Prodám Libero - novější r.96

Pouze nekomerční inzeráty!!!

Moderátoři: Jarda, peple

sedlak911
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Prodám Libero - novější r.96

Příspěvekod sedlak911 » úte kvě 07, 2019 2:40 pm

Zdravím,

chtěli jsme jet s přáteli v létě do Rumunska Liberkem a poté si ho nechat, bohužel jsem ajťák z města a manuální dřevo a zjistil jsem, že rezivějící japonec je mnohem větší oříšek, než jsem doufal. Byl jsem připraven na nějaké to sváření, bohužel jsem koupil kousek, který aby prošel STK, tak by potřeboval sundat kastli a vyvařit pořádně, což bych nerad dělal, protože by to bylo buď finanční peklo a nebo bych chudáka totálně zmrvil. A také nejsou prostory a známé s tím otravovat nechci :-) holt jsem měl hladové oči.

Auto bylo koupeno u pána v okolí Pardubic, odtam jsme ho dovezli do Brna. Přidám k němu úplně novou autobaterii. Repasovali jsme mu startér, v servise jsme ho i nastartovali. Bohužel jsme koupili velkou baterku, tak na kabely to už moc dobře startovat nejde. Ideální by bylo asi namontovat baterii dozadu. Co se týče elektriky, radio funguje, světla exteriéru též, vnitřní ne. Topení topí všelijak, ale topí. Chtělo by vyměnit zadní ložizko, které hučí (nepamatuji si která to byla strana), dále u chladiče opravit trubku nebo hadici, která je bohužel děravá a není tam chladící kapalina. Ve vaně je dírka, ale i po půl roce je v autě oleje dost. I tak bych ji tedy asi opravil. Co se týče koroze a vzhledu vozidla, tak přikládám fotky. Spíše na ND nebo vyvaření. Jsou k němu papíry, přepis nutnost.

Foto:
https://photos.app.goo.gl/B27Xxa2Hcj9h5xDC8

Na bazošu ho nabízím za 15 tisíc, pro členy klubu za 12 tis. (cena spíše orientační) Jsem schopen sehnat levný odtah (pracuji ve firmě, kde máme odtahovku), určitě se lze rozumně domluvit :-)

edit:
zapomněl jsem přidat kontakt - mail@dominiksedlak.cz nebo telefon 733 506 002
inzerát je platný do smazání.

Zpět na „Prodám - Vyměním“