Sedmnáctý sraz Mělník

Srazy a setkání
Odpovědět
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Sedmnáctý sraz Mělník

Příspěvek od Karel »

17. sraz

Místo konání: kemp Mělník
Datum konání: 24. – 27. února 2011


Nadešel čas dalšího srazu lidiček postižených Liberem a jejich přátel.


Pátek: 24.02.2011
Sjíždíme se do autokempu, jak komu čas dovolí. Jako vždy jsou první ubytovaní němečtí přátelé. Přijeli 4 posádky, ale jen 2 libera, už ve čtvrtek. Někdo si zajistil spaní pod střechou, někdo spí v autě – jak to komu vyhovuje. Nejprve sedíme v restauraci a vyhlížíme ostatní, ale jak nás přibývalo, tak nás personál přesunul do salonku vyhrazenému jen pro náš klub. Odpoledne i večer probíhá podle nepsaných zákonů. Vítání každého dalšího přijíždějícího,
hovory „na úrovni“, debatování o všem možném, papáníčko, popíjeníčko. Jako vždy Míla každého vítá s tužkou v ruce. Zapisuje prezentaci, kasíruje startovné 150 Kč, rozdává camrátka.
Večer spustí nejlepší kapela na Zemi a v přilehlých galaxiích – náš LIBEROBAND.
Ivanka – kytara, Johny – mandolína a flétna, Škatulka – basa a kytary zůstaly zapomenuté doma. Škoda. Ale o to víc se zpívalo. Večer končí okolo 2 hodiny, kdy nás personál vypoklonkoval z restaurace. Hudební produkce pokračuje ještě dlouho na chodbě ubytovny.
Raní porada.JPG
Raní porada.JPG (172.37 KiB) Zobrazeno 14339 x
Sobota: 25.02.2011
Snídáme okolo 8. hodiny ze švédského stolu. Pavla rozdává mapu terénního závodu a dotazníček s otázkami. Slovenskému liberákovi Marošovi stávkuje liberko, tak odjíždí se Škatulkou, aby ten nejel sám. V 9. hodin se odjíždí na „seřadiště“, kde jsme byli seznámeni s průběhem terénního závodu. Tady došlo k mírné komplikaci – německý přítel Werner s neliberem si na terénní vlně cosi utrhl na spodku auta a tekl mu olej. Tak ho někdo odtáhl zpátky do kempu a tam to nějak vyřešili. Ostatní, po seznámení se s mapou a otázkami se po 1. minutě rozjíždějí po cestičkách mělnických a hledají kontrolní body zadané v mapce, a zapisují je do dotazníku. Takže jsme křižovali Mělnicko a okolí. A těch liber, která jsme různě potkávali. Někteří danou trasu projeli celou /i několikrát/, někteří to částečně vzdali a šli za jinými krásami – buď města a jeho zákoutí či podzemí, nebo si zašli na oběd a obdivovali místní hospůdky. Návrat byl naplánován na 17. hodin. Stihli to skoro všichni. Petr s Pavlou, zatímco ostatní se dávají do pucu, vyhodnocují výsledky. A už se chystá večeře. Když jsme chutným jídlem doplnili energii, tak se vyhlašují výsledky. Na prvním místě se umístil Škatulka s navigátorem Marošem, druhé místo získal ………………. a třetí místo zbylo na ………………………… Jako odměnu za snahu získávají pohár /spíš pohárek/ ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě na podstavečku s nápisem 17. sraz v Mělníce a datem 24. – 26. 04. 2011. Hezká upomínka. Míla prodává od Tutiho kalendáře, vnutí je i „Novákům“. A jdou na řadu lístky do tomboly. Povinný odběr je 5 kousků za 10 Kč. Tři bloky šatnových lístků jsou prodány a může vypuknout dražba i tombola. Škatulka se uvedl na předchozích srazech jako dobrý licitátor a tak mu to zůstalo. I jeho heslo: co nikdo nevydraží bude ihned losováno a někdo bude výhrou potrestán. Zahajuje večer dražbou. Co usoudí, že by se mohlo prodat, tak to vydraží a ostatní „dárky“ se losují v tombole
Pohodička.JPG
Pohodička.JPG (76.27 KiB) Zobrazeno 14339 x
Neděle: 26.04.2011
Snídaně v 8. hodin. Totéž jako včera. Potom se dlouho debatuje a probírá se včerejší vydařená akce a sraz pomalu končí. Někteří odjíždějí rovnou domů, někteří si ještě jedou projet nějaké zapomenuté cestičky a dát zabrat svým miláčkům.
Petře, Pavlo, bylo to prííííííííííííííííííííííííííííííííííííma.

Všichni už se těšíme na další liberácké setkání na jaře.
Tentokrát se toho ujal Sysel a zve nás do Brna. Držíme ti palce, ať se to povede.

Modrý liberový puntík získávájí:
Petr s Pavlou za připravený závod
Škatulka za vedení dražby, tomboly
Ten, kdo odtáhl Wernera zpět do kempu
Ten, kdo odtáhl Maroše z kempu.
Ivanka za vedení LIBEROBANDU

Zimní sraze – byl jsi OK, i počasí nám fandilo. Díky za něj.

Nashledanou všichni LIBERÁCI „na Príglu“ v Brně.

Napsala Míla + doplnil Karel.
:D + :D
Přílohy
Jitro.JPG
Jitro.JPG (171.99 KiB) Zobrazeno 14339 x
Nikdo není dokonalej.
Odpovědět