Jak moje Libero uniklo zkáze

Volný pokec (nejen) o Subaru Libero
Odpovědět
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Jak moje Libero uniklo zkáze

Příspěvek od dědek »

Dneska jsem měl z pekla štěstí. S rodinkou jsme v pátek odjeli návštívit naši babičku za Jičínem a taky dohodnout z ostatními členy rodiny oslavu "kulatin" švagra a pak "polokulatin"mojich. Ráno když jsem vstal a chystal se do Jičína a nastupoval do Libera, doslova "přiletěl" nákladák s kukuřicí, udělal myšku protijedoucímu traktoru a těsně předemnou nabral osobák stojící u silnice.Rána jako hrom a auto nadskočilo a už už jsem viděl,jak nákladˇák i to nabraný auto převálcují mojeho "dědka" a bude našrot.Ale klika, řidič asi cítil, že toho osobáka drncul, podvědomě stočil volant vlevo a minul mě tak deset cm.Jak jsem se lekl nějak jsem zatroubil(asi nevědomky)a nákladák po 50-70m zastavil.Nejdříve si mmysle, že nás sebral oba, ale pro mě naštěstí jen to předemnou. Auto patřilo neteři a když jsem nabral dech pomohl jsem ji aspoň organizací všeho potřebného při nehodě. Dlouho ale budu mít před očima to, jak jsem bezmocně přihlížel "katastrofě", které nebylo možné zabránit.Ten osobák byl velký Opel combi a odnesl to celý bok.Kybychom stáli v opačném pořadí, Libero by bylo na cimprcamr. ´Dědek
Martin H.
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 329
Registrován: ned úno 05, 2006 3:54 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Martin H. »

Dědku, dej si štamprdli a už na to nemysli. V hlavě bychom měli nosit věci příjemné.

Martin.
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

z pekla štěstí

Příspěvek od Lubomír »

Ber to ako výstrahu, nabudúce už to bude napriamo. A hlavne kúp svojmu strážnemu andelovi o niečo rýchlejšie auto ako sebe, nech to stihne - ochrániť ťa. Tentokrát to stihol peši...
Dnes som videl búračku típka, čo zabudol kúpiť tomu andelovi rýchlejší voz, a tak sa divil, že doteraz to vždy vyšlo, a jak má tú novú káru, hneď ju roztrepal....
Sorry, aj kécn... ale nedalo mi to. Veľa šťastia aj nabudúce.
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Příspěvek od dědek »

Už je to pryč. Ale to nejhorší na celé příhodě je to, že můžeš jezdit přesně podle předpisů a dojde-li k podobnému, jen bezmocně lze přihlížet jak druhý "střelec" ti likviduje to co máš rád , a nemůžeš tomu ani za mák zabránit. Koneckonců, kolik neviných takto zemře třeba na dálnici. Doma sedět na zadku taky nejde. Dědek
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 545
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Petr+Barča »

Nejhorší na tom je , že ve většině dopravních nehod v tom ten druhý lítá docela nevině . Když někdo jezdí jako prase , tak ať si tu hubu klidně nabije , ale co ty ostatní kteří se v tom svezou s ním. Kolikrát mám pocit z chování nekterých řidičů , že na tu silnici ze starým autem vlastně nepatřím . A to nejsem žádnej louda .
P+B.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Příspěvek od dědek »

Připojuji k tomu svúj podpis ! Dědek
Odpovědět