přední nárazník + levý blinkr

Sháním pro svého „krasavce“
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivo
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 141
Registrován: sob led 02, 2010 9:31 pm
Bydliště: Pučloch
Kontaktovat uživatele:

přední nárazník + levý blinkr

Příspěvek od Ivo »

Včera okolo poledne mi na maličký okresce u Týnce nad Sázavou vběhnul do cesty kanec. Občas si tak člověk vydělá... Naštěstí to odneslo jen auto. Nemáte někdo doma přední nárazník s levým blinkrem? Zatím nevím o dalších škodách, ale snad to budou jen plechy. Tel: 777832602
Uživatelský avatar
Ivo
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 141
Registrován: sob led 02, 2010 9:31 pm
Bydliště: Pučloch
Kontaktovat uživatele:

Re: přední nárazník + levý blinkr

Příspěvek od Ivo »

Takhle vypadá, když si libero hraje na Bivoje. Doposud jsem se v tomhle autě bál čelního nárazu, ale soudruzi v Japonsku nejsou hloupí, trubka pod nárazníkem má výdrž. Před cestou jsme váhali jestli renault kangoo, nebo libero. Myslím že kangoo by to nerozjezdilo. Važte si svých liberek ! ! !
Přílohy
100_1488-001.JPG
100_1488-001.JPG (123.29 KiB) Zobrazeno 8875 x
Polevoj
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 214
Registrován: pát lis 25, 2005 7:41 pm
Bydliště: Brno

Re: přední nárazník + levý blinkr

Příspěvek od Polevoj »

A co ten divocak - ten vypadal jak? :)
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: přední nárazník + levý blinkr

Příspěvek od Tuti »

Podle první zprávy bez fotky jsem si to představoval horší - tohle vypadá spíš jako od zajíce :D Samozřejmě záleží hlavně na rychlosti, známý trefil asi ve 150 km/h srnku a Mondeo bylo zmačkané až po střechu. První odhad škody ze servisu byl 300 tisíc, ale protože časová cena auta byla 280, tak to přecenili na 260 :mrgreen:
Kdybys nárazník nesehnal, myslím, že tohle by Bláha v Řasnici zvládl opravit http://www.lamino.cz/
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Fililip83
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 24
Registrován: stř lis 30, 2011 6:51 pm
Bydliště: Zdislavice u Vlašimi

Re: přední nárazník + levý blinkr

Příspěvek od Fililip83 »

Nárazník a blinkry mám zavolej mě na 731056977.(6.12 tj pozítří jedu na kontrolu do Prahy tak ti ho můžu přiblížit jsem od Vlašimi)je ve stříbrné metle.
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2469
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: přední nárazník + levý blinkr

Příspěvek od covex »

Pred lety jsem trefil divocaka u Krumlova v 80km/h skoro stejne jako ty jen mazdou 323. Oprava za 35tisic, novy chladic, maska, nadoba na ostrikovac. svetlomet, naraznik, rovnani, zamek kapoty od te doby blbnul. Natrzene kryty podbehu jsem nechal svarovat - celkem bez problemu, je to vyrazne levnejsi nez kupovat nove. V liberu by mozna sel svarit i naraznik. Manik z odtaveho sluzby mi rikal, ze kdyby se mi to stalo s novejsim autem tak to je total.
Jinak blinker bych mohl mit, ale reknu ti to nejdriv o vikendu.
Přílohy
imgp2085.jpg
imgp2085.jpg (938.56 KiB) Zobrazeno 8840 x
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
Ivo
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 141
Registrován: sob led 02, 2010 9:31 pm
Bydliště: Pučloch
Kontaktovat uživatele:

Re: přední nárazník + levý blinkr

Příspěvek od Ivo »

A co ten divocak - ten vypadal jak? :) - No odlítl od auta tak 5 metrů, pak udělal něco mezi útěkem a belháním. To vše byl okamžik, stačil jsem vystoupit , podívat se na škody a v tu chvíli se obrátil a vracel, vypadl dost nasraně. Víc už jsem se ho neptal, na diskuzi o nasraným králíčkovi jsem chuť neměl... myslím, že to ale chudák rozdejchat nemohl. Hajnýho jsem nesehnal.

Díky všem za nabídky, včera jsem si vše odvezl od Mis.use, kterému patří dík největší. Teď už je vše přeházet a narovnat tu trubku pod nárazníkem.
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2469
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: přední nárazník + levý blinkr

Příspěvek od covex »

Takhle vypadal po tydnu, kdyz me vezli znamy zpatky z "vyletu". Myslivcum jsem to hlasil druhy den, vyprdli se na to. Srazil jsem ho v noci, takze se nedal najit.
imgp2091.jpg
imgp2091.jpg (987.85 KiB) Zobrazeno 8797 x
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: přední nárazník + levý blinkr

Příspěvek od dědek »

Najít nabouraného kance není někdy žádná legrace. Před rokem přijela Policie ČR za sousedem - předsedou myslivců u nás , aby z organizoval dohledání kánce, který měl údajně skoro ve městě způsobit nehodu němecého AO , kterou postižení nahlásili na místě a čekali na vyšetření a protokol. Libero si opravíš sám (a taky sám zaplatíš) , když to však jde přez pojišťovnu a Policii, je to dost našponovaný. Kanec se musí najít a jeho skon odborník( myslivec) potvrdit jako střet s motorovým vozidlem. Toho kance u nás našli myslivci 3km od místa činu v potoce, kde si chladil rány. Jinak němci docela valili oči, když jim Policie sdělila, že pokud se kanec nenajde, nabouraný auto zůstane v ČR na expertízu, jestli nemohlo jít o střet s chodcem s možností i testného činu. I já zíral a myslivci se činili až kance našli a vše dopadlo pro ty němce O.K. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Odpovědět