Rozebraný celý podvozek na Subaru E 10

Pouze nekomerční inzeráty!!!

Moderátoři: peple, Jarda

Odpovědět
setrilek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: úte led 26, 2016 2:54 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Horka u Staré Paky

Rozebraný celý podvozek na Subaru E 10

Příspěvek od setrilek »

Ahojky, s konečnou platností v mém věku jsem vzdal stavbu náklaďáčku, takže nabízím vyvařený rám,vyřešeny silentbloky zadní nápravy, rozvodový 2 převodovky, pneu 12 disky, veškeré drobnosti v banánových krabicích, měděnné trubky od motoru k chladiči, brzdové trubičky, hadice, 2x elektrická kabeláž, 1x i na E12 starou, 2x přístrojová deska, i přední část karoserie se sedadly z E12, řízení, 2x chladič, poloosy, prostě je toho moc , něco vícekrát. Do jara se toho musím zbavit nejraději všeho najednou, Mám to na několika místech, takže to pro mě nebude dát na jednu hromadu jednoduché všechno. Místa mám málo. Většina dílů je očištěná.Vše je třeba dojednat předem,abych to trochu připravil. Tak se ozvěte.
Naposledy upravil(a) setrilek dne sob čer 13, 2020 9:20 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Luděk
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 229
Registrován: pon lis 27, 2017 6:19 pm
Typ Libera: 1,2 SuperDeluxe
Bydliště: Hrádek u Rokycan

Re: Rozebraný celý podvozek na Subaru E 10

Příspěvek od Luděk »

Vyhazovat je to skoda.. Kdyz se toho nikdo neujme, tak to proste nekam nacpu :D :D
Subaru Libero 1,2 SuperDeluxe 4WD r.v.97 - Limpreza
Daihatsu Move 0,8i
Subaru Libero 1,2 SuperDeluxe 4WD r.v. 99 - Kompost
Seat Toledo 2,0 16v
Subaru Leone Coupé turbo
Trabant - ryntyntyn
Subaru Forester XT
setrilek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: úte led 26, 2016 2:54 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Horka u Staré Paky

Re: Rozebraný celý podvozek na Subaru E 10

Příspěvek od setrilek »

Tak se ozvi,když nikdo jiný nebude mít zájem na 702 908 396 Nebo pokud si to s někým společně rozeberete co by kdo chtěl, hlavně, a aby mi to zmizelo všechno.Záleží na dohodě.
David
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: úte kvě 14, 2013 12:14 am
Typ Libera: E10, E12, E12 nové
Bydliště: Jizerské hory

Re: Rozebraný celý podvozek na Subaru E 10

Příspěvek od David »

Ahoj Mirku, Luďku a ostatní,
vyhodit Tě to Mirku nenechám, ale místa je zatím málo, zkusím nějaké vytvořit. Kdybych už šel do důchodu, tak se do náklaďáčku pustím. Pravdou je, že ještě chvíli a stará libera budou vzácností, provozovaná litrová by se dala spočítat na prstech jedné ruky, pokud vůbec nějaké ještě jezdí, nemluvě o zlaté metalíze z roku 1984. Ta mi stojí jedna na zahradě a jak opadávají druhotné nátěry, začíná být zlatá zase vidět :D
Zkusím se stavit, jen mám strach, že pak dílnou už vůbec neprojdu.
Ahoj David
Odpovědět