodáváme) už skoro dvacet let, takže se mohu podělit o nějaké zkušenosti.
Jestli jsi kalendář dělal pro radost kamarádům ze SUBARU klubu, pak nemůžeš čekat, že na něm vyděláš. Ovšem když na kalendáři vydělat chceš, musíš ho mít hotový ne v půlce listopadu, ale přinejhorším v červenci, abys ho mohl nabídnout firmám. V tomhle případě asi přichází do úvahy především prodejci a servisy SUBARU (jestli nedostávají zadarmo nebo povinně kalendáře "shora"), ale možná bys uspěl třeba i u autodoprav a podobně. Kusový prodej (ať přes papírnictví nebo po internetu) je jen doplněk, zisk je z firemních zákazníků, kteří berou po desítkách (ba i stovkách) kusů. Tím si pak vytvoříš odbyt k tomu, abys kalendář vytiskl jak se sluší a patří v nějakém rozumném nákladu na ofsetu, čímž se dostaneš na úplně jinou výrobní cenu a nějakých 100 nebo 200 případně zbylých kalendářů tě nerozhodí. A kromě toho taky pak můžeš nasadit příznivější prodejní cenu, lepší prodejnost ti menší kusový zisk bohatě vynahradí.
Spoléhat na prodej u nás Liberáků jsi snad ani nemohl, přece jen tady není taková kupní síla, aby našince jeden měsíc s Liberem motivoval k nákupu kalendáře za nějaké čtyři stovky (vč. poštovného). Na "velkém" foru SUBARU by to mohlo být lepší, ale nějak masově si ho chlapi na foru za tuhle cenu taky asi kupovat nebudou. Ovšem kupovaly by je jejich manželky a přítelkyně, cokoliv co vypadá jako příhodný dárek se před Vánoci prodá. Ty zase většinou nečtou forum a tím pádem o kalendáři nevědí, ale dost by jich šlo vytipovat a oslovit pomocí facebooku (ten umí neuvěřitelné fígle). Na to by teď byla právě vhodná doba a ojednávek by určitě bylo fůra. Jenže na to bys kalendáře musel mít na skladě a hned posílat, riziko dodání po svátcích odradí.
Takže shrnuto - kalendář je povedený a tím větší škoda je zvrtaného marketingového uchopení. Jestli jsi materiál na kalendář sbíral dva roky a takříkajíc jsi v něm "vystřílel všechny patrony", na příští rok opravdu vynech. Jestli máš v zásobě ještě dost stejně dobrých fotek, udělej si na začátku roku grafiku, vytiskni dva tři náhledové kusy a v dubnu s nimi obejdi firmy a nasmlouvej si zakázky. Musíš počítat s tím, že dneska je skoro cokoliv těžší prodat než vyrobit, ale s trochou snahy to půjde a bude veselejc :D
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
cholik
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: čtv bře 08, 2012 8:12 pm
Bydliště: Praha

Re: Nove kalendar pro rok 2015 (drive Kalendar 2013)

Příspěvek od cholik »

Ahoj, nečekal jsem na tom, že vydělám nějaké velké peníze, ale zatím nikdy nebyl problém pokrýt všechny přímé náklady. Letos se navíc kalendář šíří přes FB a dalšími cestami. Žádný valný dopad to ale nemá. Jsem z toho trochu otrávený. Nedá se nic dělat, vezmu si tvé rady k srdci a pokusím se příští rok o tvůj postup. Moc děkuju za rady.
Myslel jsem, že pár bych se jich tady mohlo prodat, ne kvůli tomu, že je tam jedno Libero, ale kvůli tomu že je to Subaru kalendář. I Vám se musí snad líbit i jené auto, než je Libero. :mrgreen:
www.janchochole.com - Mé stránky
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2467
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nove kalendar pro rok 2015 (drive Kalendar 2013)

Příspěvek od covex »

Kalendar je hezky, coz o to, ale u me neni kam s nim.. krom toho tam chybi Vivio :))
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Odpovědět