Stránka 1 z 1

Nd. na starší libero

Napsal: pon dub 11, 2016 8:19 pm
od Šetřílek
Subaráci, poslední šance nabídka dílů než to odvezu na šrot nebo do sběrného dvora. Obě šoupací okna s dobrým rámem a gumou, komplet páčky světel pod volant,pomocný čep řízení solentblok Ok, oba přední tlumiče a pružiny, zadní tlumiče,plastové rámečky světel, nalívací nádobku Fridexu s víčkem, plynový pedál i lanko, zadní zástěrky,chladič,nepomačkaná nádrž a nalívací hrdlo a přípojná hadice, obal sání pro filtr i pixla pod vůz,měděné trubky k chlladiči ,použitelné paraboly ,obě koncová světla,přední brinkly.ostatní drobnosti po dohodě,přijďte si vybrat,nebo dovezu na sraz 23.4. Ozvěte se na T. 604 381 434 Na rozumné ceně se dohodneme. Mirek.

Re: Nd. na starší libero

Napsal: čtv dub 14, 2016 6:24 pm
od Lubomír
Zdravím,
zahováram si predné tlmiče a pružiny, odber na zraze, nezabudni ich vziať sebo! Navrhni cenu - stačí do SZ - s prihliadnutím na stav( korózia, vôle v tlmiči ). Foto by napovedalo, stačí preposlať na SZ, nech sa nezaplňuje kapacita fóra...

Re: Nd. na starší libero

Napsal: čtv dub 14, 2016 9:57 pm
od Johny Mandolína Jazz
Nazdárek, :)
Já bych měl zájem o ty paraboly a blinkry, včetně plastových rámečků, ale pouze v případě že budou lepší než ty moje. Poslední dobou mi zlobí zámek u zadních dveří, tak kdyby byl i ten nebylo by to špatný. Taktéž zadní pružiny se neztratěj, ale ty asi nemáš. Domluvíme se na srazu v Kamenici.
Johny