Zámek šoupacích dveří

Sháním pro svého „krasavce“
Odpovědět
setrilek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: úte led 26, 2016 2:54 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Horka u Staré Paky

Zámek šoupacích dveří

Příspěvek od setrilek »

Ahojky, má někdo navíc oba zámky ze šoupaček? Potřebuji ke sklopným garážovým vratům ,je to stejný systém a chtějí za to nehorentně vysokou cenu. Ozvěte se mi i na telefon 702 908 396 Diky ta nabídku.
Mám tu stále ještě zadní dveře na starou E12 s dobrou gumou i sklem a samotné sklo s gumou, blok motoru ,Hlavu z Justiny a mnoho drobností. když se nikdo nad tím nesmiluje, vyhodím to do šrotu.
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2467
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek šoupacích dveří

Příspěvek od covex »

Jaky zamky mas na mysli? Na soupackach novejsiho zadny zamek na klic neni, je tam jen mechanismus kliky/kolicku....
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
setrilek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: úte led 26, 2016 2:54 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Horka u Staré Paky

Re: Zámek šoupacích dveří

Příspěvek od setrilek »

Ach jó, já jsem se špatně vyjádřil.Nejedná se o zámek na klíč, to přeci šoupačky nemají, ale o mechanizmus zámku se západkou ,která zajistí zavřené dveře a táhlem je spojen s klikou. To mají obě, stará i nová Subara stejné. Stejný systém zámku je i u zadních dveří, možná, že by se tam taky hodil Akorát ze šoupaček je pravý a levý. Ze zadu bych ho asi musel nějak upravit.Já jsem likvidoval dveře ze 4 subar,vše jsem odvezl do šrotu už před několika lety.Sklápěcí dveře do garáže jsem sehnal použité a nikdy neměly namontovaný žádný zámek.Tak to je vždy. co se po létech skladování zahodí,pak je to potřeba a už to není. Mirek
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2467
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek šoupacích dveří

Příspěvek od covex »

Klasika - ty mechanisy podle me budou k mani na vrakacich, protoze se moc nekazi a jsou v "suchu". Ja mam jen jeden (a nevim ted ktery).
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Odpovědět