Koupím Liberko bez tp i stk

Pouze nekomerční inzeráty!!!

Moderátoři: peple, Jarda

Odpovědět
Mařas
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: úte kvě 15, 2012 4:45 am
Typ Libera: ještě nic
Bydliště: Mošnov

Koupím Liberko bez tp i stk

Příspěvek od Mařas »

Zdravím všechny.
Mám zájem o pojízný strojek může být bez všech dokladů. Chtěl bych ho využívat pro práci v lese. Tam po mě papíry snad nikdo chtít nebude ;). Hlavně aby udělal nějako práci a nemusel sem pod ním furt ležet. Kdy jste o něčem takovém věděli rád bych do toho šel. Děkuji.
Fililip83
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 24
Registrován: stř lis 30, 2011 6:51 pm
Bydliště: Zdislavice u Vlašimi

Re: Koupím Liberko bez tp i stk

Příspěvek od Fililip83 »

Do lesa je Libera škoda a když bude bez papírů tak to bude něaká schnilá herka,kup si raději něaký starý traktor a máš po starostech,já osobně bych ve svém Liberu dřevo nevozil mám na to taky traktor,hlavně odvezu pětkrát víc...
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Koupím Liberko bez tp i stk

Příspěvek od dědek »

To je pravda, Dneska koupíš od nějakého starého děduli homodomo vyrobený traktor s motorem ze staré oktávie (Š 1203 je stejný) , dvě převodovky a brzdy na dva pedály jako uzávěrka. Jakýkoli dvoukolák pak odveze z lesa minimálně dvakrát tolik dřeva a třeba i fůru hnoje na políčko. Opravdu Libero bez papíru už je šrot, 4x4 fungovat nebude , nebude brzdit. A když natrefíš na nějaký, kde tohle všechno bude O.K., majitel si řekne klidně i patnáct tisíc za hromadu rezivějích plechů a rám, který bude držet jen rez. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Mařas
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: úte kvě 15, 2012 4:45 am
Typ Libera: ještě nic
Bydliště: Mošnov

Re: Koupím Liberko bez tp i stk

Příspěvek od Mařas »

Hmm asi máte pravdu.
Mi se to autíčko moc líbí. Je to bomba pozorovat na netu co to vyjede, ale je fakt že už se 15 let nedělá.
Myslel jsem si jestli někde třeba nestojí opuštěné pojízdné s 4x4 jště funkční, že bych ho dojel až do rozpadu (to by se asi rozprodalo na ND, že?).
Protože bez značek jsem zahlídl stát v Havířově červené model 93+. Otázka co s ním bylo?
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Koupím Liberko bez tp i stk

Příspěvek od dědek »

Nejčastěji jsou to dvě příčiny. K.O. motor nebo rozbitá převodovka nebo obojí. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Mařas
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: úte kvě 15, 2012 4:45 am
Typ Libera: ještě nic
Bydliště: Mošnov

Re: Koupím Liberko bez tp i stk

Příspěvek od Mařas »

Takže obojí co to vozítko dělá ÚŽASNÉ, tak je naprd.
Jsem tím pádem bez iluzí :( :( :(

Všem liberákům tím to přeju ať to vydrží co nejdéle pokupě a jdu se poohlídnout po něčem jiném.

Moc děkuji za rady a váš čas.
Odpovědět