Prodej Plejády

Pouze nekomerční inzeráty!!!

Moderátoři: peple, Jarda

Odpovědět
hapán
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 20, 2016 1:26 pm
Typ Libera: EF12
Bydliště: SPC E/17 Krnov

Prodej Plejády

Příspěvek od hapán »

Zdravím Vás všechny milovníky,
kteří jste mi byli rádci a pomocníky, ačkoli jste o tom nevěděli. Jsem čerstvě registrovaný avšak dlouholetý uživatel Hapán. Je tomu již více než deset let, co jsem, zcela zamilován, pojal za svou družku Subaru Libero E 12, původem ze Švýcar. Tehdy jsem ještě o existenci této poradny neměl ani zdání. Seznamoval jsem se s ní během soužití a kritické situace řešil pomocí tohoto Vašeho (našeho) objeveného fóra, za což jsem velice povděčen. Zažil jsem s ní úžasné i svízelné okamžiky. Avšak má družka za tu dobu značně sešla věkem. Investoval jsem do ní spoustu financí a času a nyní, pod tíhou vnějších okolností, jsem nucen s těžkým srdcem s ní se rozestát.
Tímto bych ji rád některému z Vás nabídl do dobrých rukou. Abych Vás alespoň trochu seznámil: Subaru (přel. Plejády) Libero 4 WD E 12, podle VINka počátek roku 91, karoserie mikrobus (s horními okénky) a šíbdachem. TP psaný na mně, TK propadla ke konci května 2016. Motor je E 12 s manuálním sytičem a mnoho hadiček bylo "eliminováno". Je překroužkován, vyměněna guferka na vodítkách, rozvodový řemen, zabroušené ventily a sedla, přelepená spojka, výměna uhlíků na starteru. Jak jsem již naznačil, značně používaná, tudíž kastle postižená korozí.Také rám už jsem musel spravovat. Avšak stále plná chuti do života! Mám i náhradní motor a pár drobností k tomu.
Bohužel, nemám ten správný fotoaparát, abych mohl zařadit fotky, ale snad se k tomu časem dostanu. Má představa je 20 000 Korun za odstoupení. Podle značnosti zájmu z Vašich kruhů bych doplnil údaje a obrázky. Pokud to nevyjde, objeví se časem na Sbazaru, o čemž bych Vás neopomněl obeslat. S přátelským pozdravem Hapán.
hapán
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 20, 2016 1:26 pm
Typ Libera: EF12
Bydliště: SPC E/17 Krnov

Re: Prodej Plejády

Příspěvek od hapán »

Zdravím Vás, Liberátoři!
Dovolená končí a já se konečně dostal k tomu, abych promyslel a vyfotil vše podstatné, co se týká prodeje mého Liberka.
Inzerát pověsím na Sbazar a fotek přidám, co se do něj vejde. V případě zájmu ostatní fotky mejlem. S pozdravem hapán.
Uživatelský avatar
vojta
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 532
Registrován: pon srp 09, 2010 12:40 pm
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej Plejády

Příspěvek od vojta »

tak tu je odkaz:
https://www.sbazar.cz/stepanharasim/det ... aru-libero

nepíšeš jak je to s ekodaní, to je dosti znatelná položka :)
Nudíte se? Kupte si Subaru Libero ;)
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Prodej Plejády

Příspěvek od dědek »

Tak nevím zda-li se kupec najde. Je to dost shnilé a rám to bude mít taky za sebou. Jestli není zaplacena ekodaň, je to už 25 tisíc a dost práce na uvedení do stavu, aby se to mohlo ukázat na STK. A od vás to odvést na podvalu, protože bez STK si nikdo nelajskne s tím jet po ose. Já to tipuju, že to nakonec ekologicky zlikviduješ. Když to porovnám s tím co jsme u nás rozebírali ? To bylo novější a o mnoho míň rezaví. Šetřílek by ti to potvrdil nebo Luboš TUTI a přivezli jsme to taky z vrakoviště. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
hapán
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 20, 2016 1:26 pm
Typ Libera: EF12
Bydliště: SPC E/17 Krnov

Re: Prodej Plejády

Příspěvek od hapán »

Přátelé,
bude-li mít někdo z Vás opravdový zájem, určitě se nějak domluvíme :wink: Dělám to právě proto, aby nedopadl ekologicky zlikvidovaně... Hapán
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej Plejády

Příspěvek od Tuti »

No aspoň ta cena třeba odradí nějakého splašence, který by se radoval, že si za pár šupů pořídí cool vozítko a nedošlo by mu, že si kupuje levnou vstupenku na drahou party. Spíš bych kromě ne moc navštěvovaného sbazaru doporučil inzerát pověsit na co nejvíc serverů a nespěchat - třeba si ho najde někdo s perspektivou, že za 10 - 15 let bude mít atraktivního veterána a nebude ho mrzet nasypat do něj nějakou kačku.
A Hapáne .. to je pěkné, že deset let čerpáš vědomosti z fóra a nestojíme ti ani za to, aby ses zaregistroval a napsal aspoň "ahoj, já jsem tady taky". Až když se chceš Libera zbavit. :?
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
hapán
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 20, 2016 1:26 pm
Typ Libera: EF12
Bydliště: SPC E/17 Krnov

Re: Prodej Plejády

Příspěvek od hapán »

Vystihuješ přesně můj úmysl, Tuti. Spěchat rozhodně nehodlám. Coby veteránista mám svou trpělivost. Hlavně nic nevyhodit do šrotu :)
Je pravda, že to bude asi osm let, co mi bylo dáno v těžké situaci objevit tyto stránky. Bohužel nevlastním kompl ani nic příbuzného a má práce na tomto heblu je politováníhodná. I ta registrace mi dala pěknou fušku. Zkrátka nejsem počítačový typ, takže se omlouvám, že Vám opět píši z knihovny... Bez známých, kteří vlastní tuhle vymoženost a především bez jejich pomoci, by dnes ten inzerát na bazaru nevisel. Tvé doporučení, Tuti, abych to pověsil na větší počet serverů, mne poněkud děsí :oops:
Uživatelský avatar
vojta
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 532
Registrován: pon srp 09, 2010 12:40 pm
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej Plejády

Příspěvek od vojta »

ono by asi stačilo to kopnout na bazos.cz který je podle mě používanějšía přehlednější, ale když někdo zarputile hledá liberko tak si ho najde, třeba i právě tady...
Nudíte se? Kupte si Subaru Libero ;)
hapán
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 20, 2016 1:26 pm
Typ Libera: EF12
Bydliště: SPC E/17 Krnov

Re: Prodej Plejády

Příspěvek od hapán »

Milí přátelé,
s velice rozporuplnými pocity Vám dávám na vědomí, že jsem se předevčírem - po více než 11 letech společného života - rozloučil se svým Liberkem :( Nakonec jsme se dohodli na ceně Kč 10 000 za odstoupení. Šťastný nabyvatel si jej osedlal a odjel na něm po vlastní ose daleko, předaleko.... V novém domově se mu prý dostane nového kabátu, slušného zacházení a rodinné péče. Tímto Vám všem ještě jednou děkuji za zveřejněné návody a názory, kterých jsem využil v krizových situacích a přeji Vám mnoho zdařených projektů a šťastných tisíc mil! Hapán
Odpovědět