"Noname" tazne zarizeni na novejsi

Pouze nekomerční inzeráty!!!

Moderátoři: peple, Jarda

Odpovědět
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2469
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

"Noname" tazne zarizeni na novejsi

Příspěvek od covex »

Prodam tazne zarizeni na novejsi Libero. Vyhody - nesnizuje svetlou vysku auta, v podstate zadna hmotnost navic. Nevyhoda - pri montazi se musi heverovat motor - je totiz navarene na zadni ramovou trubku, takze se musi premontovat silentbloky a vymenit trubka (pokud ji mate hnilou tak je vymena plus). Je to fest s original krytem parohu (kvuli memu "kyblu z nerezu" by se ani neveslo). Na TZ je stitek, ovsem jak jsem zjistil z uplne jineho TZ. V zasade by to nemelo mit vliv na moznost zapisu. Napr. v libereckem TAZA techniku to umi, k TZ mam i fotokopii technicaku Libera, kde bylo TZ zapsane a demontovane.

TZ je zrekonstruovane - odrezene, zavarene, opravene drzaky na kryty pod motor, natrene tremi vrstvami polyuretanove barvy vcetne reaktivniho zakladu, nova zasuvka. Pridam i "uni" kabelaz k zasuvce, ale asi si stejne budete muset udelat vlastni, protoze Libero neni uni.

Duvod: namontoval jsem ALKO a uz ho tam necham.

Cenu nabidnete. V okoli liberce neni doprava problem, jinam by se to musel nejak poresit.
28052015046_s.jpg
28052015046_s.jpg (164.12 KiB) Zobrazeno 4680 x
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
santik.k
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 21
Registrován: úte lis 04, 2008 8:34 am

Re: "Noname" tazne zarizeni na novejsi

Příspěvek od santik.k »

Zdravím nemam šajn kolik to stojí kolik by sis tak představoval? Já to zrovna nepotřebuji ale co kdyby :)
Odpovědět