Dílenská příručka na novější v angličtině (část)

Odkazy na návody, dokumentaci a další radosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
Albedo
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 397
Registrován: čtv dub 21, 2016 6:45 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Dílenská příručka na novější v angličtině (část)

Příspěvek od Albedo »

Omlouvám se, dokument jsem nalezl volně dostupný na internetu a netušil jsem že je to ten tu nabízený od Dmoch a tudíž jaká u něj byla původně pravidla zde i na FB napsaná. Omlouvám se a odstraňuji odkaz.
Naposledy upravil(a) Albedo dne pát lis 25, 2016 7:31 pm, celkem upraveno 4 x.
Barča - Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD - 1996
dmoch
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 32
Registrován: stř říj 14, 2015 2:56 pm
Typ Libera: starsi
Bydliště: Varšava

Re: Dílenská příručka na novější v angličtině (část)

Příspěvek od dmoch »

Smutný příběh. Chtěla jsem se o něj podělit o malý poplatek za charitu, ale tam je vždy někdo, kdo chtějí vše zdarma. Věděli jste strávil více než minutu něco sdílet s ostatními uživateli, který vyžaduje více než jen zkopírovat odkaz? Strávil jsem mnoho hodin najít knihu koupit, skenovat a sdílet je s každým po celém světě. Ale prostě propojen soubor a zabil myšlenku.
V mém chápání máte v zadku svůj čas a osoby, kteří byli schopni přijímat tento 5 EUR.
dmoch
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 32
Registrován: stř říj 14, 2015 2:56 pm
Typ Libera: starsi
Bydliště: Varšava

Re: Dílenská příručka na novější v angličtině (část)

Příspěvek od dmoch »

Omluvit přijat, bez urážky přijata.
Případ je takhle: Zaplatil jsem za knihu let, ale rozdělení této platby s lidmi a tu a nechci žádné peníze od vás.
Ovšem ruční není zadarmo, je povinen zaplatit ekvivalent 5 EUR ve své měně bezdomovce děti, bezdomovce zvířat nebo jakéhokoli charity byste chtěli podpořit ve svém druhovi nebo město. Myslím, že je fér, co se týká lidí, kteří již vyplacených částek.
  v okamžiku, kdy člověk z Facebooku skupiny činí více hladký verzi s OCR a možnosti tisku. když je připravena a nebude ovládáním proces sdílení to bude jen na vás požadovat prokázání zaplacení charity od osoby, se kterou soubor sdílet.
Odpovědět