Hajný "Robátko"

Zde můžete prezentovat svůj vůz.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hajny
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: sob říj 13, 2007 2:37 pm
Bydliště: DĚČÍN

Hajný "Robátko"

Příspěvek od hajny »

Ahoj zdravím všechny.
Koupil jsem subaru jenom proto, že se mi líbilo a nakonec zjištuju že má i více nadšenců. Jsem s autem velice spokojen i moje rodinna. Máme ještě favorita a v 5ti člené rodinně jsme se do něho tak dobře nevešli. Teď má každý pohodlný sezení fakt ideal minibus i když jsme někdy k smíchu kolemjdoucím. Ukáže se v zimě kdo se bude smát - bydlím na kopci a sypači tudy projedou jenom zřídka. Auto má pár technických nedostatků koroze lemů, mastný motor, vůle v řízení a asi přední a zadní tlumiče. Budu postupně odstraňovat nedostatky a taky doufám že budu mít štěstí na dobrýho dodavatele součástek. Jinak zdravím všechny :D

Obrázek Obrázek Obrázek
peple
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1320
Registrován: pon zář 26, 2005 7:41 am
Typ Libera: už bez Libera
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Ahoj - tak tě tu vítám :)
Jakej je to ročník? A je to opravdu to Libero co se ukázalo na čtvrtým srazu Tisá Ostrov 2006 se zadním nosičem na zvěřinu?
Uživatelský avatar
Karel
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1702
Registrován: sob zář 24, 2005 9:21 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Karel »

peple píše: A je to opravdu to Libero co se ukázalo
Ano je to vono od pana M.
K.
:lol:
Nikdo není dokonalej.
Uživatelský avatar
hajny
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: sob říj 13, 2007 2:37 pm
Bydliště: DĚČÍN

Příspěvek od hajny »

Zdravím omlouvám se byl jsem trochu mimo moc práce a málo času na zábavu ano je to s tim držákem na zvěřinu akorát jsem ho sundal pro moje učeli je nepotřebné dělám v lese těžbu dřeva a po lesních cestách často výužívám nahon na všechny 4 kola né že by to byla nějaká rasovina ty cesty jsem projížděl i favoritem jenomže tedka jsou trochu mokré takže ok pez problému v pondělí jsem odstranoval závady na vozidle vůle v řízení povedlo se bez chyby ted je to paráda čeká mě ještě motor je mastnej a někde ukapává olej musim umejt motor a potom se podívat kde to slzí potom dám vědět jak to dapadlo :roll:
Odpovědět