39. Jarný zraz, Slovensko

Akce se Subaru Libero
Raper
Člen korespondent
Člen korespondent
Bydliště/Město: Kežmarok SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 39. Jarný zraz, Slovensko

Příspěvekod Raper » ned kvě 13, 2018 9:00 pm

Ahojte, Velka Vdaka Vam za to ze ste nevzdali organizaciu a ze sa to uskutocnilo! Dorazil som bez problemov o 18:00.
Kinderko E 12 r.91
Fiat Ducato 2,3 JTD

cristalina
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Bydliště/Město: Brno

Příspěvekod cristalina » ned kvě 13, 2018 11:33 pm

Děkuji za krásný víkend a za super organizaci! Bylo super vás zase vidět a poznat...Na shledanou příště! :)

artvandal
Inventář fóra
Inventář fóra
Bydliště/Město: Zámrsk

Příspěvekod artvandal » pon kvě 14, 2018 6:52 am

Drazí,
hlásím bezproblémový (až na Žouželí občasné řevy, cestování dvakrát nemiluje) návrat. Chci ještě jednou moc poděkovat za super sraz, skvělý guláš a pomoc s dětmi. Jsem moc ráda, že jsem se hecla a vyrazila :D
Ještě pro zasmání zážitek z cesty zpět. V neděli odpoledne jsem se blížila k Nitre a přede mnou takový štrůdlík. Očividně to tam brzdilo nějaké auto. Když ho většina aut předjela, a já byla dostatečně blízko, zjistila jsem, že to jsou Davidovi :lol: Takže to pro mě byl takový hezký závěr srazu. Chtěli se ještě stavovat u příbuzenstva a pak jet domů. Já s peugeotem a bez větších zastávek dojela domů ve 23h. Tak by mě zajímalo, jaký měli dojezdový čas oni.
Je suis Libero :!: A příště u Syslů, ahoj!
Subaru Libero E12 SuperDeluxe rv96

dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Bydliště/Město: Desná v Jizerských horách

Příspěvekod dědek » pon kvě 14, 2018 7:41 am

Tak to vypadá, že jste se dohodli ma podzimním srazu v Údolí Bílého potoka ? Dědek
Suzuki Jimny cabrio 4x4 ,
VW Touran 1.9TDi a zase bez Subaru

David
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Bydliště/Město: Jizerské hory

Příspěvekod David » pon kvě 14, 2018 5:59 pm

Sotva držím oči, ale nesmím to odkládat. Díky moc za hezký sraz i za pomoc s rezervou. Odjížděli jsme včera (v neděli) v podvečer asi ve čtyři, ten kdo na nás troubil při předjíždění byla, jak se ukázalo Zu. Pak klička kolem Nitrianského hradu, termální koupele do osmi večer, hledání příbuzných u Nitry, obdarování náhradní rezervou, odjezd po půlnoci. Ráno na Vysočině ještě zajížďka k Pelhřimovu, pak akce u dětí ve školce a po páté večer doma (právě jsme dorazili). Cestou jen asi dvě hodinky spánku na volantu u Břeclavi - bylo to ke konci drsný :D
V číslech to bylo 1140km a musím pochválit Berušku, cestou se většina koní pod kapotou umoudřila a táhla správně. Vystřílený přepážky ve vejfuku se nakonec ukázaly jako vítaná pomůcka v usínající vesnici - lidé vyhlíželi, kdo tam potmě seká trávu a hned se bylo koho zeptat :D
Zdravíme z Jizerek a těšíme se na příště u Sysla.
David.

Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Bydliště/Město: liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tuti » pon kvě 14, 2018 8:15 pm

Ahoj všem, s dobou návratu tentokrát trumfneme i Davida, prozatím posíláme pozdravy z termálů v Hegykö. Je tady fajn, ale na srazu to bylo ještě lepší. Díky za tu šťastnou improvizaci. Jen škoda, že jsme půlku nestihli, ale i tak to stálo za to.
Až po odjezdu mi došlo, ze jsem zůstal dlužen srazovné, tak to na podzim musím srovnat i s tekutým úrokem.
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad

Zpět na