Libero na prodej

Pouze nekomerční inzeráty!!!

Moderátoři: peple, Jarda

Odpovědět
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Libero na prodej

Příspěvek od dědek »

Vážně uvažuji, že nabídnu na prodej Libero, který jsem koupil od Míli po Karlovi. Je ve velmi dobrém stavu. Doplnil jsem ho o denní svícení a dálkový centrál na všechny dveře. Vyměněn olej a napodzim po čerstvé STK.Je taky na letních hliníkáčích a zimáky doma uložené. Stoprocentně to zatím neslibuji, ale jsem důchodce a živit tři auta už je dost. Domníval jsem se, že Libero bude sloužit na ryby a setkání radioamatérů, ale to zastane Opel Vivaro. K vidění bude na srazu v Kamenici a cena k jednání ? Asi to co jsem za něj dal Míle.(55) Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
mabraham
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: ned dub 17, 2016 4:40 pm
Typ Libera: nový
Bydliště: Chlumec

Re: Libero na prodej

Příspěvek od mabraham »

Dobrý den,
zvažuji koupi, ale vzhledem k tomu, že nevím jak to konkrétní auto vypadá, tak bych byl rád, kdybyste mohl poslat více detailů a fotografie.
Na tom srazu budete celý víkend?
Díky,
Michal
Uživatelský avatar
Machy_CZ
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 260
Registrován: ned led 27, 2013 8:41 pm
Typ Libera: Zatím žádné
Bydliště: Borač

Re: Libero na prodej

Příspěvek od Machy_CZ »

...
Naposledy upravil(a) Machy_CZ dne sob kvě 07, 2016 7:55 am, celkem upraveno 1 x.
Nissan 300ZX '90 3.0i V6, Abarth 5OO '10 1.4i esseesse, Subaru Impreza '09 2.0i RX
JDM:
Mitsubishi Delica '96 2.8 TD SWB Crystal Lite, Mitsubishi Delica '95 3.0i V6 LWB Crystal Lite

http://moje.auto.cz/user/Machy-CZ
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Libero na prodej

Příspěvek od dědek »

Na sraz přijedu tak v půl deváté ráno v sobotu. Původně jsem chtěl již v pátek , ale v noci má být dost zima a spaní v autě už pro mne nic moc. V sobotu večer něco popiju a tak jednu noc zvládnu. Já jsem nabídku učinil jako sondu. To Libero je opravdu velmi zachovalé a všechny popsané necnosti se ho zatím netýkají. Jinak pro koho je blíž do Desné v Jizerských horách není problém. Bohužel s cenou dolů nepůjdu. Míle jsem dal 55 a sám jsem už do toho investoval za dálkový centrál , autorádio a baterii(tu už v okamžiku, když jsem pro něj do Děčína jel). Jednou jsem s tím byl na setkání v Chocni, předtím asi dvakrát v Jičíně, jednou na rybách v Hrádku a jednou v Trutnově. Celou zimu stálo v garáži na letních hlinikáčícv (taky moje investice po nákupu ) tedy celkem najeto do jednoho tisíce km. Na tachometru je cca 88 tis.km , Karel najel za těch pár let cca 5tis. ( vím kolik mělo, když si pro něj v Jičíně byl). Docela bych věřil, že je to skutečný nájezd od nova, vzhledem k celkové zachovalosti a opravdu zanedbatelné korozi, která se autu nevyhne i kdyby stálo těch dvaadvacet let v obýváku.Autíčko nechám jen do skutečně dobrých rukou ne na zničení v terénu a v lese. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
Machy_CZ
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 260
Registrován: ned led 27, 2013 8:41 pm
Typ Libera: Zatím žádné
Bydliště: Borač

Re: Libero na prodej

Příspěvek od Machy_CZ »

...
Naposledy upravil(a) Machy_CZ dne sob kvě 07, 2016 7:55 am, celkem upraveno 2 x.
Nissan 300ZX '90 3.0i V6, Abarth 5OO '10 1.4i esseesse, Subaru Impreza '09 2.0i RX
JDM:
Mitsubishi Delica '96 2.8 TD SWB Crystal Lite, Mitsubishi Delica '95 3.0i V6 LWB Crystal Lite

http://moje.auto.cz/user/Machy-CZ
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Libero na prodej

Příspěvek od dědek »

Na prodej rozhodně nespěchám. Nemyslím, že na srazu by se někdo okamžitě rozhodl. Čtrnáct dní nebo tři týdny vůbec nehrají žádnou roli. Koukal jsem, že Borač je někde za Žďárem nad Sázavou směrem k Brnu. Přez Pardubice, Chlumec a Jičín to bude na dvěstě km. No, přijeď se podívat a uvidíš sám. Teď jsi něco obhlídl tak budeš mít srovnání. Jako s veteránem jsem s tím taky počítal, ale živit tři auta na papírech s povinným ručením a garážováním je pro důchodce na výměnku dost záhul. Na srazu udělám pár fotek. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Libero na prodej

Příspěvek od dědek »

Tady jsou fotky pořízené na posledním srazu http://www.prostor.jizerky.net/naprodej.zip
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Libero na prodej

Příspěvek od dědek »

Tak jsem se LIbera dnes kolem poledne s těžkým srdcem vzdal. Novým majitelem je Machy až někde od Nového Města na Moravě. Slíbil, že na podzim přijede do ˇUdolí Bílého potoka na sraz tak se tam potkáme. Taky slíbil, že Libero bude opečovávat a šetřit jak se jen dá. Snad jsem ho dal do dobrých rukou sympatického mladého muže, který na blbnutí má upravenou Justy. Tak zase bez Libera, ale slibuji, že na sraz pokud budu moci přijedu. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Odpovědět