Nový člen 2

Volný pokec (nejen) o Subaru Libero
Odpovědět
ladapes
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: úte lis 14, 2006 10:47 pm

Nový člen 2

Příspěvek od ladapes »

Ahoj všem! Jsem taky novým členem, už jsem sice něco přispíval,ale ještě jsem se pořádně nepředstavil. Takže zbláznil jsem se do Libera asi jako tady všici, a tak jsem si ho nechal dovézt z Německa. Dotáhli jsme nový model r.v.97 bílé barvy,deluxe s menší korozí,nefunkčními brzdami a ještě pár "drobností".Takže opravy: koroze lemů, kufru, jinak celkem voňavý. Komplet brzdy tj. kotouče+brzdiče+rozhýbání. Potom se vyskytl problém s altíkem - byl úplně sežranej(převinutí a repase a prý to není asi na dlouho),a záhy jsem zjistil že to netopí-oba ventilátory v pr. takže další převíjení.No pak všechny náplně řemeny, a taky přední stabilizátor. Teď už jenom odvézt do čistírny,protože v tom jezdili nějaký cigáni -jako prase.No a ještě mi tam svítí kontrolka Check Engine-což je asi široký pojem :), takže budeme ještě bádat. Ale jinak super auto, už jsem si dával extrem teren, a je to bomba! ..a chci sehnat přední rám a možná i naviják. Ale to se ukáže, jestli do toho moc nezahučim s bankovkama :D :D takže čaudy všem !!
Honda is my life, from Subaru him get. :-)
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

:shock:
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

Příspěvek od Lubomír »

Vitaj medzi postihnutými Liberom...
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Lubomír píše:Vitaj medzi postihnutými Liberom...
Lubo já nevítám. Spíš je to pro mne šok...http://subaru-libero.cestovatel.cz/foru ... c.do?t=526
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

šok

Příspěvek od Lubomír »

Hm, aj ja som dostal ten šok... fakt sa moc nepovozil.
Postihnutie Liberom je v počiatočnej fáze liečiteľné len rýchlym predajom. Mám niekedy pocit, že dobre mienenými radami o opravách s poukazovaním na neschopnosť niektorých servisov v okolí odradíme v tomto fóre tých, ktorí by časom síce predali Liberko aj tak, ale pripravia sa krásne okamihy vlastnoručného uvedenia Liberka do chodu. To už sa na moderných elektronifikovaných vypočítačovaných kárach nedá nikdy zažiť. Ale videl som vykuchanú oktávku bez počítača, a išla motoricky dobre, len tej vysvetielkovanej nádhery na displejoch tam nebolo... čo tí východní mechanici dokážu, určite sa od nich chodia zo škodovky učiť! alebo naopak?
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
Odpovědět