Těsnění pod hlavu

Všeobecné či doplňky
Uživatelský avatar
Mis.us
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1938
Registrován: ned bře 02, 2008 7:54 pm
Typ Libera: KJ8 a FA8
Bydliště: Berounsko

Re: Těsnění pod hlavu

Příspěvek od Mis.us »

Ano je to Japanparts (Polsko, taky si říkají japko a ashika) v centrálním skladu hlásí nula kusů, tak jsem zvědav zda ti to půjde objednat, nejspíš nějaká Uloženka daleko od ČR. Co se týče toho těsnění pod hlavu v tý sadě, tak to nemusíš ani upravovat. Ještě to dělal elring a nipparts, ale už nejdou sehnat, je to přímo na Libero to těsnění pod hlavu. Otázka je jak dlouho to vydrží, jedinou zkušenost s japanpartsem mám skrze kulový čepy a ty vydržely jen chvíli. Pokud ti jde jen o těsnění pod sání, já bych ho na tvým místě vyrobil a zbytek dílů, jako jsou gufera na ventilové driky a vačku bych určitě dal originál, protože stejně nic jinýho nefunguje, respektive jen pár tisic km, pak to začne prochcavat ;) těsnění pod hlavu můžeš dát z justy, ale před montáží ho musíš patřičně upravit kuli průtokům chladiva.


Samozřejmě asi to dělej jak potřebuješ, ale věř mi že s těmi gufery ti radím dobře....
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (KJ8) 38kw 1989
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (FA8) 40kw 1997
Subaru 1.8GL 4WD Turbo coupé (AG5) 100kw 1987
Subaru Legacy 2.0 Turbo Wagon (BF5) 177kw 1991
Kovátko
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: čtv čer 06, 2019 8:15 pm
Typ Libera: Libero čtyročko
Bydliště: ÚJEZDEC - Kardaška

Re: Těsnění pod hlavu

Příspěvek od Kovátko »

tak jsem tu Japko sadu objednal na slovensku, měli poslední. Těsnění pod hlavu jsem tam dal z té sady co jsem si objednal blbě... neseděla akorát jedna díra, tak jsem ji proseknul o kousek vedle než měli díru, aby to protýkalo... na to sání jsem dal zatím papír, tak uvidím.
Odpovědět