Hromádka neštěstí...

E12 superdeluxe, standard
Martin H.
Inventář fóra
Inventář fóra
Příspěvky: 329
Registrován: ned úno 05, 2006 3:54 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Martin H. »

Před deseti lety jsem zháňel karbec na E 10, tak jsem zajel do České Vsi (Jeseníku) za panem Pipkem. Nabídl mi starý za 5000, nebo nový za 15000 korun. Párkrát jsem tamtudy od té doby projel a vždycky jsem si s chutí odplivl z okna.

Martin
Uživatelský avatar
spunt
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 15
Registrován: čtv úno 16, 2006 9:19 am
Bydliště: Hanácká metropole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od spunt »

Jojo, je to milý a vstřícný člověk. Něco jako novodobý Jánošík...
Kdysi E12 de luxe 1992, teďka Stříbrný libero '94
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Každej máme mouchy, ale ten pán má MASAŘKY :lol:
pb
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: čtv lis 17, 2005 3:16 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Hromádka neštěstí...

Příspěvek od pb »

spunt píše: po cestě z Prahy, kde jsem vozidlo nabyl do Olomouce, kde jest domov můj, zahynul akumulátor, chcípalo to, blikala na mě prapodivná kontrolka s tajuplným nápisem CHECK ENGINE
Co znamená "check engine" se dá snadno zjistit - na rozdíl od nových hypervozů na to nepotřebuješ CAN čtečku, ale vystačíš s tužkou a papírem.

Vpravo pod volantem je takový volně visící svazek kabelů se zástrčkami na konci. No a různými kombinacemi zapojení rozblikáš kontrolky, spočítáš počet bliknutí a ve správné (!) tabulce si přečteš, co se počítači nelíbí.

Tabulky jsou zde: http://www.troublecodes.net/Subaru/ a tebe by se měly týkat "88 and later models with Single-Point Fuel Injection" nebo "1988 and later models with Multi-Point Fuel Injection (including Legacy)"
Uživatelský avatar
spunt
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 15
Registrován: čtv úno 16, 2006 9:19 am
Bydliště: Hanácká metropole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od spunt »

kakraholte, to je nějak cizácky psaný... Ráno to táhnu k autoelektrikářovi...
O tom Pipkovi vím, jen že byl nepříjemnej už po telefonu a tak jsem se tam neobtěžoval. Pan Švadlenka moje dvě předchozí subárka znal. A tak mi o nich taky řekl své. O jednom po té co jsem ho vracel, že ten pán má stavební firmu a že v tomhle nejstarším tahal matroš a o tom druhém mi zase řekl, že na tom udělal hodně práce, ale že už tam s tím 2 roky nebyli. To co mám teď tam tuším bylo taky, ale zatím jsem se nestačil zeptat... Stálo to tomu pánovi dlouh v garáži... Ačkoli jsem z Olomouce, tak zdrojem náhradních dílů jsou Hostivice nebo pan Švadlenka. Teď jsem ovšem objevil celý stroj dokonce prý pojizdný za 50 EUR v Německu a tak sei asi udělám výlet, postavím to na zahradu a co se mi bude hodit z toho oberu...
Kdysi E12 de luxe 1992, teďka Stříbrný libero '94
Odpovědět