Náhradní díly na Libero po Karlovi

Volný pokec (nejen) o Subaru Libero
Odpovědět
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Náhradní díly na Libero po Karlovi

Příspěvek od dědek »

Dneska odpoledne jsem mluvil s Mílou. Bohužel stále není ukončené dědictví po Karlovi a tak si ještě jedno z Liber nemůžu odvést. Míla mi ale řekla, že zrušila Internertové připojení a tak kontakty na ní už výhradně po telefonu nebo osobně. Na sraz do Rovenska se chystá (doufám, že ji sněhuláci nějak objednali) a přijede svým "Hyundajem" se synkem. Doufám, že do té doby už bude vše s převodem dědictví vyřešeno a já budu chytřejší o to, co je vlastně po Karlovi všechno k mání. Teď kromě dvou Liber (třetí počítám, že už je moje) a červený s plech.střechou je čerstvě po STK, kterou Míla nedávno absolvovala, je k mání to čelně bouraný s fungujícím motorem a nahradním čelním sklem bez TP s krásnýma gumama za desítku. Pak ještě říkala, že po Karlovi zůstaly teréní špalkové gumy (vím , že je Karel tady nabízel a já myslel, že už jsou dávno někde v Estonsku) , ale ne, jsou v Děčíně. Potom mi Míla říkala, že o zelený snad projevil taky zájem Sysel a co já vím i Mach s Šebestovou. Má taky jednu plnou garáž z vystěhované dílny po Karlovi ( to by podle mě měly být elektrické věci(startéry, dynama a alternátory, ale Míla se v tom nevyzná a já to ještě neviděl) známý ji říkají, že je to šrot , ale když jsem to neviděl , nemohu potvrdit ani vyvrátit. A taky další díly na Libera. Podotýkám, že vše asi na novější, protože starší Karel nikdy neměl . Ty gumy by byla Míla snad ochotna dovést i do Rovenska. Tak závěrem to podstatné . Míla, žádné Libero už nechce a všeho se chce zbavit. Těší se na nás . Na fórum není k mání - nemá připojení. Věřím, že celá transakce s Liberem pro mne do dubna klapne a já tam pojedu a udělám inventůru , toho co je v nabídce a synka nějak ukecáme , aby obnovil připojení na naše fórum a občas podal hlášku co a jak. Jinak by bylo dobrý, kdyby se našel "ochotník" a zorganizoval setkání v oblasti dostupné pro Mílu ( a věřím, že i zajimavé pro ostatní) Česká Lípa, Nový Bor, Benešov nad Ploučnicí, případně ještě Doksy . Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2467
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly na Libero po Karlovi

Příspěvek od covex »

Co se tyce dedickeho rizeni, mam s tim smutne zkusenosti a trva to nekdy VELMI dlouho (rok zadna mira). Jestli se neco do dubna zmeni bych spis neveril.
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Náhradní díly na Libero po Karlovi

Příspěvek od dědek »

Míla mi slíbila, že když to do konce března nebude, zajde tam a bude celou věc urgovat.
Po otci bylo dědictví vyřešeno do tří měsíců a stejně tak po tchýni. Ale otec nevlastnil už žádnou nemovitost ani auto , ale tchýni patřila ještě půlka baráku u Jičína. Banky i katastr nemovitostí mají 30dní lhůtu na vyřízení. Což aspoň u banky, kde měl Karel účet už to dávno proběhlo. Míla tam volala, není-li tam třeba něco zaplatit a odpověď už byla, že to je už v dědickém řízení a nedá se do toho už vstoupit.Náhradní díly po Karlovi asi nikdo neinventuroval a tak by se dalo ledacos prodat či směnit. Docela dobrý je to nabouraný červený Libero s dobrým motorem. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2467
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly na Libero po Karlovi

Příspěvek od covex »

To je prave ta nejhoris vec, jak neco vstoupi do dedickeho rizeni, neda se s tim vubec nic delat a nejruznejsi instituce a notari na tom rajtuji mesice. Dva roky jsem takhle mel na krku auto, ktere jsem nemohl prodat, ale musel platit.
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Odpovědět