Pozvanka na Letny klubovy zraz, 2. Bratislavsky Subaru zraz

Akce se Subaru Libero
Odpovědět
DonCarnage
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: pát dub 16, 2010 5:52 pm
Bydliště: Bratislava

Pozvanka na Letny klubovy zraz, 2. Bratislavsky Subaru zraz

Příspěvek od DonCarnage »

Zdravim vsetkych subaristov-liberistov :D !
Velmi rad by som vas vsetkych pozval na Letny klubovy zraz: 2.Bratislavsky subaru zraz pre celu rodinu.
Tradíciu klubu Subaru na Slovensku sme začali písať len začiatkom tohoto roka. Je nás už celkom pekny pocet, veď na http://www.klubsubaru.sk je už zaregistrovaných viac, ako 240 fanúšikov tejto úžasnej značky. A práve teraz nastal čas ukázať motoristickému svetu, že aj MY SUBARISTI, sa vieme stretnúť vo veľkom počte a poriadne sa zabaviť. Takže kedy a kde to roztočíme? 19.-20.062010 o 09:00 na akcii s názvom: Letný klubový zraz: 2. Bratislavský Subaru zraz pre celú rodinu . Zraz je pokračovaním úspešnej akcie z minulého roka. Vtedy sa nás v Bratislave stretlo 42 áut zo Slovenska, ale aj z Čiech. Pokúsme sa tento rok vytvoriť najdlhšiu súvislú kolónu vozidiel Subaru na Slovensku! Výzva je teda jasná ;-) Spanilka nás bude viezť krásnym okolím Bratislavy až na kopec Braunsberg nad mestečkom Hainburg v Rakúsku. Odtial je za dobrého počasia výhľad na Viedeň, Alpy, Bratislavu, hrad Devín, Dunaj a vlastne celé okolie. Spanilka bude pokračovať neskôr cez Devín až na Kamenný mlyn. Ako názov zrazu napovedá, bude pre celú rodinu, teda aj pre našich najmenších subaristov a subaristky. Pre nich máme pripravený bohatý program plný zábavy a súťaží. Pre „veľkých“ subaristov je pripravený rovnako pestry program s predvádzacími jazdami na nových modeloch Subaru, autobiatlon, večerná opekačka a mnoho iného. Viac podrobností a program nájdete na http://www.klubsubaru.sk/akcia/12/ veríme, že sa na Letnom klubovom zraze: 2. Bratislavskom Subaru zraze pre celú rodinu stretneme v čo najväčšom počte. Velmi by ma potesilo, ak by prislo aj z vasho klubu co najviac priaznivcov Subaru a o to viac, ze LIBERISTI su specialna a nenahraditelna krvna skupina medzi subaristami. A bola by obrovska skoda, ak by uzasne LIBERA chybali.
Takze verim, ze do skoreho videnia v Bratislave. hello2.gif
SLOVENSKY SUBARU klub
Uživatelský avatar
Martinekk
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 938
Registrován: sob čer 16, 2007 9:42 pm
Bydliště: Trenčín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvanka na Letny klubovy zraz, 2. Bratislavsky Subaru z

Příspěvek od Martinekk »

Prídeme. Pridá sa dakto?
Libero E12 1989/1990, 4WD. Striebornobiela krhlička.
Plyňák Forester GX, EJ20, zelený diablik 1999.
Uživatelský avatar
Martinekk
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 938
Registrován: sob čer 16, 2007 9:42 pm
Bydliště: Trenčín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvanka na Letny klubovy zraz, 2. Bratislavsky Subaru z

Příspěvek od Martinekk »

Tak je po Bratislavskom zraze. Bolo super, aj keď je škoda že s Liberkom som tam bol sám. Ale bolo hodne obdivované, a neraz prekvapilo miestne osadenstvo. Fotogaléria je tu: http://www.klubsubaru.sk/galeria/188/ dúfam že sa zobrazí.
Libero E12 1989/1990, 4WD. Striebornobiela krhlička.
Plyňák Forester GX, EJ20, zelený diablik 1999.
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2469
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvanka na Letny klubovy zraz, 2. Bratislavsky Subaru z

Příspěvek od covex »

Mezi tema nabliskanyma imprezama, forrestrama a outbackama celkem rarita. I to vypada ze tam nebylo moc starych aut. A jak si zvladl prekazkovou drahu? Nebo ma rozchod libera to nebylo stavene?:)
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
Martinekk
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 938
Registrován: sob čer 16, 2007 9:42 pm
Bydliště: Trenčín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvanka na Letny klubovy zraz, 2. Bratislavsky Subaru z

Příspěvek od Martinekk »

No, Libero bolo medzi autami suverénne najstaršie vozítko... Od najstarších iba asi o 4 až 5 rokov staršie :D Viac naleštiť sa nedalo, lebo deň pred zrazom pršalo, aj do tretej rána v sobotu. Rozchod dosiek sme upravili rýchlo na Libero. Určenie jednoduché, kríženie náprav. Celkom pochopiteľne bez patričného rozbehu som to neprešiel a ostal visieť s dvoma točiacimi sa kolesami... Ale inak perfekt akcia, ten terén v Petržalke bol fakt super, hádam lepší ako tankodrom.
Libero E12 1989/1990, 4WD. Striebornobiela krhlička.
Plyňák Forester GX, EJ20, zelený diablik 1999.
gari
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 267
Registrován: ned dub 27, 2008 10:10 pm
Bydliště: SK Nitra

Re: Pozvanka na Letny klubovy zraz, 2. Bratislavsky Subaru z

Příspěvek od gari »

raz som bol na subaru zraze,asi v r. 2006, pri Nitre.. tiez som tam bol jedine libero,a fesakom som kazil skupinove foto s kriklavo oranzovou dodavkou v strede . Vsetci chodili v modrych trickach a capiciach,pripadalo mi to sterilne az zvratene. o tomto som sa dozvedel az teraz.. ale, pokial tam nebude daka sotolina ci bahno, sneh, asi uz ee.
Uživatelský avatar
Martinekk
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 938
Registrován: sob čer 16, 2007 9:42 pm
Bydliště: Trenčín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozvanka na Letny klubovy zraz, 2. Bratislavsky Subaru z

Příspěvek od Martinekk »

Tak vieš, Libero zraz j Libero zraz... Teraz cez víkend bol taký mini zraz na Javorine, boli sme len nakuknúť..
Libero E12 1989/1990, 4WD. Striebornobiela krhlička.
Plyňák Forester GX, EJ20, zelený diablik 1999.
Odpovědět