Nd. na starší libero

Pouze nekomerční inzeráty!!!

Moderátoři: peple, Jarda

Odpovědět
setrilek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: úte led 26, 2016 2:54 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Horka u Staré Paky

Nd. na starší libero

Příspěvek od setrilek »

Subaráci, poslední šance nabídka dílů než to odvezu na šrot nebo do sběrného dvora. Obě šoupací okna s dobrým rámem a gumou, komplet páčky světel pod volant,pomocný čep řízení solentblok Ok, oba přední tlumiče a pružiny, zadní tlumiče,plastové rámečky světel, nalívací nádobku Fridexu s víčkem, plynový pedál i lanko, zadní zástěrky,chladič,nepomačkaná nádrž a nalívací hrdlo a přípojná hadice, obal sání pro filtr i pixla pod vůz,měděné trubky k chlladiči ,použitelné paraboly ,obě koncová světla,přední brinkly.ostatní drobnosti po dohodě,přijďte si vybrat,nebo dovezu na sraz 23.4. Ozvěte se na T. 604 381 434 Na rozumné ceně se dohodneme. Mirek.
Uživatelský avatar
Lubomír
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1030
Registrován: pát úno 03, 2006 9:07 pm
Bydliště: Trenčín,SK

Re: Nd. na starší libero

Příspěvek od Lubomír »

Zdravím,
zahováram si predné tlmiče a pružiny, odber na zraze, nezabudni ich vziať sebo! Navrhni cenu - stačí do SZ - s prihliadnutím na stav( korózia, vôle v tlmiči ). Foto by napovedalo, stačí preposlať na SZ, nech sa nezaplňuje kapacita fóra...
najprv E10, ročník 1984 na 12"diskoch, DeLuxe, slúžil od 1993, 350 000 km....
od 2008 prezbrojený na novší 94-E12 1.2i 4WD, červený "hintovček",
v r.2013 inovovaný na novší 96-E12 superdeluxe 1.2i 4WD, zelenometalizovaná mentolka
Uživatelský avatar
Johny Mandolína Jazz
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 198
Registrován: čtv kvě 10, 2007 10:40 pm
Bydliště: Kostelec nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Nd. na starší libero

Příspěvek od Johny Mandolína Jazz »

Nazdárek, :)
Já bych měl zájem o ty paraboly a blinkry, včetně plastových rámečků, ale pouze v případě že budou lepší než ty moje. Poslední dobou mi zlobí zámek u zadních dveří, tak kdyby byl i ten nebylo by to špatný. Taktéž zadní pružiny se neztratěj, ale ty asi nemáš. Domluvíme se na srazu v Kamenici.
Johny
Jazzu zdar!
Subaru Libero Super de Luxe r.v. 1990 (Ferda)měli jsme ho od r. 1999 do 10.11.2020+(Fotřík od r.2010)=Forester 2,0X Comfort WP r.v.2008,plná palba 116kw
Odpovědět