Stránka 1 z 1

Prodej Plejády

Napsal: stř čer 22, 2016 4:12 pm
od hapán
Zdravím Vás všechny milovníky,
kteří jste mi byli rádci a pomocníky, ačkoli jste o tom nevěděli. Jsem čerstvě registrovaný avšak dlouholetý uživatel Hapán. Je tomu již více než deset let, co jsem, zcela zamilován, pojal za svou družku Subaru Libero E 12, původem ze Švýcar. Tehdy jsem ještě o existenci této poradny neměl ani zdání. Seznamoval jsem se s ní během soužití a kritické situace řešil pomocí tohoto Vašeho (našeho) objeveného fóra, za což jsem velice povděčen. Zažil jsem s ní úžasné i svízelné okamžiky. Avšak má družka za tu dobu značně sešla věkem. Investoval jsem do ní spoustu financí a času a nyní, pod tíhou vnějších okolností, jsem nucen s těžkým srdcem s ní se rozestát.
Tímto bych ji rád některému z Vás nabídl do dobrých rukou. Abych Vás alespoň trochu seznámil: Subaru (přel. Plejády) Libero 4 WD E 12, podle VINka počátek roku 91, karoserie mikrobus (s horními okénky) a šíbdachem. TP psaný na mně, TK propadla ke konci května 2016. Motor je E 12 s manuálním sytičem a mnoho hadiček bylo "eliminováno". Je překroužkován, vyměněna guferka na vodítkách, rozvodový řemen, zabroušené ventily a sedla, přelepená spojka, výměna uhlíků na starteru. Jak jsem již naznačil, značně používaná, tudíž kastle postižená korozí.Také rám už jsem musel spravovat. Avšak stále plná chuti do života! Mám i náhradní motor a pár drobností k tomu.
Bohužel, nemám ten správný fotoaparát, abych mohl zařadit fotky, ale snad se k tomu časem dostanu. Má představa je 20 000 Korun za odstoupení. Podle značnosti zájmu z Vašich kruhů bych doplnil údaje a obrázky. Pokud to nevyjde, objeví se časem na Sbazaru, o čemž bych Vás neopomněl obeslat. S přátelským pozdravem Hapán.

Re: Prodej Plejády

Napsal: ned srp 21, 2016 5:37 pm
od hapán
Zdravím Vás, Liberátoři!
Dovolená končí a já se konečně dostal k tomu, abych promyslel a vyfotil vše podstatné, co se týká prodeje mého Liberka.
Inzerát pověsím na Sbazar a fotek přidám, co se do něj vejde. V případě zájmu ostatní fotky mejlem. S pozdravem hapán.

Re: Prodej Plejády

Napsal: pon srp 22, 2016 3:43 pm
od vojta
tak tu je odkaz:
https://www.sbazar.cz/stepanharasim/det ... aru-libero

nepíšeš jak je to s ekodaní, to je dosti znatelná položka :)

Re: Prodej Plejády

Napsal: úte srp 23, 2016 7:58 am
od dědek
Tak nevím zda-li se kupec najde. Je to dost shnilé a rám to bude mít taky za sebou. Jestli není zaplacena ekodaň, je to už 25 tisíc a dost práce na uvedení do stavu, aby se to mohlo ukázat na STK. A od vás to odvést na podvalu, protože bez STK si nikdo nelajskne s tím jet po ose. Já to tipuju, že to nakonec ekologicky zlikviduješ. Když to porovnám s tím co jsme u nás rozebírali ? To bylo novější a o mnoho míň rezaví. Šetřílek by ti to potvrdil nebo Luboš TUTI a přivezli jsme to taky z vrakoviště. Dědek

Re: Prodej Plejády

Napsal: úte srp 23, 2016 2:18 pm
od hapán
Přátelé,
bude-li mít někdo z Vás opravdový zájem, určitě se nějak domluvíme :wink: Dělám to právě proto, aby nedopadl ekologicky zlikvidovaně... Hapán

Re: Prodej Plejády

Napsal: úte srp 23, 2016 8:24 pm
od Tuti
No aspoň ta cena třeba odradí nějakého splašence, který by se radoval, že si za pár šupů pořídí cool vozítko a nedošlo by mu, že si kupuje levnou vstupenku na drahou party. Spíš bych kromě ne moc navštěvovaného sbazaru doporučil inzerát pověsit na co nejvíc serverů a nespěchat - třeba si ho najde někdo s perspektivou, že za 10 - 15 let bude mít atraktivního veterána a nebude ho mrzet nasypat do něj nějakou kačku.
A Hapáne .. to je pěkné, že deset let čerpáš vědomosti z fóra a nestojíme ti ani za to, aby ses zaregistroval a napsal aspoň "ahoj, já jsem tady taky". Až když se chceš Libera zbavit. :?

Re: Prodej Plejády

Napsal: stř srp 24, 2016 1:28 pm
od hapán
Vystihuješ přesně můj úmysl, Tuti. Spěchat rozhodně nehodlám. Coby veteránista mám svou trpělivost. Hlavně nic nevyhodit do šrotu :)
Je pravda, že to bude asi osm let, co mi bylo dáno v těžké situaci objevit tyto stránky. Bohužel nevlastním kompl ani nic příbuzného a má práce na tomto heblu je politováníhodná. I ta registrace mi dala pěknou fušku. Zkrátka nejsem počítačový typ, takže se omlouvám, že Vám opět píši z knihovny... Bez známých, kteří vlastní tuhle vymoženost a především bez jejich pomoci, by dnes ten inzerát na bazaru nevisel. Tvé doporučení, Tuti, abych to pověsil na větší počet serverů, mne poněkud děsí :oops:

Re: Prodej Plejády

Napsal: stř srp 24, 2016 6:27 pm
od vojta
ono by asi stačilo to kopnout na bazos.cz který je podle mě používanějšía přehlednější, ale když někdo zarputile hledá liberko tak si ho najde, třeba i právě tady...

Re: Prodej Plejády

Napsal: pon bře 27, 2017 8:43 pm
od hapán
Milí přátelé,
s velice rozporuplnými pocity Vám dávám na vědomí, že jsem se předevčírem - po více než 11 letech společného života - rozloučil se svým Liberkem :( Nakonec jsme se dohodli na ceně Kč 10 000 za odstoupení. Šťastný nabyvatel si jej osedlal a odjel na něm po vlastní ose daleko, předaleko.... V novém domově se mu prý dostane nového kabátu, slušného zacházení a rodinné péče. Tímto Vám všem ještě jednou děkuji za zveřejněné návody a názory, kterých jsem využil v krizových situacích a přeji Vám mnoho zdařených projektů a šťastných tisíc mil! Hapán