Prodám Libero E12 r.v. 1992-poslední nabídka 7800 Kč.

Pouze nekomerční inzeráty!!!

Moderátoři: peple, Jarda

Odpovědět
Libero LT
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: sob čer 30, 2012 8:26 am
Typ Libera: Libero E10
Bydliště: Litoměřice

Prodám Libero E12 r.v. 1992-poslední nabídka 7800 Kč.

Příspěvek od Libero LT »

Prodám Libero E12 r.v.1992


Opět po čase nabízím k prodeji Libero E12 r.v. 1992 (viz. můj inzerát Prodám Libero LT r.v. 1992 z 27.8.2012 a 29.8.2013 :Prodám Libero E10 r.v.1992

Prodám Libero r.v. 1992 viz foto.Auto přivezl z NSR v roce 1999 pan Špatenka pro mého otce který v lonském roce zemřel a já auto zdědil.Od 13.5.2011 je propadlá STK,zákoné pojištění je zaplaceno a auto je na SPZ.Cena 7800 Kč,ekologická dan zaplacena.Poslední dva roky auto najelo jen 30 km a je zaparkované v garáži.Vážným zájemcům pošlu více fotografii,telefon a pár informací. Petr, Litoměřicko.Email litomerice@atlas.cz

PS. na autě je tažné zařízení a přední ochraná mříž.
............................................................................................................................................................................................
Od té doby se nic nezměnilo,auto je stále v suché garáži a ujelo jen 5 km když jsem zajel na STK v Litoměřicích (bez známky , viz foto v příloze).Včera jsem se konečně dostal k přepisu na DI,eko dan je vyřízena.Jako dědic jsem nic neplatil a další majitel také už dan neplatí !!Vše je zapsáno v TP. Vážnějším zájemcům pošlu kontakt na telefon a další foto.Pokud má někdo zájem vyfotit určitá místa ,není problém i spodek po najetí na nájezdy.Prodeji se mohu věnovat max do 15.listopadu,pak ho nechám zlikvidovat. , Jsem doma nepravidelně ( jezdím s kamionem v cizině ).Auto je možné si kdykoliv po domluvě prohlédnout,startuje okamžitě (je tam nový aku ).Bohužel vzhledem k neplatné STK se s tím moc daleko jet nedá.... Prodám prvnímu zájemci i na náhradní díly,pokud si sežene doklad o ekol.likvidaci.Petr Litoměřice email: litomerice@atlas.cz
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Libero E12 r.v. 1992-poslední nabídka 7800 Kč.

Příspěvek od Tuti »

Libero Lt - ozvi se, jestli už je auto prodané.
Psal jsem na SZ i mail, ale žádná odpověď :?
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Pexon
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 12
Registrován: stř čer 13, 2012 10:02 am
Typ Libera: 93
Bydliště: Stara Boleslav

Re: Prodám Libero E12 r.v. 1992-poslední nabídka 7800 Kč.

Příspěvek od Pexon »

Zdravim,te ozvi se nejak na email pantano@seznam.cz nebo na tel 733 579280 dik zda ho jeste mas Fesaka :roll: :roll:
Odpovědět