KDY KONEČNĚ POCHOPÍTE, ŽE MÁTE JAPONEČKA II

Volný pokec (nejen) o Subaru Libero
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

covex píše:A trochu nechapu to PS :).
No a o to mi jde :lol:
Uživatelský avatar
®raf
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 28
Registrován: stř kvě 03, 2006 8:02 am

Příspěvek od ®raf »

Ahoj Peple, asi tě musíme hrozně tlačit v žaludku. Možná by sis měl dojít k lékaři, pro léky, abys z toho neměl zdravotní potíže. A v klidu bez emocí mohl pracovat na té „voňavé dobovce“. Možná by stačila ta Karlova rada s*rnaněj
Stejně jako Jarda si našli někteří čtenáři našeho (našich) příspěvku/ů naší e-mailovou adresu a tím mezi sebou komunikujem.
Jardovi jsme nestačili poděkovat za pozvání na sraz. Tak tak činíme nyní. Jak vidíš, máme jiné názory na jiný druh chování, a tak bychom vám neradi váš sraz nějak kazili.
Ano, správně píšeš Peple, v nočních hodinách, ale ne z hospody (fuj, takové slovo). . Je to ze šenku - bývalého, starého zájezdního hostince. A paní šenku byla tak hodná a z bývalé jídelny za komančů a později skladištěte všeho možného nám umožnila vybudovat soukromí. Abychom smíchem a křikem nerušili ostatní štamgasty. Jako vzorná šenkýřka se o nás pěkně stará. (Tím, že je tu s námi až do ranních hodin.)Protože tu nejsme pečený - vařený, tak nestíháme jak bychom chtěli. Občas nám chodí vypomáhat teenager. Chodí rád, páč se mu zamlouvá lůžková úprava Liberka.
Jó mládí, že jsme toto autíčko neznali tak před 25lety.
No a právě ten blábol, jak píše Peple, je silvestrovský nápad, a měl by to být dárek našim plechovým miláčkům k životnímu jubileu jejich dědečků. (jsou-li ještě mezi pojízdnými)
A v případě prodeje bude (SK) jakousi klubovou zárukou, že se o auto snažil majitel starat - zatím nápad

PS. Jakou etiku mají lidé zde z fóra, kteří prodávali „autošunku - se skrytou vadou“ za výhodný peníz a třeba zrovna někomu, kdo na toto autíčko šetří, kde může, protože zrovna teď nemá tak velký příjem (student, manželka na mateřské, důchodce, atd.) a s klidným svědomím, že se dotyčný kupec možná nestane členem stejného klubu. (Etika nevadí, hlavně že etiketa je ok.)Štěstí, že jsme v Čechách, tož na Moravě by jistě dostál po čuni.
Postoj k etice a vlaječkám nám byl již vysvětlen v prvním díle.
Ještě dodám, že určitě došlo ke změnám - tak třeba koupit starší Liberko s STK pod 30.000,-Kč se nedalo ani omylem.hat40.gif poldík

Obrázek Máme dobře školené mužstvo i informátory
Obrázeka šikovnou šenkýřku.

[quote="covex"] do 1999 jsou tam pismenka.
DOPLNĚNO hat40.gif poldík
Uživatelský avatar
kce
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 423
Registrován: čtv pro 07, 2006 9:37 pm
Bydliště: K.Vary / Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kce »

Obrázek :D

moc nechapu co furt resite, ale je to trosku infantilni,ne?..a navic jaky furt my/oni..sem do fora se muze registrovat kazdej, ze tu nekdo nabizi sunku s prorezlym ramem eliminovat fakt nejde..
aneb- komu se zde nelibi, at sem nechodi, ne?;)
Uživatelský avatar
Jarda
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 539
Registrován: pon zář 26, 2005 3:08 pm
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda »

já osobně si vyberu z příspěvků ®rafa jenom to zajímavé, to co se mě netýká neberu. ®raf píše i informace které jsou k užitku, dnes je registrován e-mailová adrea je platná ( dostal pozvání na sraz) jenom nenapsal místo od kud je a takových je víc. A ani mi nevadí že se pod přezdívkou ®raf schovává parta možná nadčenců nebo rejpalů, zkrátka vyberu si to co mi něco dá a ostatní pustím z hlavy. možná jednu se seberou a přijedou na některý sraz a potom si popovídáme. Jsou i takoví kteří jsou registrovaní a do dnes nedali ani jeden příspěvek například jak to dělají poláci, zregistrují se a představí na fóru ( naše libera ) jsme tam přihlášeni s Karlem a dali jsme tam fotky našich liberek.

za pozvání ®rafe neděkuj, stačilo napsat že z takového nebo jiného důvodu nemůžeš přijet ( jak to udělali jiní ). byl jsem připraven na větší účast a že nemáš libero, to nevadí Johanides z němec jezdí také Fordem. Ale jezdí na každé pozvání.
Kdo je moudrý, míří ke hvězdám
nově= jsem majitel nového KIA SOUL 1600
Uživatelský avatar
kce
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 423
Registrován: čtv pro 07, 2006 9:37 pm
Bydliště: K.Vary / Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kce »

jarda: souhlas..

a jinak bych tipoval fcs = fanclub subaru, tedy http://webpark.cz/subarufans/ ..ne?:)
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Zdarec Rafe
Nevím proč si myslíš že mi ležíš(te) v žaludku. Spíš to vypadá obráceně, protože pokaždé připomeneš mojí „voňavku“(pro nezasvěcené můj projekt Bus VW T1) :wink: . Možná že jsem se zde dotkl Tvé(Vaší) chlapské ješitnostni, ale to už je dávno že. V těch dobách jsi(jste) ještě fórum nepovažovali asi za to pravé ořechové a proto ten „anonymní raf“.
E-mail je super, ale nemám potřebu ho psát když si myslím že bude lepší komunikovat veřejně. Tvoje(Vaše) příspěvky na co si dát při koupi pozor, kde a jak co hledat jsou parádní, ale pod názvem „KDY KONEČNĚ POCHOPÍTE, ŽE MÁTE JAPONEČKA II“ bych je opravdu nehledal a snažil sem se na to upozornit zde - marně. Protože jedině tak můžeme pomoci studentům, manželkám na mateřské, důchodcům...

A teď k nápadům. Každej z nás má nápady a nikdo nikoho nemůže nutit je prezentovat veřejně, ale co se týká toho „PS“ tak sem musel trošku šťouchnout do žeber, neboť říct „B“ bez předchozího „A“ dost dobře nejde. Pro svůj(Váš) silvestrovský nápad si můžete založit vhodný topic a tam vše potřebné vysvětlit(už delší dobu je demoška). Ten Jardův nápad s prezentací našich aut je taky perfektní a „hop“ už je to tam. Takže vlastně všechno je jen o komunikaci a ne o nekomunikaci.

A teď moje PS: Jsem rád že na fóru jste – aspoň se to tu hejbe :)
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1571
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuti »

Taky by mě zajímalo, co si asi o "Rafovi" myslet - takže z příspěvků jsem si sestavil "profil pachatele" :D : Pod identitou Raf se skrývá skupina tří až pěti osob. Její vůdčí osobností je muž, běloch ve věku 50 - 60 let. Má neúplné střední vzdělání, pracuje ve sféře služeb nebo v ozbrojených složkách, má vlastní kancelář a podřízené. Má sklony k "mazáctví", když ale okolí přijme jeho nadřazenou pozici, rád se projevuje jako dobrák.
.. tolik osobnost. A teď Rafův postoj. Představte si, že je počátek 90. let. Vy si ze zahraničí přivezete (možná jste tak trochu u zdroje) prapodivné vozidlo, kterému se ostatní motoristé smějí nebo ohrnují nos, ale vy víte, jaký je to poklad. Pak narazíte na někoho se stejným autem a stanou se z vás kamarádi. Časem se najde ještě někdo a už je pohromadě parta, scházíte se, komunikujete, radíte si, řešíte problémy a hrajete si na klub (protože v těch pár lidech je to opravdu jen hra). Tak vám to hezky funguje pěkných pár let .. a najednou na lístku za oknem nebo na cizím autě najdete webovou adresu. Nějací zelenáči si založili klub BEZ VÁS a po pár měsících mají spoustu členů a velmi živé fórum. To vás přirozeně naštve. Vy máte Libero už tak dlouho, víte o něm nejvíc a navíc klub už tady přece je, takže nikdo jiný nemá právo ... no ale na druhou stranu jsou to taky příznivci Libera, svým způsobem spřízněné duše. Takže semtam si do toho fóra rejpnete, semtam utrousíte nějakou radu. Snad ty rychlokvašky jednou poznají, kdo je pravý guru a jediný má právo na náčelnický post .. protože co je to za pořádek, když takový "klub" nemá ani předsedu :!:
-----
Tak co "Rafe" - jak jsem se trefil :D
Mimochodem - co znamená ta "registrovaná" značka raf ... ROYAL AIR FORCE? .. nebo REICHENBERGER AUTOMOBILE FABRIK? K posledně jmenované má práva jeden můj známý, takže na to R v kolečku bacha!
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Karel »

Nóó,zajímavá úvaha . Budeš asi blízko,blizoučko. hello2.gif
Ale jak jsem měl možnost sledovat jeho/jejich/ odpovědi tak mi stále chybí osobní skušenosti a praxe viz úvahy o řídící jednotce.Hodně se tu objevují cizí texty a citace.Toho se dá najít na internetu celkem dost.Ale skuste sehnat skutečně dobrý servis :!: kde jsou schopni detekovat strátu tlaku na vstřikách :?:nebo kde je k dispozici servis, který změří přetlak ve výfukovém potrubí :?:/ucpaný katalyzátor/ .Hodně mechaniků ani neví jak tyto fyzikální veličiny změří a čím :!: setkal jsem se také s případy kdy makáč má problémy s převodem atmosfér na megapaskaly :!: :!: :!: -eh to sem si ale ulevil...
Ono přečíst závady na čtečce se po čase naučí i cvičená opice :evil: a tím to pro něj skončilo :!: no závadu najít a umět ji opravit tak to je kumšt.Určitě mi dají za pravdu všichni co takto poruchu hledali a nakonec našli :idea:
K.
wave.gif
Nikdo není dokonalej.
Uživatelský avatar
®raf
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 28
Registrován: stř kvě 03, 2006 8:02 am

Příspěvek od ®raf »

Není tomu tak, Peple - my jsme tak trochu „splachovací“, je nám úplně jedno, co si o nás kdo myslí.
Dobová voňavka je naše tvoje přezdívka (ujala se jako některé slogany z reklam).
Tak jako někteří sledují naše příspěvky, tak my máme v oblibě tvé a dědka. Zlidovělo to u nás natolik, že místo ahoj se při rozrazení lítaček ozve: „Je něco nového od voňavky ~ dobovky “ (protože vždy někde něco zajímavého vyšťouráš) a nebo: „A co dědek, je první“ ( to znamená, zda někdo dědka nepředběhnul v odpovědi na nějaký dotaz - když jo, tak je vidět smutnej výraz v mnoha obličejích).
To víš, jsme jako malí kluci.
Z důvodu vašeho varování „Nekrmte troly“ jsme nic nepřesunuli, proto i minimálně vystupujeme mimo tento příspěvek.
(Je nám líto plechových miláčků, musí nám sloužit a jak se jim někteří odměňujou - to je ostatně vidět při koupi, že. Liberka jsou auta, která se opravdu neprodávají jen tak pronic-zanic, když už ho někdo prodává, tak se za tím musí něco hledat. (to už se opakujem) Vyjímka je tak 1 ze 100. Když dáš Liberku dobře napít a pravidelně kontroluješ / doplňuješ / vyměňuješ - kapaliny / hadičky; po terénní projížďce vyčistíš a prohlídneš spodek, tak se ti odmění spolehlivostí jako žádné jiné.)
Když se objeví vážný zájemce, kterému Libero padlo do oka ( láska na první pohled ) a bude mít možnost hledat na netu a dobrouzdá až sem, tak zaručeně přečte všechny příspěvky.

Protože se připojení k netu platí z naší kapsy, tak za každou návštěvu čehokoliv dáváme kačku do tupláků. Tuplák s nápisem FÓRUM LIBERO jasně vede.
Máme i sázkovou kancelář pod názvem DEJ ROSÁČKU DO ZOBÁČKU. (Je to stará záležitost - tenkrát Honza Rosák uváděl zábavný sázkový pořad a protože náš bukmejkr je Honza tak mu kdosi přiřkl tento slogan a už mu to zůstalo.)
Ale proč to zmiňuji. Padla tu největší sázka a sázeli i zarputilí nesázkaři. Tenkrát o pomoc s koupí Libera žádali dva ogaři. A vzápětí se o stejnou pomoc přihlásila žena. V tu chvíli náš Rosáček vychrlil několik tipů- sázek. Vsadil na ješitnost a udělal móc dobře. Korunu nasadil při uzavřené sázce, že ta žena může patřit k některému z těch dvou ogarů (že je jako by nastrčená, neporadili mě, možná poradí mé drahé polovičce). Takový šrumec sázek jsme tu neměli ani při hokeji v Nagánu. Debaty a sázky ukončil až váš sraz, který to pěkně objasnil.


Tuti, trošku nás trkni. Jaký klub máš na mysli? Ten Honzy se 17 členy nebo snad toto fórum s většinovou účastí překupníků. Podle účasti na srazech se členové klubu u Honzy nebo i zde z fóra moc k světu nemají. (prosim, jen žádné další pochybovačné hlasování)
Věštila-li ti to kartářka, tak pasuje jen ta pětka a neúplné vzdělání asi tak u třetiny z nás. Partička pěti je ze stáje SUBARU, s ostatními nás spojují Japonské vozy. Dobrý nápad, založíme společenství japonečků a zvolíme si PRESIDENTA.
Jó, prosím tě, až zase budeš u kartářky, tak se prosim tě poptej, proč někteří liberisté dávají přednost SUBARU KLUBU před LIBERO KLUBEM a FÓREM, který by jim měl být přeci bližší. Tedy je-li nějaký Libero klub.
Karle, nevíme, co se ti nelíbí na našem výkladu řídící jednotky, můžeš napsat lepší, rádi si ho přečtem. A tlaky ve výfukovém potrubí, no my zíráme, ta změna.

PS. Jestli někdo někoho štve, tak to budeme asi my štvát vás, protože nedáte pokoj naší anonymitě.
Naše příspěvky můžete klidně ignorovat a klidně si i myslete, že vám závidíme, no vždyť je to přeci přirozené, nebo snad ne? - když máte ten klub
Naše práce je kolektivní - každý si rozebere část a tu udělá, třeba i pozmění ( tedy v mezích svých možností ). Naše heslo zní - nejdřív práce, potom zábava.
Tím, že udržujem jakousi anonymitu, tak nám ani nevadí „INTELIGENTNÍ“ e-maily od některých překupníků a jiných inteligentů. (Baluu si jich užil nejvíc a ze začátku mu to moc nebylo.)


MALÁ UKÁZKA Z KOLEKTIVNÍ PRÁCE (někteří znají neb ho našli v poštovní schránce, jako vánoční dárek ). zapsal ®raf
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1571
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuti »

®raf píše:Tuti, trošku nás trkni. Jaký klub máš na mysli? Ten Honzy se 17 členy nebo snad toto fórum s většinovou účastí překupníků.
Samozřejmě jsem měl na mysli nás překupníky. Na nějaké dětinské sdružování my nemáme čas, jsme plně zaneprázdněni sháněním nejlevnějších vraků všude po světě a prodáváním skoro nejetých vozů ve vyjímečném stavu. Měl(i) bys(te) uznat, že s ohledem na tuto časovou vytíženost máme příspěvků ve fóru dost - bohužel ale už nám povětšinou nezbývá čas na to, abychom si před jejich sepsáním nalili do hlavy dostatek inspirace, takže nejsou tak krásně květnaté jako ty vaše. Na druhou stranu je to možná dobře, protože jsou zase povětšinou poněkud srozumitelnější - alespoň pro nás "inteligenty".
Za kartářkou teď nějaký čas nemůžu, protože jsem jí nezaplatil (jak máme my překupníci ve zvyku) a jsem momentálně v nelibosti. No ale její chyba - měla to vědět předem - ne?

:lol: PS: Hurá, předběhl jsem Dědka!
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Karel »

... laughing4.gif ...
K.
:lol:
Nikdo není dokonalej.
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Nazdárek Rafíku (budu vás oslovat jako muže tak ať ženy ve vašem klubu prominou)

Nejdřív ti ušetřím několik "korunek do tupláku" a vysvětlím co to je Internetová diskuze - Fórum

Internetová diskuze neboli též diskuzní fórum je obecně řečeno místo na internetu, kde se scházejí lidé a - již dle slova definice - diskutují spolu. Oproti IRC kanálům, nebo klasickému chatu má internetová diskuse hned několik zásadních rozdílů:
Než někdo zareaguje na váš příspěvek, může uplynout i doba několika dní.
Může existovat více moderátorů dané diskuse.

Samotná diskuse probíhá většinou takto: Jeden z uživatelů založí novou diskuzi, takzvaně nové vlákno nebo anglicky thread. Tato nová diskuse má své téma a všichni uživatelé se snaží dodržovat téma této diskuze, i když někdy může být téma velmi volné (např. „Nevázaný pokec“). Pokud se v daném vlákně objeví příspěvek bez tématu, nebo začínající flame war, předem stanovený moderátor tento příspěvek odstraní, nebo přesune na jemu odpovídající vlákno.

Základní pravidla internetových diskuzí
Než založíte nové vlákno, měli byste si chvíli odpočinout a ověřit si, zda podobné téma již neexistuje. Pokud můžete, napište svůj příspěvek do již existujícího tématu.
Chovejte se k ostatním uživatelům zdvořile jako doma, jinými slovy dodržujte pravidla netikety.
Nenapadejte slovně ostatní uživatele, nenadávejte, nezačínejte s flame war
NEPIŠTE VELKÝMI PÍSMENY - ostatní uživatelé toto písmo považují za křik
Snažte se psát spisovně
Používejte smajlíky pouze tam, kde je to vhodné
Ve většině internetových diskuzí převládá tykání nad vykáním

Význam slova fórum - veřejné místo k hlásání názorů, veřejné mínění, veřejnost,...

............................................................................................................................................................................................................................

A teď hlavně srozumitelně. Delší dobu sem si totiž říkal že se to může stát.
Skoro každej klub(Škoda, VW, Mercedes...) má dneska svoje diskuzní fórum a někdy ne jedno. Je nakonec jen na jednotlivci které fórum mu tak nějak přilne k srdci a kam začne přispívat. Pro Sambara jich je v Japonsku nepočítaně a u nás se zatím musíme spokojit s jedním. V Německu je pár klubů Subaru Libero, ale opravdu živý fórum je jen jedno.
Proč že tomu tak je? To je jednoduchý. Fan klubů může bejt několik, můžou a nemusej si vzájemně šlapat na paty, ale jen jedno fórum se stane živější a početnější právě proto, že na něj chodí určitá internetová „komunita“ lidí co se zajímá o problém a nebo hledá odpověď. Je jim přitom jedno jestli jde o Jardu z FC Konírna nebo o Pepu z FC xxx a na nějaký srazy vůbec jezdit nemusej.

Jestli je teda pravda že je zde v Čechách ještě jeden klub Sub.Lib. tak prostě nechápu to neustálé dětinské najíždění a napadání tohoto fóra které tu není jen pro členy nějaké uzavřené komunity, ale pro všechny Libero nadšence. Chce-li se někdo bavit jinde tak to rozhodně není chyba tohoto fóra, ale jen jeho volba. Co se týká překupníků a šejdířů tak je snad každýmu jasný že to se odfiltrovat nedá. Budeme je snad potom pronásledovat, pranýřovat a nakonec kamenovat? Blbost. Můžem si maximálně udělat vlastní názor a někam ho napsat. A kam? No přece sem. Chcete se podělit o zkušenosti se servisem? Víte na co si dát při koupi vozu pozor? Chcete něco koupit nebo prodat?...
Citace: „Když se objeví vážný zájemce, kterému Libero padlo do oka ( láska na první pohled ) a bude mít možnost hledat na netu a dobrouzdá až sem, tak zaručeně přečte všechny příspěvky.“
No tak to rozhodně není pravda. Kdo sem přijde poprvé tak chce jasnou odpověď a tu nemusí dostat ani po hodině hledání. A co admin? No ten přeci může přesunovat a přesunovat a pře...le uvědomte si že ani admin to tu nemá na hlavní pracovní poměr. Všichni by se měli chovat podle pravidel internetových diskuzí.

Je možný se někde podívat na nějakou prezentaci FCS Libero? Nebo se přijet podívat na nějakej nejbližší sraz(pro poučení)? Ty stránky co sem dal „kce“ jsou snad jen nějaká shoda jmen... K tomuto kalendáři se raději vyjadřovat nebudu...

Nakonec jen to že mi tahle debata příde nějaká jednostranná. Odpovídáš totiž jen na otázky na které chceš. Asi to bude tím že se rád posloucháš(to bude tím věkem a zkušenostma) a nebo tím že vaše práce je kolektivní a tudíž poněkud nesourodá. Ale co, když tě to baví...

Pozdrav do šenku posílá "voňavka“ :wink: Tak nazdar zase za tejden s dalším kolektivním příspěvkem bez odpovědí wave.gif
Uživatelský avatar
®raf
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 28
Registrován: stř kvě 03, 2006 8:02 am

Příspěvek od ®raf »

za prázdninami se zavřela brána (toto letí) a my jsme se zasejc všici sešli u jednoho stolu.jsme rádi, že krmíte troli - vlastně nás, jidáše tohoto fóra. pěkně jste nás za tu dobu, co jsme nenapsali ani řádku, vykrmili, jen co je pravda.
kdosi nám napsal, ať napíšete co napíšete, vždy vás utřou nebo vymažou. nám je to jedno. sami se divíme, že nás sám nejvyšší ještě nevymáznul. jako předešlé naše příspěvky, když to může jen on. no, ale podle pročítání nových příspěvků má mnoho práce i celý jeho kolektiv, protože musí přesouvat a přesouvat - příspěvky některých nezbedů z nesprávných do správných. jó, to kdyby stačilo říct škatulata, škatulata hejbejte se z místa na místo teď. náš(÷ musím zdůraznit, že náš, protože se tu klube ještě jeden; nebo, že by jen někomu narostl hřebínek?) politruk by zavelel „zařaďte se !!! rozchod!!!“. a poldík zasejc „jménem zákona rozejděte se !!!“. nejvíce nás pobavila :
:arrow: - slušnost snoubená s kapitalismem { o slušnosti je dobré kázat , ale co třeba být příkladem. nebo, že by přeci jen byla : „pod lampou největší tma“.
jeden příklad : přihlášený „„j.b.“ ve virtuální hospodě se slušně představil a žádá o pomoc. (co mu to pomohlo?)
zde je naše rada : milý „„j.b.“ chceš li vlastnit vytoužené liberko musíš nastrčit sem do fóra manželku nebo milenku a uvidíš, že se pohnou ledy.]

:arrow: - nám málem vypadly oči z důlků, tak přeci zájem o „cetky“. samolepka na sraz { jó, to kdyby tak byla vlaječka - tak by jsme snad s prosíkem škemrali vemte nás s sebou (÷ tak, jako popelka když žádala své sestřičky, tedy nevlastní) my budeme tiše v koutku ...
že by i sem padlo jako vyšité rčení: „od odříkaného největší krajíc“

tak a teď vážně.
sešlo se nám od vás docela dost servisů které jste nám navrhli. (My se s nimi začátkem října skontaktujem a budou-li souhlasit, použijeme je. za vaší pomoc ...{ ÷ tak to to jste si někteří již přečetli]). pročítáním příspěvků zde ve fóru jsme nabrali dojmu že po servisech přímo prahnete, {÷ uveřejníme je i zde. ] ale špatná zkušenost někoho donutila ke kutilství - my bychom se to chtěli pokusit trošíčku změnit a tak :
VYHLAŠUJEME SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ SERVIS !!!
omlouváme se, že křičíme, ale my to chceme vykřičet do celého fóra {÷ kecám, nám to postačí vykřičet jen tuna] vaše návrhy servisů se stručným popisem, proč zrovna onen servis, posílejte na náš e-mail (÷ do budoucna uvažujeme o sms a mms, případně i po box). času je zatím dost - ukončení oznámíme měsíc předem.
protože počet liberek v čr se téměř blíží k 1000, tak nás nezajímá jen desetina přihlášených do fóra, ale i ti nepřihlášení, proto na e-mail { ÷ vůbec nás však nezajímá hrstka uječených zde z fóra. ] ®raf
Uživatelský avatar
Jarda
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 539
Registrován: pon zář 26, 2005 3:08 pm
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda »

®rafe pozval jsem tebe a kamarády na sraz, protože jak píšeš máte informátory a tím i zajímavé informace o které by jste se mohli podělit. Né ze vším co píšeš souhlasím, jsou informace které píšeš dobré jsou i takové které považuji za bludy a neužitečné. myslím že když prodá liberák svého miláčka jako já nebo Honza poctivě spolupracujeme s novým majitelem. já jsem před prodejem nechal udělat STK a evidenční kontrolu. několikrát jsem po telefonu radil když byl problém. myslím že i když jsem neprodal broučka lacino zachoval jsem se slušně. ( majitel mě upozornil že nemá zájem se někde organizovat v klubu. )


®raf né všichni co prodají liberko jsou podvodníci a zloději jak píšeš. toto mě dá se říc uráží. nic stím nenadělám protože se nikdy nesetkáme, srazúm se vyhýbáš-te.
Štěstí, že jsme v Čechách, tož na Moravě by jistě dostál po čuni.
Kdo je moudrý, míří ke hvězdám
nově= jsem majitel nového KIA SOUL 1600
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Karel »

Jarda píše:®rafe pozval jsem tebe a kamarády....
Je myslím zbytečné na toto reagovat a vůbec se zpovídat co,a za kolik jsem to koupil a prodal.Už nežijem v "socíku" je svoboda :!: co si prodám tak si zdaním a každý mi může skočit na laughing4.gif
pokud zastáváš jiný názor tak se ozvi-ozvěte a já vás přesvědčím :evil:
K.
:evil:
Nikdo není dokonalej.
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 549
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Petr+Barča »

Ahoj Rafíku,

tak jsme se konečně dočkali, ale že ti to trvalo! Už jsme se začali bát, že si se přeorientoval na jinou značku a děláš trolíka někde jinde.
Všichni účastníci podzimního srazu diskutovali jen o tobě- co je s tebou, takže jsme se nedostali ani k tomu abychom si vyměnili nějaké ty zážitky
a nové informace o Liberech. Ještě, že si nám poradil, co se má na takovém srazu dělat, jak se ohodnotit a jak to zkrátka chodí jinde, protože bez tvých informací by jsme byli úplně v háji, zkrátka my tě nemít tak by jsme si tě museli vymyslet. Je od tebe moc milé, že čas od času poctíš naše fórum nějakým bezva nápadem. Tak co tvoje servisní knížky, kolik šťastných majitelů Liberek již poctivě vyplňuje kolonky
a žádá svého zaručeně nejlepšího opraváře o razítko a podpis ?
A co tvůj Libero kalendář ? Je i únor stejně povedený jako leden ? Je na sedačce u spolujezdce místo ulomeného zrcátka třeba ulomené kolo? Mají ho již všichni dovozci ojetých vozidel zavěšený ve své kanceláři ? Už se nemůžeme dočkat jak dopadne tvůj " výkřik do celého fóra "o nejlepší servis.Že by to vyhrál ten tvůj nebo tvého kamaráda? Ještě , že to naše fórum máš ! Kde bys jinde prezentoval své nápady? Protože jsme lidé hodní a mírumilovní, tak ti rádi umožníme prezentovat se, i když nás vůbec nemáš rád a chováš se k nám ba přímo macešsky.Až budeš jednou mít svoje stránky či něco podobného, na oplátku i my budeme o tobě ošklivě psát , ale nezapomeneme přidat pozvánku třeba na sraz , nebo napsat něco o nějakém dobrém kšeftu.Tak to je pro dnešek všechno, hlavně nezapomeň , že 900 nešťastných liberistů čeká na tvou náruč a otcovské přijetí.

Liberu zdar Petr+Pavla

P+B.
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Karel »

Petr+Barča píše:Ahoj Rafíku,
Pěknej dopis :arrow: zákon akce a reakce v praxi.
K.
:lol:
Nikdo není dokonalej.
Uživatelský avatar
®raf
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 28
Registrován: stř kvě 03, 2006 8:02 am

Příspěvek od ®raf »

Již jednou jsme psali, ža vám žádné bábovičky z vašeho pískoviště brát ani rozbíjet nechceme. Je zvláštní, že vadíme jen někomu. A už vůbec nechápeme, jaký rozruch jsme mohli způsobit na vašem srazu. Je nám divný, že jste si nechali námi kazit dobrou, co dobrou - skvělou náladu ( ÷ Určitě to bylo na tomto srazu my bychom spíš tipovali třetí sraz na Srnčí )
Postoj ke klubu jste nám jasně dali najevo v našem příspěvku „JAK BY PODLE VÁS MĚL VYPADAT FAN CLUB LIBERO? “ Tak nechápem, proč se někteří tak čílíte, když my žasnem, jak se někteří popíráte. ( ÷ já vím, je to zavádějící, protože ten náš příspěvek již na fóru není. Nepohodlné se totiž mažou, že. Nám to nevadí, již jsme si zvykli. Všechny naše příspěvky, co jsme sem dali i s vašemi reakcemi, máme v tištěné podobě založeny v naší kronice. Až dozrajem do internetové podoby, tak tam budou v naší historii. Mohli bychom je vložit i sem, ale proč, nestojí nám to zato.)
Ulomené zrcátko ... No ano, náš kalendář, je pracovní. Záměrně nebyly uvedeny druhé strany obrázků, protože je tam uveden popis jaký, který, čí, kde a za kolik v zahraničních bazarech. Záměrem našeho kalendáře totiž bylo vypátrat co nejvíce Liber, která se dostala do ČR atd. Je pravda, že se nevyrovná profesionálně vyrobenému, ale naš záměr splnil dostatečně. Díky němu jsme si mohli osobně prohlédnout Liberko s WEBASTEM nebo LPG a mnohé další.
Na servisních knížkách se stále pracuje, díky za optání. Zatím nevíme, zda to je žert nebo nějaká náhoda, ale sešlo se nám do konce prázdnin 118 servisů [z toho 2 SUBARU, 1 SUZUKI, 2 čalouníci, 3 karosáři] ( ÷ ať je to tak, nebo tak,nebudu skrývat, že mám radost a, že mi stouplo sebevědomí. Radovali jsme se tu z toho všichni, až nás druhý den bolela hlava.) Zda budou mít zájem s námi spolupracovat, se teprve uvidí. Ono bude taky záležet, zda jim budeme moci něco nabídnout také my.( ÷ nejen některé naše vehicle ...)
A to je důvod proč vlastně píšu.
Jakou mají Libera budouctnost?
Bylo by na hlavu postavené, kdyby zájemce o Libero se přijel před koupí podívat na sraz Liber a žádné Libero nenašel, protože všichni přijeli třeba vlakem. ( ÷ při této větě zde všichni prskali smíchy)
Je přirozené, že klubů k jednomu typu automobilu může být nespočet. Známe kluby, které jsou přímo fixovány na automobil, nikoho jiného za člena nepřijmou. Jen majitele dotyčného vozu a to s psychopatickou evidencí. A když vůz prodá, členství zaniká. Pokud si nekoupí stejný automobil, pochopitelně.

A teď k našemu klubu. V Čechách není nouze o stínové ministry a tak náš Fan club je taky zatím stínový ( ÷ bez registrace u MV ČR, ale myslíme to upřimně ) , protože příští rok Liberka oslaví krásné 25. narozeniny, rádi bychom to změnili. A tak hledáme další šílené SUBARU-LIBERISTY.
A tak pokud si myslíte, že k LIBERKU máte takový vztah, že vám přirostlo k srdci natolik, že se ho nikdy nevzdáte. A, že jen s LIBERKEM prožíváte ten správný požitek z jízdy. Ani vám nebudou vadit [ nemalé ] členské poplatky ve výši stanovené klubem. I se stotožníte s našemi stanovami, [v případě zájmu zašleme e-mailem] tak vítejte na [ naší ] palubě.
Tak to je náš náborový titulek. Protože si fóra vážíme, tak je uveřejněn jako první zde.
Teď budou následovat všechny inzertní rubriky v časopisech, novinách atd. { Šílený SUBARU-LIBERISTA hledá stejně postižené kamarády do FAN CLUBU. Více informací na mobilu : xxx xxx xxx nebo e-mailem: Fan_Club_Libero_2006@atlas.cz
zn. Jižní čechy výhodou, ne však podmínkou.


Dále se hledá nejdéle vlastnící Liberista a také se hledá námi jmenovaná jehla v kupce sena - tedy Liberista nebo bývalý Liberista, který zakoupil v letech 89-90 Liberko nové v ČR.
Jaká bude naše budoucnost se uvidí.
Náš cíl je ale jasný.
Je to zájem o to, aby se v provozu udrželo co nejvíce Liber v původním stavu a dobré kondici s platnými doklady. A to od nejmladší generace, která se u nás najde. S přibývajícími lety se naše Liberka blíží ke kategorii veteránů, proto našim dalším zájmem do budoucna je zaškolení právnickou osobou( ÷ která má oprávnění udělené Mezinárodní federací historikých vozidel nebo Mezinárodní automobilovou federací. Podle Mezinárodního technického kódu) do hodnosti komisaře a získat tak mandát provádět klubové testace.
Cesta nepovede růžovým sadem, protože 60-70% Liberek nesplňuje původní stav ani dobrou kondici, natož platné doklady.
V minulosti 50% Liber bylo dovezeno ze zahraničí odhlášených - určených pouze na náhradní díly a světe div se, ONI jsou na číslech. A zatím jezdí. Zatím ...

PS. Jardo, nikde jsme nenapsali, že všichni, co prodávají ...
Jestliže jsi se našel v článku, ze kterého uvádíš citaci, tak to je
nám moc líto.

P + B, opravdu se chováme macešsky? Znova jsme si přečetli
současné i bývalé příspěvky a nepřipadá nám, že by se sysel,
politruk a teď i trol / trolík choval macešsky. Estli vono to nebude
tím vejfukem.

Už dlouho jsme nedali žádnou šuškandu, ani soutěžní otázku a tak tu je :

Š U Š K A N D A

STK zpřísní
Důkladnější prohlídky vozů by měly přispět ke zlepšení technického stavu vozového parku. Ministerstvo dopravy investovalo deset miliónů do systému, který má sloužit k on-line kontrole všech stanic technické kontroly. Ty budou napojeny na centrální evidenci vozidel a průběh každé STK se zde zaznamená. Současně lze probíhající kontrolu monitorovat. Zápis údajů časem doplní ještě záznamy kamer. Ministerstvo dopravy s nimi počítá od ledna 2009. Systém bude spuštěn v ostrém režimu od příštího roku, ale již v září se měl začít testovat. Celý systém má zabránit v současné době hojně rozšířené praxi, kdy dostávají známku o úspěšném absolvování STK i vozy, které do stanice technické kontroly nepřijely. Zároveň by měl dohlížet nad regulérností celé prohlídky.

Za pět minut dvanáct
Už hodně dlouho se mluví o výměnách řidičských průkazů vydaných do konce roku 1993. Po novém roce již nebudou platit, a tak se raději podívejte, pokud nevíte platnost svého řidičského průkazu. Ono se také šušká o pokutách za pozdní výměnu dokladu, tak aby to někoho nezaskočilo.
(nový internetový informační servis - http://www.vymentesiridicak.cz )

Padesát miliónů pneumatik ve velikostech 13“, 14“, 15“ a 16“ pro nás motoristy vyrobilo od října roku 2000 jedenácet zaměstnanců nejmodernější evropské továrny koncernu Continental v rumunském městě Timisoara.

a soutěžní otázky :
1
Víte, která čerpací stanice zmizela z našich silnic?
Nápovědou je, že společnost ENI (AGIP) koupila od nejmenované společnosti síť benzinek včetně divize maziv. Tím ve Střední evropě změnilo barvu 102 (z toho u nás 43) čerpacích stanic.

2
Co se ukrývá pod názvem Tang&Go
®raf = Trol, který štěká ale nekouše.
Uživatelský avatar
Dostal
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: úte čer 19, 2007 8:07 pm
Bydliště: Chomutov

Re:

Příspěvek od Dostal »

®raf píše:Není tomu tak, Peple - my jsme tak trochu „splachovací“, je nám úplně jedno, co si o nás kdo myslí.
Splachovací asi opravdu jste.
Je to už dlouho co jsem si to tu celé přečetl a 18.2.08 jsem napsal na Fan_Club_Libero_2006@atlas.cz a chtěl nějaké informace o "FCL". Nedostal jsem naprosto žádnou odpověď.
®raf píše:VYHLAŠUJEME SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ SERVIS !!!
omlouváme se, že křičíme, ale my to chceme vykřičet do celého fóra {÷ kecám, nám to postačí vykřičet jen tuna] vaše návrhy servisů se stručným popisem, proč zrovna onen servis, posílejte na náš e-mail (÷ do budoucna uvažujeme o sms a mms, případně i po box). času je zatím dost - ukončení oznámíme měsíc předem.
protože počet liberek v čr se téměř blíží k 1000, tak nás nezajímá jen desetina přihlášených do fóra, ale i ti nepřihlášení, proto na e-mail { ÷ vůbec nás však nezajímá hrstka uječených zde z fóra. ] ®raf
Pánům se asi zdá že času je opravdu dost a čtyři měsíce na odpověď (zatím bez odpovědi) jsou v 21. století naprosto normální pro běžnou komunikaci. A to šlo prosím o e-mail, a co tepsve až zprovozní P.O. BOX :x
Odpovědět