Stránka 1 z 1

Lišty do šoupaček

Napsal: ned zář 17, 2017 7:53 pm
od Petr,Zuzka
Ahoj, sháním na novější libero do šoupacích dveří ty černý dlouhý lišty k oknům.

Re: Lišty do šoupaček

Napsal: pon zář 18, 2017 11:07 am
od Mis.us
nová stojí na mně u subaru cca 650,- což neni tolik. M

Re: Lišty do šoupaček

Napsal: pon zář 18, 2017 5:09 pm
od covex
Jenze problem je, ze pokud tam das jen novy listy, tak vydrzej hezky 2 roky. Protoze problem je ve rzi a nabobtnani plechoveho lemu a sloupku dveri, ktery pak novou listu hezky rychle zase prodre a lista zase rezne.

Re: Lišty do šoupaček

Napsal: úte zář 19, 2017 7:45 am
od dědek
Už se tu v minulosti tohle řešilo. Dobrý nápad je sehnat rezaví lišty, kdo někdo vyměnil, ale nevyhodil. Lištla lze přeříznout a ze dvou udělat jednu pěknou . Je zajimavý , že ty ohavný bublinky se dělají všem na stejném místě . Ve směru jízdy vpředu. Dědek

Re: Lišty do šoupaček

Napsal: úte zář 19, 2017 7:51 am
od Tuti
Dávat novou lištu a neošetřit předtím dveře je poněkud barbarské, ale chybka je spíš v tom, že ona ta nová lišta je ve skutečnosti nejspíš taky už dvacet let stará. Některé díly automobilka produkuje ještě po skončení výroby modelu, ale taková lišta spíš patří k těm, které nadělá "do foroty" aby to vyšlo na povinných 15 let + nějaká rezerva. A i když ve skladu guma netrpí tak jako na autě, přece jen stárne a nějaké ty mikrotrhlinky se tam už určitě najdou. Takže už před namontováním a pak čas od času to chce lištu ošetřit, stejně jako třeba i těsnění kolem oken. Jsou na to různé chemie, já sázím na starý dobrý jedovatý Regum.
--
K tomu co píše Dědek .. s nastavovanými lištami jsem jezdil asi dva roky, když se to udělá pečlivě, vypadá to celkem přijatelně. Ale uříznuté konce se musí pořádně uzavřít, aby k té kovové výztuze nemohla voda.

Re: Lišty do šoupaček

Napsal: úte led 15, 2019 8:08 pm
od Suk
nová stojí na mně u subaru cca 650,- což neni tolik. M
Ahoj, dvě lišty bych potřeboval, kde se daji objednat? Jestli teda ještě někde jsou

Re: Lišty do šoupaček

Napsal: úte led 15, 2019 9:55 pm
od covex
Napis Misusovi, jestli jeste jsou....

Re: Lišty do šoupaček

Napsal: úte led 15, 2019 11:35 pm
od Mis.us
Zjistím