Tryska

E 10, E 12
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pajas
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 421
Registrován: sob lis 25, 2006 6:22 pm
Bydliště: Želetice u Kyjova - Jižní Morava, okr. Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Tryska

Příspěvek od Pajas »

Včera jsem vydělal hlavní trysku a udivila mě jejím tvarem. Přehodil jsem ji z druhého a ta měla úplně jiný tvar. Původní byla dost skosená viz obrázek v příloze. Pocity po výměně. Pořád to není ono ale za studena to jede trošku lépe, i když to může dělat to dost teplé počasí. Jo a vevnitř jsem srovnával karburítory když se odklopí víčko tak tam vzdušníky byly stejné ale ty trysky měly každý jiný rozměr (myslím ted zase jiné trysky).Napište kdyžtak názor na tu trysku na obrázku, jestli to někdo ořezal flexú
Přílohy
DSC00253.jpg
DSC00253.jpg (32.63 KiB) Zobrazeno 5048 x
Subaru Libero E12- červená metla. Rok výroby 1992. 5B* 0229. Další bílé E12-bílá,výroba 1987. 5B* 7981 zatím v depu, postupně se spravuje :)
Uživatelský avatar
Vlado
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: stř kvě 03, 2006 2:35 pm
Bydliště: Lieskovec okr. Zvolen

Re: Tryska

Příspěvek od Vlado »

Takto to ma byt, ale pozor na natocenie pri montazi. Je na nej taky prtavy zamok ktory ma zapadnut do drazky v karbeci. Pre kontrolu: dierou smerom k motoru.
Subaru Libero 4x4 KIWI
frantík
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 16
Registrován: úte bře 25, 2008 11:30 am

Re: Tryska

Příspěvek od frantík »

Jo, to je originál. Je tam jak už bylo napsáno jištěná malým výstupkem, aby byla správně natočena. Funguje na principu ejektoru.
Uživatelský avatar
Pajas
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 421
Registrován: sob lis 25, 2006 6:22 pm
Bydliště: Želetice u Kyjova - Jižní Morava, okr. Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Tryska

Příspěvek od Pajas »

Ale ta druhá tryska z E10 měla jiný tvar nebyla tak zkosená..
Subaru Libero E12- červená metla. Rok výroby 1992. 5B* 0229. Další bílé E12-bílá,výroba 1987. 5B* 7981 zatím v depu, postupně se spravuje :)
Odpovědět