Délka členství v klubu.

Volný pokec (nejen) o Subaru Libero
Odpovědět
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Délka členství v klubu.

Příspěvek od dědek »

Tak jsem koukal na naše členy a zjistil, že nejstarším "Fungujícím!" členem , který za chvíli oslaví deset let je Jarda z MT a Petr z Barčou. Ze zakládajících členů už nikdo aktivní není a LIbero už asi nevlastní. Ani tomu nemůžu uvěřit, že v lednu už i já s různými přestávkami budu deset let tady oxydovat. Tento víkend jsem měl trochu delší cestování s LIberem a dneska jsem ani nevěřil tomu, co mi napočítalo počítadlo na benzínce v Hostinném. Průměrná spotřeba pod šest litrú ,. 248 km za 14,1 litrů.Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2467
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Délka členství v klubu.

Příspěvek od covex »

Nemeli na pumpe spatne serizeny pocitadlo litru? To je pro me uplne nerealne.

Deset let s liberem, nebo tady na strankach? Ja jsem libero kupoval 2 mesice pred vstupem do fora. 28.12.2015. :)
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Délka členství v klubu.

Příspěvek od dědek »

Chceš říci 28.12.2005? Jo pár dní po mě jsi taky registrovaný. A já prvý Libero koupil 3.1.2006 a protože jsem o tom nic nevěděl, hledal jsem na webu až jsem našel tenhle klub. Jinak ta spotřeba je cesta od nás do Jičína což je skoro pořád z kopce , zpátky jsem jel sám lážo-plážo a pak za dva dny do Hostinného ke švagrový se ženou a vnukem a to je taky pořád z kopce. Proto mne zajímalo, kolik si to Libero po Karlovi vzalo, když psal po návratu z nějakého srazu spotřebu něco málo nad šest litrů. A jak je vidět, asi to tak funguje. Jezdím s tím dost pomalu a spíš se kochám krajinou. Nemá to klimu a to je taky znát. Když bylo 35 st. a klima běžela na plný pecky, jel jsem do jižních Čech s karavanem za osm litrů nafty s Yetim a pak po ochlazení bez karavanu cestu 100km po místních krásách , pomalu a lážo-plážo, za 4.4l v průměru na palubním počítadle. Možná trochu kecá , ale co je pod 5l/100 je už úspěch.Ono mne už docela překvapilo, když jsem s tím jel od Míly z Děčína, že za sto km podle ručičky velmi malá spotřeba. Obrovský rozdíl je taky v tom, že ta moje předešlá Libera skoro všechna brzdila na předek ať jsem s tím dělal cokoli a taky jízdy na krátké vzdálenosti do práce a do Tanvaldu na nákup, kdy se ručka teploty ani nehnula, což mnělo za následek spotřebu 8-10l a v zimě i 12l. Zatím jediné dvě opravy Jedno lakýrnícké, protože někdo něčím bacil do zadního nárazníku z čehož Míla byla hodně špatná a druhá oprava , že mi už třikrát zůstal v ruce ten kousek plastu ze zásuvkou na 12V vedle popelníku. Tak tohle jsem předělal. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2467
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Délka členství v klubu.

Příspěvek od covex »

Jasne 28.12.2005.

Ja bych taky chtel jezdit porad z kopce, ale u nas to je spis furt do kopce :).
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Délka členství v klubu.

Příspěvek od dědek »

Cesta do Jičína je taky můj rekord. S Octavií 66kW jednou v létě za průměr 3,4 . Zpátky už je to víc. Tam"vadí" hlavně kopec z Železného Brodu do Držkova. Ještě za Turnovem se vejdu pod pět litrů i s Yetim, ale v Plavech je průměr už o litr větší. Od nás když jedu na Harrachov je taky pěkný kopec(známý i z TV když padá sníh a nemůžou vyjet kamiony) a tam když se "zapomenu" mám nahoře průměr 17l/100km . Naštěstí to je pak z kopce a tak se to srovná. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Odpovědět