úplně nové zimní pneu na libero

Pouze nekomerční inzeráty!!!

Moderátoři: peple, Jarda

Odpovědět
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

úplně nové zimní pneu na libero

Příspěvek od dědek »

Tak ačkoliv dva roky už Libero nemám, nabízím tu fungl nová kola na Libero, ale i další auta s roztečí 4x100 R13 a dírou 59,1. Před časem jsem vyměnil za Suzuki Jimny Subaru Justy G3x a do sněhu jsem ji chtěl obout na zimáky. Jeden hoch tady u nás mi nechal velmi lacino hliníková 13"kola z Justy, ale jak se ukázalo, asi hodně starý. Tak jsem na ně koupil pneu Hankook 165/80R13 a nechal v servise obout. Když však jsem je chtěl namontovat na auto, zjistil jsem, že dozadu pasují bez problému, ale dopředu je nedám, protože nejdou přez brzdové třmeny. Na Libero ale v pohodě. Tak kdo má zájem jsou tu u mne čtyři funglovky na zimu ještě nejetý. Disky mají středový nápis SUBARU origilál. Jak půjdu do garáže, tak udělám i nějakou fotku. Bohužel už je po špatných zkušenostech na poštu nikam nepotáhnu a tak kdo je chce, musí si do Desné přijet. Nebo je ještě možnost, že bych je dovezl na nějaký sraz. Nevím jestli bude nějaký zimní, protože jsem u Sysla v Údolí s Bíleho potoka letos nebyl, neboť moje manželka si udělala úraz a dělal jsem ošetřovatelku. Tak a cena. za disky jsem dal tisícovku a pneu s montáží čtyři (po slevě) Za blbost se platí a tak je tady nabízím tomu, kdo je potřebuje za tři tisíce. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
David
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: úte kvě 14, 2013 12:14 am
Typ Libera: E10, E12, E12 nové
Bydliště: Jizerské hory

Re: úplně nové zimní pneu na libero

Příspěvek od David »

Tak kola mám zamluvený a pravděpodobně si je vezmu, jen co mi je Dědek ukáže :-)
Zdravím z Jizerek, zatím beze sněhu, ale taky skoro bez vody. Hladina spodní vody je o metr níž, než kdy byla za posledních 40 let.
Ahoj, David
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2469
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: úplně nové zimní pneu na libero

Příspěvek od covex »

To jsem zvedav co to je za disky - subaru stredy se daji nalepit na kdejakou konfekci.

S vodou je to spatny, tady uz lidi vrtaj, protoze v normalnich studnach uz voda neni. Pristi rok bude voda drazsi nez benzin...
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: úplně nové zimní pneu na libero

Příspěvek od dědek »

Kola si David odvezl. Vlastně dřív, než-li jsem je stačil vyfotit.Tak další zájemci už mají smůlu. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Odpovědět