Koupím Libero E12 FA

Sháním pro svého „krasavce“
Odpovědět
MatKei
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: pát říj 08, 2021 11:28 am
Typ Libera: E12/FA
Bydliště: Nový Malín

Koupím Libero E12 FA

Příspěvek od MatKei »

Zdravím všechny Liberaře,

snažím se již poměrně delší dobu sehnat nějaké Libero, ale bohužel se mi to nedaří :( Proto jsem dnes dal naději tomu, jestli by nebyl někdo tak hodný, že by se chtěl nějakého Libera zbavit a podělit se o to, jak skvělé a výjimečné auto Libero je :wink:

Jsem velkým fanoušekem japonských automobilů třídy Kei a úplně nejvíce Subaru Domingo/Sambar, což je v EU Libero. Proto budu nesmírně rád za jakoukoliv nabídku :D (Vím, že jsou tato auta velice nedostupná svojí speciálností a proto není moc lidí, kteří by se jich chtěli jen tak zbavit, protože hodně přirostou k srdci. Proto budu opravdu neskutečně vděčný komukoliv, který by mě pomohl ochutnat, jaké je to být majitelem Libera love4.gif )

Kontaktovat mě můžete:
email: matej@dolezal.one
tel: 724177989
WhatsApp
Naposledy upravil(a) MatKei dne sob říj 09, 2021 1:15 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2469
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím Libero E12 FA

Příspěvek od covex »

Chce to trpelivost, doufam jsi si vedom, ze auto jiz prechazi do kategorie veteran a nejsou dostupne (zatim nektere) nahradni dily. Vyplati se sledovat i tema:
https://subaru-libero.cz/forum/viewtopic.php?f=5&t=491

Pokud je problem na nejakem liberu jen koroze, je to problem resitelny, ram i kastle se daji dovarit. Celni sklo v garazi nevyrobis..
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
MatKei
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: pát říj 08, 2021 11:28 am
Typ Libera: E12/FA
Bydliště: Nový Malín

Re: Koupím Libero E12 FA

Příspěvek od MatKei »

Dobrý den,

děkuji Vám za odpověď. Samozřejmě chápu a vím, že tato auta trpí na korozi. Ale kousek Libera (v Losiné), na kterém jsem se byl podívat, byl opravdu příliš daleko od záchrany auta. Rád Vám případně pošlu fotografie :)
Uživatelský avatar
Mis.us
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1938
Registrován: ned bře 02, 2008 7:54 pm
Typ Libera: KJ8 a FA8
Bydliště: Berounsko

Re: Koupím Libero E12 FA

Příspěvek od Mis.us »

MatKei: zdar, musím tě zklamat, ale těžko něco pěknýho seženeš...všechno jsou to dohnily jebky a ten kdo do toho nasypal prachy už si to nechá. Rozhodně počítej s tím, že když seženeš slušný libero, tak pod 100k se nedostaneš, teď mám na mysli s platnými papíry, STK a málo koroze. M.
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (KJ8) 38kw 1989
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (FA8) 40kw 1997
Subaru 1.8GL 4WD Turbo coupé (AG5) 100kw 1987
Subaru Legacy 2.0 Turbo Wagon (BF5) 177kw 1991
MatKei
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: pát říj 08, 2021 11:28 am
Typ Libera: E12/FA
Bydliště: Nový Malín

Re: Koupím Libero E12 FA

Příspěvek od MatKei »

Dobrý den,

děkuji Vám za odpověď. Přesně to, co jste napsal vím a počítám s tím. Neměl byste nějaké na prodej nebo nevíte náhodou o někom, kdo by se jej chtěl zbavit?

Děkuji
Uživatelský avatar
Mis.us
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1938
Registrován: ned bře 02, 2008 7:54 pm
Typ Libera: KJ8 a FA8
Bydliště: Berounsko

Re: Koupím Libero E12 FA

Příspěvek od Mis.us »

Ja prodával Luďkovi celkem slušný před necelým půl rokem, jestli ho pustí je na něm :D
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (KJ8) 38kw 1989
Subaru E12 Wagon 4WD SDX-SR (FA8) 40kw 1997
Subaru 1.8GL 4WD Turbo coupé (AG5) 100kw 1987
Subaru Legacy 2.0 Turbo Wagon (BF5) 177kw 1991
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím Libero E12 FA

Příspěvek od Tuti »

Jak jsi správně poznamenal, aut na prodej moc není, takže bych doporučoval poohlédnot se i mimo ČR. Na západě už se ceny vyšplhaly do veteránské úrovně, takže v rozumné dostupnosti zbývá v podstatě Polsko a Maďarsko, ale s nádechem dobrodružství by se dalo možná hledat třeba i v Rumunsku nebo v Bulharsku.
Pro náhled jeden Pšonk - https://www.olx.pl/d/oferta/subaru-libe ... shop_basic .. v Německu za podobný stav už běžně chtějí dvojnásobek.
(čímž netvrdím, že je to dobrá příležitost ke koupi - ročník 1998 to rozhodně není - nemluvě o nájezdu - a když prodejce evidentně lže, je potřeba se mít na pozoru)
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
MatKei
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: pát říj 08, 2021 11:28 am
Typ Libera: E12/FA
Bydliště: Nový Malín

Re: Koupím Libero E12 FA

Příspěvek od MatKei »

Dobrý den,

děkuji Vám za Vaše typy a konkrétní inzerát Libera. Zkusím prozkoumat zahraniční inzerci a uvidím :)
spm
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: ned led 19, 2020 12:08 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Český Brod

Re: Koupím Libero E12 FA

Příspěvek od spm »

covex píše: sob říj 09, 2021 10:06 am Chce to trpelivost, doufam jsi si vedom, ze auto jiz prechazi do kategorie veteran a nejsou dostupne (zatim nektere) nahradni dily. Vyplati se sledovat i tema:
https://subaru-libero.cz/forum/viewtopic.php?f=5&t=491

Pokud je problem na nejakem liberu jen koroze, je to problem resitelny, ram i kastle se daji dovarit. Celni sklo v garazi nevyrobis..
Čelní okno zrovna až tak velký problém nebyl; bojím se, že se tam objeví horší už nedostupné díly :-)
Odpovědět