Prodej Subaru Libero - změna

Pouze nekomerční inzeráty!!!

Moderátoři: peple, Jarda

Odpovědět
Bendix
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: čtv led 29, 2009 6:52 am
Bydliště: Junáků 419, 54103 Trutnov3

Prodej Subaru Libero - změna

Příspěvek od Bendix »

Vážení přátelé,
nechal jsem autíčko prohlédnout automechanikem, který mi od roku 2007 zajišťoval technické prohlídky a ten prohlásil, že to je "navrch huj a vespod fuj". Spousta práce na podvozku s nejistým výsledkem, navíc se zpřísnily emisní kontroly, takže by to mohlo vyžadovat i nový katalyzátor.
Proto autíčko neprodám, dojezdím do data platnosti STK a pak dám značky do depozitu. Abych je mohl definitivně odhlásit
a neplatit dá povinné ručení, musí se autíčko ekologicky zlikvidovat. Než je odtahovka naloží, mohu odmontovat co kdo potřebuje.
Skla, stěrače, zrcátka, odsuvnou skleněnou střechu,výklopné skleněné střešní okno a cokoli jného z originálního "draku" autíčka.
Také nepošlu na vrakoviště: denní svícení HELLA, autorádio Philips, kompletní potahy všech sedadel a opěrek hlav šité na míru v barvě šedé tygří kůže, signalizaci funkce katalyzátoru sloupcem LED diod v samostatné krabičce (vejde se do popelníku pod palubovkou), elektrické zamykání všech dveří, autoalarm, signalizaci rozsvícených světel po zhasnutí motoru, funkční akumulátor s odpojovačem mínus pólu, původní funkční zapalovací cívku s kabely. Mohu demontovat i současnou novou cívku s novými kabely a předřadným odporem, nové víko rozdělovače a nový palec, atd ............
Také mi zůstanou čtyři letní pneu 155 x70 R13 na discích, jedna z nich téměř nová, rezerva se zimní pneu Michellin (100% vzorek). Pneu nyní namontované zimní mají 4,5 mm vzorek a musí zůstat na autíčku, aby mohlo být navijákem nataženo na přepravník.
Pokud budete mít o něco zájem určitě se dohodneme. Odběr je možný po letošním desátém dubnu.
Díky za přečtení.
Bendix
mobil: 724 119 486
Uživatelský avatar
Luděk
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 229
Registrován: pon lis 27, 2017 6:19 pm
Typ Libera: 1,2 SuperDeluxe
Bydliště: Hrádek u Rokycan

Re: Prodej Subaru Libero - změna

Příspěvek od Luděk »

To je škoda :( Čekal jsem že ho někdo koupí dál. Ale v tomto případě by mě zajímaly ty komplet potahy, jestli můžu nějakou tu fotku :) A to elektrické zamykání by mi nevadilo. :roll:
Subaru Libero 1,2 SuperDeluxe 4WD r.v.97 - Limpreza
Daihatsu Move 0,8i
Subaru Libero 1,2 SuperDeluxe 4WD r.v. 99 - Kompost
Seat Toledo 2,0 16v
Subaru Leone Coupé turbo
Trabant - ryntyntyn
Subaru Forester XT
Uživatelský avatar
Tuti
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1569
Registrován: úte bře 21, 2006 5:57 pm
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej Subaru Libero - změna

Příspěvek od Tuti »

Oceňuji seriózní rozhodnutí neposlat do světa problémové auto, ale u Libera bych s tím šrotištěm tak moc nepospíchal. Je jich málo, dá se říct že už mají svojí historickou hodnotu a když ho někdo shání, většinou spíš pro radost než jen pro užitek. To co se v inzerci objevuje je vždycky "navrch huj a vespod fuj" - nebo ještě spíš fuj ze všech stran. Rozumný kupující musí počítat s tím, že do slušného stavu si Libero musí dotáhnout a že to levné nebude.
A ještě dotaz - na jakém principu funguje ta signalizace funkce katalyzátoru (co to měří a odkud)?
tuti
-------
já rád - ty rád - allrad
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2469
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej Subaru Libero - změna

Příspěvek od covex »

Ja bych dodal, ze o tom "zprisneni" emisi se tady uz tusim psalo - zadne zprisneni byt nemuze, protoze auto musi odpovidat pozadavkum, ktere na nej byly kladeny v dobe jeho vyroby, tzn. STK kontroluje, ze auto ma emise dle toho, co mu dal do vinku vyrobce v dobe jeho vzniku. Ja jsem s Liberem vzdy prosel bez problemu zcela normalne (jezdim na STK i emise sam). Jen je potreba tam jet s autem radne zahratym a serizenym. Pokud to nekdo nejak sidil to je jina vec... na stanicich kam jezdim jsem si, ale zadne zmeny mereni nevsiml.

Jinak pokud ma auto shnilou karoserii a ne ram, tak neni duvod aby nezilo dal.
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
kraxna
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 196
Registrován: stř led 18, 2017 7:23 pm
Typ Libera: novější
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej Subaru Libero - změna

Příspěvek od kraxna »

Můj názor - značky do depozitu klidně dej, pak bazos a on ho driv nebo později někdo koupi. :)
Zpomal a užij si to. :)
Uživatelský avatar
Me2d
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 130
Registrován: stř pro 23, 2015 8:46 am
Typ Libera: čekatel
Bydliště: Čelákovice

Re: Prodej Subaru Libero - změna

Příspěvek od Me2d »

Do depozitu bych ho nedával, tam odsud jen s stk a to nového potencionálního majitele může odradit od celé koupi. Výdrž ještě chvilku ať je cennější.
Libero bylo 96 někde tu je... a teď druhej užouch je Piaggio porter 1.3 16V 4x4, je to návykový ta úžka bduh.gif
Nik
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 24
Registrován: pát pro 10, 2010 1:07 pm
Bydliště: Černošice

Re: Prodej Subaru Libero - změna

Příspěvek od Nik »

Ahoj,
mam zajem o pravy predni blinkr (alespoň to oranzove plexi).
Dále jak vypada motor ? Mam tu jeden nefunkcni.
Jak vypada rychlostka ? Mem tu par mizernejch
Rozdelovac by mne také zajimal
Vejfuk ? Mam tu jeden mozna i vice deravych
Mam tu nejake gumy, kazdej pes jina ves. Mozna i tu by byla rozumne nejaka zamena.
Odpovědět