Třetí sraz Moravská Třebová 2006

Srazy a setkání
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jarda
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 539
Registrován: pon zář 26, 2005 3:08 pm
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Třetí sraz Moravská Třebová 2006

Příspěvek od Jarda »

3.
Místo konání: rekreační středisko NA SRNČÍ ubytování v budově nebo v chatkách.
Pátek 28. dubna
Obrázek
Ač byl Jarda organizátorem tohoto setkání, na místo/majitelem rekr. střediska je Jardův bratr Petr/ dorazili jako první Petr a Pavla, a Honza s Honzíkem za doprovodu Petra. Čeká se na ostatní. Začalo se to sjíždět.
Obrázek
Chlapi se srocují u svých miláčků a ženské posedávají na lavičkách venku a bouřlivě vítají každého nového přijíždějícího. Dojeli i hosté z NSR a zatím byli v převaze 5:4. Snad nás nepřeválcují. Okolo 18.hod. přijeli kámoši z Trenčína. Pak byla dovezena Martina kolegou z práce, byla na Moravě na školení. Sjíždějí se další a další. Hosté z největší dálky 1.600 km - rodinka z Estonska. Jako poslední tento večer byli Martin s Jitkou.
Seznamování se s hosty, družná zábava do pozdních nočních hodin, po půlnoci rozchod. Zhruba od 20 hodin prší.
Obrázek
Sobota 29.dubna
Budíček v 8. hodin, snídaně na vidličku - uzenina, sýr, pomazánky, ovoce, zeleninové saláty. Příjezd dalších aut a odjezd na hrad Bouzov. Krásný, ale ne celý přístupný - konají se tu svatby.
Obrázek
Po prohlídce hradu jedeme na oběd do rest. v ÚSOVĚ. Než se všichni dočkali oběda, tak to trvalo 2 hodiny. Konečně jsme opět venku. Dorazili další 2 autíčka. Noví klubáci. Jeden z nich má oranžové a Lubomír z Trenčína prohlásil: To je ako vzdutá igelitka. A bylo nás 19. Parádní kolona LIBER. Jeli jsme do obce s nádherným názvem "Městečko Trnávka" k jednomu místnímu všeuměl, který restauruje a dostavuje historická vozidla. Pokoukání pro mužskou část klubu. Mimo jiné od něho byla některá vozidla použita při natáčení seriálu Četnické humoresky. A zase v dešti hurá na ubytovnu. Jarda naložil a vyudil selátko. Úžasně připravené. Při večeři se vybírá po 60.Kč na sele /na Jardovu režii/.
Obrázek
Prodávají se lístky do tomboly /zařídil také Jarda - šikula/. Při dlouhém čekání na tombolu si malý /asi čtyřletý/ Němeček rozbil hlavičku. Ošetřen a konečně se mohou začít tahat lístky z Lubomírova klobouku. Drobnosti jako propis. tužky, vonítka do aut, zapalovače, trička, držáky na pití do starších typů liber, něco od skla. Losovat pomáhají přítomné děti - bylo jich 8. Hlavní cenu - hlavu z uzeného selete vyhráli Němci. Děti za pomoc odměněni čokoládou. Utržené peníze byly společně prokonzumovány. Nastala volná zábava. Lubomír skvělé ovládal kytaru a české písničky. Paráda. Šlo se spát opět dlouho.

Neděle 30.4.
Snídaně - postupné ujídání zbytku čuňátka. Asi hodinku posezení a začínáme se rozjíždět domů. Jen několik odvážlivců ještě jede do terénu projezdit krkolomné cestičky. Bylo to nádherné a na shledanou v Německu, kde se koná sraz německého klubu.
A hlavně na shledanou v září v okolí Děčína.

Prezentace:
1. Jarda a Lída Mor. Třebová
2. Honza, Martina, Honzík Praha
3. Petr a Pavla Praha
4. Karel a Míla Děčín
5. Martin a Jitka Brno
6. Petr, Jana a Karolínka Liberec
7. Pavel a Katka Jihlava
8. Jiří, Janča, Ríša Hustopeče
9. Petr, Lenka, Lukáš a Martin Havířov
10. Martin Ostrava
11. Roman a Eva Pelhřimov


Hosté:
12. Lubomír, Jaroslava, Martin Trenčín SVK
13. Janek, Anneli, Sven, Tönis Vöhma Estonsko
14. Christian, Roswita Leipzig NSR
15. Thomas, Sabine Berlín NSR
16. Günter, Christel Rosslau/Elbe NSR
17. Katja s rod. Waldorf NSR
18. Olaf s rod. Raunheim NSR
19. Klaus, Dieter Bernburg NSR


Obrázek
Kdo je moudrý, míří ke hvězdám
nově= jsem majitel nového KIA SOUL 1600
Odpovědět