„Kdo je kdo aneb blízká setkání třetího druhu“

Volný pokec (nejen) o Subaru Libero
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1571
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuti »

dědek píše:V Liberci na sjezdu z Kunratické směrem k přehradě pod panelákama starší bílé (ještě jsem ho tam neviděl) Rodinka se nám pěkně rozrůstá.Dědek
Jestli máš na mysli Libero co stojí nad silnicí skoro na vrchu kopce u výměníku (či co to je), tak to je tam bez hnutí už nejmíň rok a vypadá dost zbědovaně. Jednou jsem u něj narazil na otce majitele a ten si stěžoval, že syn ho draze koupil, s nadšením se pustil do oprav - snad se dělalo něco s motorem, ale moc se to nepovedlo a od té doby na to kašle. Kontakt má, o fóru ví, ale z tohohle vozu už asi krasavec nebude.
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Had
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte bře 13, 2007 10:53 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Had »

V sobotu v noci (kolem druhé) jsem v Plzni a Karlovarské míjel s Bárou starší typ Liberka, bílé s oranžovým subařím polepem, hvězd jak na koňaku, jak se vyjádřili opilci, které jsem vezl :) Dáma za volantem odbočovala na Most a byla zcela zaujata manévrem, takže ani neodpověděla na pozdrav i když Baruna blikala snad i mlhovkou 8) čípak asi je :?: Tedy auto, ne ta řidička :D
Had - řidič, mechanik a ošetřovatel Máši (postupně se zotavující po šťouchanci) a konzultant u Báry, která po reinkarnaci do nové kastle začátkem dubna 09 poprvé zavrčela v Budějovicích.
Uživatelský avatar
Wlado
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 10
Registrován: pon srp 21, 2006 9:40 am
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wlado »

No to sem byl jááá, a ta řidička byla moje přítelkyně, protože já sem seděl vedle, ale úplně našrot :D (slavil sem dvojitý narozky)
No vona mi to řikala, že vidí subárko, já než sem se vzpamatoval, tak už sem viděl jen kousek (ani nevim kerej) :lol:
A to nás jelo 7...... Takže dobrej záhul.....
Had
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte bře 13, 2007 10:53 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Had »

Těší mě Wlado, tak ty koňakové hvězdičky byly nakonec dobře hat20.gif někdy Ti Báru představím abys jí neviděl jen koneček, ale pro jistotu příště zatroubím, doufám že nejsi nevrlý když Tě někdo vzbudí :D
Had - řidič, mechanik a ošetřovatel Máši (postupně se zotavující po šťouchanci) a konzultant u Báry, která po reinkarnaci do nové kastle začátkem dubna 09 poprvé zavrčela v Budějovicích.
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Dnesko okolo 11hod bylo přistiženo v Liberecké Janáčkově ul.(u botanky) zelené novější s Lib. značkou
a vzadu na skle byl nápis: VOZIDLO LUMÍR
Ale tenhle Lumír to asi nebude
Uživatelský avatar
Wlado
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 10
Registrován: pon srp 21, 2006 9:40 am
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wlado »

V pátek 23.3. asi tak okolo +/- 15:00 sem jel 2krát okolo novějšího zelenýho, stálo v lese v zákrutě kousek od Zbečna, žeby nějakej chatař??? Mam i takový rychlomobilní foto, ale asi nemá smysl ho sem dávat, pač sou ty novější snad všechny stejný, heh???
Uživatelský avatar
Whoever
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 26
Registrován: úte říj 24, 2006 1:49 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Whoever »

Tak si tak asi pred ctrnacti dny jdu na Mirak na Prahu dve pro novy pas na svuj obvodni urad, a co nevidim ve Slezske ulici.....

Obrázek

Obrázek


Kdopak z vas to je? Chtel jsem predat provizorni vizitku klubu, ale kdyz jsem videl ty samolepky "Pevne na vsech ctyrech - Klub Subaru Libero", tak jsem pochopil, ze by to bylo noseni drivi do lesa... :lol:

Who
Whoever + Subík
Subaru Libero 1.2 4x4 SDX r.v. 1996
najeto 80.000 km
cervena barva, nosic kol na patych dverych, predni bouraci ram
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Karel »

Včera před Hypernovou jsem potkal tohoto nevlastního bratříčka.
Obrázek
Majitelka má ještě 2 stejné brášky a jeden je dokonce 4x4 k vidění bude v září v Srbské.
K.
toothy10.gif
Nikdo není dokonalej.
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

V sobotu odpoledne jsme se vraceli z Velikonočních trhů na Sychrově a u Hodkovic na dálnici jsem mával na zelené novější jedoucí v opačném směru(do Turnova).
Řídila ho mladá žena a registrovala nás :) . Tak kdopa to byl :?:
pb
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: čtv lis 17, 2005 3:16 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od pb »

peple píše:V sobotu odpoledne jsme se vraceli z Velikonočních trhů na Sychrově a u Hodkovic na dálnici jsem mával na zelené novější jedoucí v opačném směru(do Turnova).
Řídila ho mladá žena a registrovala nás :) . Tak kdopa to byl :?:
My, resp. moje žena. Taky jeli na Sychrov na trhy.
Uživatelský avatar
Pajas
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 421
Registrován: sob lis 25, 2006 6:22 pm
Bydliště: Želetice u Kyjova - Jižní Morava, okr. Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajas »

Tak včera sem jel autobusem do Kroměříže a v obci Cetechovice na Kroměřížsku v 18:51 bílé subárko značky BVE-Břeclavská poznávací značka (dál sem si to nestihl zapamatovat) tak kdo to byl???To byl můj první úlovek :)
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Karel »

Včera :arrow: sqělý den a hned dvojkontakt.Kalendáře předány.Jen se tvářili dost překvapeně,když jsem je oslovil na ulici za provozu.
Obrázek


Obrázek
K.
:o
Nikdo není dokonalej.
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Včera okolo 16:30 stálo za mnou v koloně zelené novější - poznávací znamení zatmavená skla tmavě modrou fólií.
Vousatý lehce prošedivělý řidič pozdrav ani neopětoval a tvářil se dost nasr..ě :evil:
Uživatelský avatar
Jarda
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 539
Registrován: pon zář 26, 2005 3:08 pm
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda »

dnes na sídlišti v Hradci Královým starší typ,
Kdo je moudrý, míří ke hvězdám
nově= jsem majitel nového KIA SOUL 1600
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1571
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuti »

Při sobotním cyklovýletu 5obsessed.gif jsem v Oldřichově zmerčil "novější" stříbrné a na dotaz u paní vycházející z domu se záhy vynořil i majitel. Kalendáříky jsem s sebou neměl, tak jsem mu v rychlosti jen dal na sebe telefon aby se ozval a vydal jsem se stíhat dětičky, které mi mezitím frnkly.
Neozval se, tak jsem se u něj včera stavoval a asi půl hodiny jsem do něj hučel, aby přijel na sraz. Internet nemá, takže tentokrát jsem mu dal pro změnu telefon na Jardu, aby se zahlásil, pokud se rozhodne kladně (no ale nevím - prý že je to daleko). Auto mi bylo povědomé - je to jedno z těch dvou, co byla na prodej u Nového Boru (jedno červené a druhé tohle stříbrné, poněkud obouchané a ohlodané od lišky). Zatím s ním nemá moc najeto, ale už začal s opravami a postěžoval si, že mu po zahřátí občas na okamžik motor ztratí tah. Krom toho poptával gumu na spojkový pedál, která mu chybí. Tak jestli někomu leží doma zbytečná, vemte ji na sraz - vypadá to, že je stejná i na starším.
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1571
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuti »

peple píše:Včera okolo 16:30 stálo za mnou v koloně zelené novější - poznávací znamení zatmavená skla tmavě modrou fólií.
Vousatý lehce prošedivělý řidič pozdrav ani neopětoval a tvářil se dost nasr..ě :evil:
Mělo to auto SPZ 2L6... ? V tom vídám řidiče odpovídajícího popisu - ovšem neodpovídajícího na blikání ani mávání. :( No ale co - "každej sme ňákej" a třeba se časem chytí. Mimochodem je to to auto co prodával L. Tichý (s motorem opravovaným ve VJ) a kalendáříček za okno už dávno dostal.
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
michalson
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 122
Registrován: pát pro 01, 2006 4:35 pm
Bydliště: Říčany u Prahy

Příspěvek od michalson »

21.4. okolo 18:00 jsem potkal v Praze pod ohradou nový liberko dvoubarevný zelený se šedou a žlutý polepy. Mával jsem,ale nevím jestli si mě šedýho novýho libera s vlekem všimnul... (nebyl to Covex?)
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Covexe jsme ten den potkali v Liberci na Horákovce okolo 10hod. dopoledne a vypadal dost unaveně.
Kdybych netroubil tak si nás snad ani nevšimne :)
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2473
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od covex »

Covex vypadal spis nasrane, protoze s opravou ty Milady Horakovy (ne ty pani, ale ulice v Liberci) se ser... az hruza a ted ji zavreli uplne, takze sem musel v tu chvili prepocitat puvodne zamyslenou prujezdovou trasu a vzit to pres krematorium.:)

21. sem v Praze nebyl, ale radsi se podivam jesli mam auto este pred barakem.:)

Dneska sem pronasledoval jedno starsi bile Libero na valniku od Dolniho Dvoriste pres Kaplice. Zrejme dovoz z Rakouska, zeby o jedno starsi bile v Cechach vic?
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2473
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od covex »

Dneska mezi 17-18 hodinou jsem v Liberci na kruhaci v Ruzodole (u Oplu) potkal velice pekne vypadajici svetle modre Daihatsu pomalovane airbrushem (bohuzel jsem nestihl precist co tam bylo napsano).S ridicem jsme se zdravili, ale kdto to byl neviiiim.:)
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Odpovědět