Koupím vrak s TP

Sháním pro svého „krasavce“
Odpovědět
HlavaXBR
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 24
Registrován: ned kvě 31, 2009 8:39 am
Bydliště: Vysočina

Koupím vrak s TP

Příspěvek od HlavaXBR »

Výhledově bych měl zájem o doklady na novější Libero i s vrakem vozu. Vlastním dvě libera bodužel obě mají v TP poze 2 místa jedno je havarované a druhé jsem přestavěl zpět na šestimístné zkoušel jsem to legalizoval mám i potvrzení ze subaru ale nemám nervy hádat se volama na úřadě. Tak že zatím používám doklady z toho havarovaného protože je na nich zaplacena ekodaň ty druhé které mám v převodu odhlásím a zaroveň tím zlikviduju to havarované. Pokud by měl někdo na proděj doklady šestimístné koupil bych a používal je budu ale potřebovat i vrak abych na něj mohl zlikvidovat svoje dvoumístné doklady. Popřípadě pokud by měl někdo zájem o doklady na dvoumístné libero se zapalacenou ekodaní mohu je přenechat je v nich dokonce zapsáno náhradní vyražení čísla rámu tak že by šli naroubovat na auto velice snadno štítek ze dvěří bych samozřejmě dodal s doklady. Trošku je to možná zamotaný tak zjednodušeně koupím doklady na novější 6 místné libero i s vrakem vozu. Na oplátku mohu nabídnout dvoumístné doklady s vrakem i bez vraku. Cenu si představuju u koupě i prodeje ve výši ekodaně. Za případné nabídky děkuji. S pozdravem Hlava
HlavaXBR
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 24
Registrován: ned kvě 31, 2009 8:39 am
Bydliště: Vysočina

Re: Koupím vrak s TP

Příspěvek od HlavaXBR »

Tak vrak jde do šrotu nicméně papíry z šestimístného sháním stále :)

Doklady už mám děkuji za nabídky :)
Odpovědět