ND libero 1.2 blok motoru

Pouze nekomerční inzeráty!!!

Moderátoři: peple, Jarda

Odpovědět
setrilek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: úte led 26, 2016 2:54 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Horka u Staré Paky

ND libero 1.2 blok motoru

Příspěvek od setrilek »

Subaráci, mohu nabídnout na 1,2 Libero blok motoru včetně pístů kliky,vyvažovačky a samotný blok jen s vyvažovačkou.Oba bloky potřebují výbrus ,mají lehké mapy na válcích a kouřilo to.Kroužky jsem si netroufal do toho investovat .Jinak válce nejsou nijak vyjeté.Výbrus by i udělal pan Havelka z Jičíněvsi .Kroužky se dají sehnat v Buzuluku Komárno.Lecos mohu poradit ze zkušeností s liberama ,Vodní ucpávku lze nahradit po převrtání o o,5 mm výstružníkem 32 z Favorita za cca 200,-jen se musí rozebrat a použít bez vrchního pláště.Silentblok pomocného čepu řízení lze opravit naskládanými O kroužky na sebe do požadovaného rozměru.
škatulka
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 234
Registrován: čtv srp 09, 2007 11:42 am
Bydliště: Dobruška

Re: ND libero 1.2 blok motoru

Příspěvek od škatulka »

Měl bych zájem o ten blok s klikou. Mám totiž vydřenou kliku, která už nejde přebrousit (nejsou totiž na ni šály).
Předpokládám, že je to motor ze starého libera E 12. Nabídku pošli na SZ. Předem díky. Škatulka.
setrilek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: úte led 26, 2016 2:54 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Horka u Staré Paky

Re: ND libero 1.2 blok motoru

Příspěvek od setrilek »

Ahoj škatulko.blok dovezu zítra na sraz.Mirek
Uživatelský avatar
Mis.us
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1938
Registrován: ned bře 02, 2008 7:54 pm
Typ Libera: KJ8 a FA8
Bydliště: Berounsko

Re: ND libero 1.2 blok motoru

Příspěvek od Mis.us »

Šetřílku, nechci bejt hnusnej, ale kurvit prsa motoru,aby tam šla dát ucávka z favorita neni zrovna rozumný. Ucpávka se dá koupit zvlášt originál, skoro za stejný peníze jako na fovorita. Tohle řešení je rozumný jen v krajním případě a to je, že už se ucpávky nebudou dát sehnat,samozřejmě díky jejich vyprodání, jak už to u Subara bejvá a to se netejká jen Libera.
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (KJ8) 38kw 1989
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (FA8) 40kw 1997
Subaru 1.8GL 4WD Turbo coupé (AG5) 100kw 1987
Subaru Legacy 2.0 Turbo Wagon (BF5) 177kw 1991
jenýček
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 153
Registrován: ned dub 12, 2009 7:29 pm
Bydliště: dobruška

Re: ND libero 1.2 blok motoru

Příspěvek od jenýček »

Já měl stejnej nápad jako Mirek a navíc všechny díry na gufera jsem nechal protočit na "normální" rozměry včetně hřídele z 13 na 12mm a to z důvodu dlouhodobé dostupnosti.A to nemám jen na motoru ale si silentbloky,pružiny atd.Něco se po... tak jdu a hned koupím a za pár hodin zase jezdím. Docela ale chápu Mišuse že dělá z origo dílů. On musí dát na opravu záruku,kdežto mi to děláme pro sebe.
Uživatelský avatar
Mis.us
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1938
Registrován: ned bře 02, 2008 7:54 pm
Typ Libera: KJ8 a FA8
Bydliště: Berounsko

Re: ND libero 1.2 blok motoru

Příspěvek od Mis.us »

Jasně Jeniku, že když si děláš pro sebe je to uplně něco jinnyho. Na svym autě taky experimemtuju, ale stejně používám originální díly. Ty jediný na liberu totiž vydrží. Vem si jen silentbloky českej vydrží 2-3roky, kdežto japonskej Bridgestone vydží 20 let. Česky gufera mi hned tekly apd. To bych furt jen pod svym autem ležel.... Je to každyho volba a věc. M
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (KJ8) 38kw 1989
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (FA8) 40kw 1997
Subaru 1.8GL 4WD Turbo coupé (AG5) 100kw 1987
Subaru Legacy 2.0 Turbo Wagon (BF5) 177kw 1991
setrilek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: úte led 26, 2016 2:54 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Horka u Staré Paky

Re: ND libero 1.2 blok motoru

Příspěvek od setrilek »

Mišus, k tomu kroku dát ucpávku z Favorita jsem se odhodlal proto, že mi ucpávku čerpadla nabídli v Subaru prodejně za 1600,- Jinde za 600,-.Kdybych ji koupil za 200,jistě bych nehledal náhradu.Jako důchodce s podlimitním důchodem si nemohu vyskakovat.Co se dá nějak nahradit nikomu nevnucuji.Ale ve stavu nouze i taková náhrada je řešením!Šetřílek
Uživatelský avatar
Mis.us
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1938
Registrován: ned bře 02, 2008 7:54 pm
Typ Libera: KJ8 a FA8
Bydliště: Berounsko

Re: ND libero 1.2 blok motoru

Příspěvek od Mis.us »

u mně je ucpávka bez slevy za 325,- Spíš Ti nenabízeli ucpávku, ale sadu Vodní pumpy, je totiž nesmysl, aby byla ucpávka tak drahá. Leda by Tě chtěli natáhnout. Mišus
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (KJ8) 38kw 1989
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (FA8) 40kw 1997
Subaru 1.8GL 4WD Turbo coupé (AG5) 100kw 1987
Subaru Legacy 2.0 Turbo Wagon (BF5) 177kw 1991
Odpovědět