Sraz???

Akce se Subaru Libero
David
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: úte kvě 14, 2013 12:14 am
Typ Libera: E10, E12, E12 nové
Bydliště: Jizerské hory

Re: Sraz???

Příspěvek od David »

Zdravím z Jizerek,
za nás bychom rádi přijeli, o víkendu 23.-25.9. nám chybí Česlávek, jinak můžeme kdykoli. Spaní bychom asi nepotřebovali, máme to kousek.
Těším se a zdravím, David
setrilek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: úte led 26, 2016 2:54 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Horka u Staré Paky

Re: Sraz???

Příspěvek od setrilek »

Zdraví šetřílek z Horek u Staré Paky. Tak už se Vás hlásí hlásí 10. Tak se ozvěte na jaký termín se to komu hodí 17.9 nebo 24.9.abych alespoň zajistil kdo by chtěl nocleh na Rezku a pak někam na oběd. Přímo na Rezku 100m od ubytování jsou 2 hospody. po trase spanilé jízdy asi nna oběd mě známý penzion Anna v Rokyrnici, n.- Jizerou. Až na místě naplánujeme trasu kudy pojedeme v sobotu. Kdo by si z Rezku chtěl vyšlápnout na Dvoračky, zjistím jak je to k mohyle Hanče a V rbaty a k pramenu Labe, zda se tam necházajet, nebo jestki bude jezdit z Míseček autobus atd. Hlavně jde o to abychom se sešli. Snad nám bude přát počasí. Ješte vyburcuji 2 telefonem, tak pozvěte i přátele. Doufám, že nám Covid to setkání nepokazí. M. K.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Sraz???

Příspěvek od dědek »

Tak mě je to jedno kdy to bude. Přijedu v sobotu ráno a večer pojedu domů spát. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
sněhulák
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 117
Registrován: ned kvě 20, 2007 6:28 pm
Bydliště: Turnov-Český ráj

Re: Sraz???

Příspěvek od sněhulák »

Ahoj Liberáci,
hlásím se na sraz a těším se na setkání.Termín mi je jedno spaní mám v autě a jídlo na přežití se vždycky někde sežene.
Uživatelský avatar
Petr+Barča
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 544
Registrován: čtv říj 06, 2005 11:13 pm
Bydliště: Praha 4

Re: Sraz???

Příspěvek od Petr+Barča »

Ahoj, přikláníme se k termínu 24.9.
Když bude kde přestat pod střechou, tak od pátku do neděle. Těšíme se na vás.
Petr a Pavla

P+B
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz???

Příspěvek od Tuti »

Co mě se týče, termín je mi vcelku fuk a spát budu v autě.
Jen až to Mirku budeš domlouvat, snaž se zařídit, aby i pro nás co budeme spát v autech bylo k dispozici WC a aspoň umyvadlo.
A hlavně aby bylo dost míst na parkování, nevím, se kterou chalupou na Rezku počítáš, ale podle mapy to vypadá, že u žádné není víc než na nějakých deset aut.
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
Luděk
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 229
Registrován: pon lis 27, 2017 6:19 pm
Typ Libera: 1,2 SuperDeluxe
Bydliště: Hrádek u Rokycan

Re: Sraz???

Příspěvek od Luděk »

Ahoj, já bych určitě taky rád dorazil. Pokud budete chtít nějak pomoct s něčím, něco přivést nebo tak tak není problém si myslím :)
Subaru Libero 1,2 SuperDeluxe 4WD r.v.97 - Limpreza
Daihatsu Move 0,8i
Subaru Libero 1,2 SuperDeluxe 4WD r.v. 99 - Kompost
Seat Toledo 2,0 16v
Subaru Leone Coupé turbo
Trabant - ryntyntyn
Subaru Forester XT
Uživatelský avatar
kraxna
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 196
Registrován: stř led 18, 2017 7:23 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz???

Příspěvek od kraxna »

Taky bychom se zúčastnili, buď sám nebo s přítelkyní, nevím jak to bude mít v divadle... Nocleh v autě.
Zpomal a užij si to. :)
setrilek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: úte led 26, 2016 2:54 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Horka u Staré Paky

Re: Sraz???

Příspěvek od setrilek »

Tak ahoj, dnes jsem sondoval možnost ubytování, zatím jsem sehnal možný termín na 17.8 na Rezku, ubytování, restaurace , snad i v ní soukromí, ale protáčejí se mi oči nad cenou za nocleh se snídaní na den 600,- , Hájenka JEN nocleh na celý VÍKEND pro osobu se snídaní za 800,- restaurace Ne .Rezek Janouch mám dohodnout zítra. Mimo Rezek ubytování restaurace na dvou místech u Hásků ve Františkově volno na oba termíny. V penzionu Anna v Rokytnici n./jiz. jen 17.8 obě místa komplet se vším. Podrobnosti si můžete zjistit sami na internetu. Hlavně napište termín a počet kdo chce NOCLEH.
Nejlépe mi zavolejte na t. 605920082 na mou ženu. Věru ( je promě snažší mluvené slovo, než jedním prstem každému odepisovat . Můj telefon pro závadu je mimo provoz. Věřte, hlava mi to v 79 letech všechno už nepobere, tak mi trochu pomocte se seznámit s těmi navrhovanými místy a termínem sami , než budu moci nahlásit kde a kolik jich chce spaní trochu předem, aby nám ten termím někdo nevyfouk. Kam se vydáme snad dohodneme až na místě, podle toho kdo chce jít s holemi na pochoďák a kdo ne. Mirek
setrilek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: úte led 26, 2016 2:54 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Horka u Staré Paky

Re: Sraz???

Příspěvek od setrilek »

Kluci, je pěkný, že jste někteří projevili JEN zájem, ale ne datum, kdy se Vám to hodí. Udal jsem i telefon, pro mě by to bylo snadší to pak sečíst než stále do nekonečna hledat číst .Jsem sice v důchodu, ale nevím kde mi hlava stojí, protože se k nám přistěhoval do jednobytového domu syn s rodinou a 2 malými dětmi a to je revoluce v domě zmačknout se v jedné bytovce a prací nad mé síly .ČAS UTÍKÁ na spaní s hospodou nakonec termín neseženu. Zatím víc volných termínů je na 17.9 tak prosím hněte kostrou a nenechte to všechno na mě!! jinak TO složím šetřílek. A hlavně volejte na 605 920 082. zavolám zpět, máme volání zdarma, aby Vás to finančně nezatížilo. nebo na 702 908 396 Jste všichni o hodně mladší a mě bude v dubnu už 2023 80
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2467
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz???

Příspěvek od covex »

Predpokladam si mel na mysli 17.9. Podle me bude potreba vic parkovani nez spani, pro nas vsechno v aute..
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Sraz???

Příspěvek od dědek »

Tak za mě je 17.9. datum lepší. 24.9 jsou volby a mne ukecali za komisaře. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
kraxna
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 196
Registrován: stř led 18, 2017 7:23 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz???

Příspěvek od kraxna »

Potvrzuji s přítelkyní datum 17.9. nocleh v autě. Kraxna
Zpomal a užij si to. :)
David
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: úte kvě 14, 2013 12:14 am
Typ Libera: E10, E12, E12 nové
Bydliště: Jizerské hory

Re: Sraz???

Příspěvek od David »

Za nás 17.9. lepší, buď přijedeme ráno nebo nocleh v autě. Počet asi 5 až 7 osob. Zdravím, David
Uživatelský avatar
Luděk
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 229
Registrován: pon lis 27, 2017 6:19 pm
Typ Libera: 1,2 SuperDeluxe
Bydliště: Hrádek u Rokycan

Re: Sraz???

Příspěvek od Luděk »

17.9. též souhlasím, jeden kus v autě :mrgreen:
Subaru Libero 1,2 SuperDeluxe 4WD r.v.97 - Limpreza
Daihatsu Move 0,8i
Subaru Libero 1,2 SuperDeluxe 4WD r.v. 99 - Kompost
Seat Toledo 2,0 16v
Subaru Leone Coupé turbo
Trabant - ryntyntyn
Subaru Forester XT
theberlin
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob led 21, 2006 10:59 pm
Bydliště: Berlin/Germany

Re: Sraz???

Příspěvek od theberlin »

Hallo wir stimmen den 23.9.2022 zu und schlafen im Libero.Ein Toilette wäre gut.
Liebe Grüße Thomad und Sabine
schrott und knitterfreie fahrt wünscht Thomas
setrilek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: úte led 26, 2016 2:54 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Horka u Staré Paky

Re: Sraz???

Příspěvek od setrilek »

Tak ahoj, termín srazu je 17.9.2022. 13 členů spí v autě a nahlásili tento termín. Kdo chce nocleh nahlaste mi, nebo si zajistěte přímo v Penzionu u Hásků ve Františkově na tel. 736 759 197 Posezení tam s večeří až do půl noci, ráno snídaně. V sobotu jednotný oběd kuřecí řízek + polévka. v Penzionu Anna v Rokytnici n.Jiz.. kdo by chtěl něco jiného, je to třeba zvlášť doobjednat a mě nahlásit, nebo i osobně po tel. na 604 243 106. Není to retaurace jen menší lokál. Nebude se moc chodit , ale kdo bude chtít , ať ulehčí nohám, vezměte si hole. Budeme se těšit na společné setkání. Mirek
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Sraz???

Příspěvek od dědek »

Tak výborně. A ještě dotaz .Bude večer tombola? Máme vzít něco do tomboly? Já bych přivezl vysílačky. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2467
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz???

Příspěvek od covex »

Rozumim tomu spravne, prijezd mozny od 16.9. patek vecer, rozchod v nedeli 18.9. dopoledne, hlavni stan u Hasku? Nebo to chcete dat letos jen jedno-nocni tzn. sobota 17.9. az nedele 18.9.?
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
setrilek
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: úte led 26, 2016 2:54 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Horka u Staré Paky

Re: Sraz???

Příspěvek od setrilek »

No jó, Tuty hodil ty dva TERMÍÍNY 17 a 24 a já doma v tom kolotoči lítám až se potkávám jsem se už dlouho nedíval do kalendáře a nikdo mě na to neupozornil, že se jezdí na noc už v pátek a to je 16.9. Hospodu i nocleh jsem tak všechno sjednal na 17.9 a myslil jsem tím pátek do neděle ráno. tak to vše musím zase obvolat. znova a a posunout příjezd na noc 16.9. Omlouvám se že jsem kopíroval Tutiho a nepodíval se do kalendáře. Mirek
Odpovědět