Jubilejní- důvod k oslavě?

Témata týkající se provozu fóra: "jak vložit obrázek", "přání a stížnosti" atd...
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuti »

veros píše:BTW: ..doufám, že zase nějakou dobu se roboti nebudou registrovat..
Asi to na ně neplatí - furt sem lezou violent1.gif . Na jiném foru jsem viděl "protirobotovou bránu" - byl tam v textu pokyn něco jako "do políčka vepište výsledek početní operace na čtvrtém řádku" a pod tím pět jednoduchých příkladů - asi jako 12+15. Ten kdo umí česky a má IQ nad bodem mrazu to zvládne, robot sotva (ale samozřejmě to má negativní dopad na kamarády ze zahraničí - ti by se museli registrovat přes admina).
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Příspěvek od dědek »

Takže nové místo pro "technické "připomínky k chodu fóra? Dobrý , chválím. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Patrik 1
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: pon srp 20, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Patrik 1 »

tak už se blížíme ke 150 registrovaným uživatelům .... chci vidět toho šťastlivce
Uživatelský avatar
Pajas
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 421
Registrován: sob lis 25, 2006 6:22 pm
Bydliště: Želetice u Kyjova - Jižní Morava, okr. Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Jubilejní- důvod k oslavě?

Příspěvek od Pajas »

Takže dnes 300 člen gratuluju našemu foru a děkuji všem, co se o něj starají. Bohužel s přibývajícími členy se mi zdá, že roste neochota upřesňovat odkud jsou. Mnohdy by to bylo lepší kvůli vzájemným výměnám informací opravám atd. Tak doufám, že brzy nás bude 400 a co nejméně bezdomovců. Zdraví asi nejmladší majitel Libera-Pajas
Subaru Libero E12- červená metla. Rok výroby 1992. 5B* 0229. Další bílé E12-bílá,výroba 1987. 5B* 7981 zatím v depu, postupně se spravuje :)
Odpovědět