2 Libera starší

Pouze nekomerční inzeráty!!!

Moderátoři: peple, Jarda

Odpovědět
setrilek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: úte led 26, 2016 2:54 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Horka u Staré Paky

2 Libera starší

Příspěvek od setrilek »

PRODÁM SUBARU libero karoserie a převodovka E12 s motorem E10./klikovka měla 8 děr a stačilo vyměnit setrvák/ Je pojízdná ,doklady měla na E10,mám i Vin, motor nekouří.Vozila hodně hlíny.Chtěl jsem ji renovovat,potřebuje začít od šasi.Jedno mám komplet vyvařené a mnoho dílů očištěných v krabicích i dveře k použití, nebo na ježdění do lesa . Je na 12kách kolech ,zimní i letní.Druhá je E12 ,motor dobře startuje,ale kouří.Karoserie je možná míň k vyvaření než ta první.Ve svém věku to už nestihnu a jinak zbývá to dát do šrotu.Jinak tu mám ještě motor z E10 s převodovkou,nekouří,tichý, má nový řetízek vyvažovačky,ale menší kompresi v zimě potíž se startem,dobře jezdil do lesa na dřevo,najel jsem s ním jen 350 km.Nyní 8 roků uskladněn.Mohu předvést v chodu na stojánku.Mám i 12 ky lité paprskové disky komplletné el. kabeláže E10 i E12 a veškeré detailní věci .Mám tu ješte převodovku i motor z E12 po opravě ventilu.Nekouří, ale něco v něm po natočení klepalo,netypicky na ojnice to nevypadalo,nebyl čas to hledat. Kdo má zájem ozvěte se co nejdříve nejlépe na telefon 702 908 396.Na e-mail i na forum se hůř dostávám,stařičký Pc Windous XP už někdy stávkuje. Mirek
Odpovědět