Prodám Ferdu

Pouze nekomerční inzeráty!!!

Moderátoři: peple, Jarda

Odpovědět
Uživatelský avatar
Johny Mandolína Jazz
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 198
Registrován: čtv kvě 10, 2007 10:40 pm
Bydliště: Kostelec nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Prodám Ferdu

Příspěvek od Johny Mandolína Jazz »

Bohužel vzledem k okolnostem jsme nuceni prodat našeho miláčka. :(

https://auto.bazos.cz/inzerat/125843921 ... libero.php

Johny+Ivča
Jazzu zdar!
Subaru Libero Super de Luxe r.v. 1990 (Ferda)měli jsme ho od r. 1999 do 10.11.2020+(Fotřík od r.2010)=Forester 2,0X Comfort WP r.v.2008,plná palba 116kw
David
Přispěvatel
Přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: úte kvě 14, 2013 12:14 am
Typ Libera: E10, E12, E12 nové
Bydliště: Jizerské hory

Re: Prodám Ferdu

Příspěvek od David »

Soucítím s Vámi, buďte stateční. Někdy je lepší se dívat v teple na fotku Libera, než v zimě stát nad motorem, nebo ležet pod autem. Doufám, že někdo ocení historickou hodnotu. Byla by to i pro mě naděje, že to zátiší na naší zahradě jednou stoupne v ceně. Držím palce, David
Uživatelský avatar
Johny Mandolína Jazz
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 198
Registrován: čtv kvě 10, 2007 10:40 pm
Bydliště: Kostelec nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Ferdu

Příspěvek od Johny Mandolína Jazz »

Děkujem za upřimná slova projevené soustrasti. angel8.gif
Když tak hledám ve své paměti, musím konstatovat, že Ferdík nás,ač je to k nevíře, vždycky dovezl, i když třeba s menšími problémy, (startér v Trenčíně, píchlé kolo na Srnčí), takže v terénu jsem opravovat musel jen minimálně. :)
Johny+Ivča
Jazzu zdar!
Subaru Libero Super de Luxe r.v. 1990 (Ferda)měli jsme ho od r. 1999 do 10.11.2020+(Fotřík od r.2010)=Forester 2,0X Comfort WP r.v.2008,plná palba 116kw
Uživatelský avatar
tinta
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: ned dub 19, 2009 12:24 pm
Bydliště: Dolní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Ferdu

Příspěvek od tinta »

Mám nesmělý dotaz - proč je propadlá technická? :)
Uživatelský avatar
covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 2469
Registrován: úte led 24, 2006 3:02 pm
Typ Libera: novejsi
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Ferdu

Příspěvek od covex »

Je to tam napsane - jako u vetsiny liber je potreba opravit korozi karoserie a ramu.
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Prodám Ferdu

Příspěvek od dědek »

Takže další "liberista" bez Libera. Já když si vzpomenu kolik času jsem tomuhle čertovskému autíčku věnoval? No už se tomu vracet nebudu. Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
Johny Mandolína Jazz
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 198
Registrován: čtv kvě 10, 2007 10:40 pm
Bydliště: Kostelec nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Ferdu

Příspěvek od Johny Mandolína Jazz »

S tou TK je to tak, že byla platná, ale jelikož jsem potřeboval opravit jeden držák motoru na rámu,(Covex -bingo) tak jsem to odvezl k Mišusovi na opravu. (ještě s platnou TK, po ose) Mišus, jak všichni víme je perfekcionalista, a tak slíbil že to opraví ale pouze komplet, jelikož tam našel i několik dalších mušek, respektive masařek, tak jsme se domluvili že až udělá Vojtovo, vrhne se na Ferdu. No a Vojtovo se protáhlo, a tak Ferda čekal, čekal, a čekal no a když se konečně ledy hnuly, a po několika letech se konečně dostal na řadu, tak orientační cena kompletní rekonstrukce se vyšplhala do astronomických výšin (lehce pod půl míče) tak jsme přehodnotili situaci a vycouvali.
Bohužel nemám prostory ani čas, a asi ani odbornou způsobilost udělat si to svépomocí. 4robot.gif violent1.gif
Jinak samozřejmě pokud někdo takové možnosti má, dá se Ferda uvést do super stavu nebo alespoň do provozuschopného stavu úplně v pohodě.
Jojo, Liberisti bez Liberka, ale zatím se moc kupci nehrnou, takže s Liberkem ale lehce raněným. crybaby2.gif
Johny
Jazzu zdar!
Subaru Libero Super de Luxe r.v. 1990 (Ferda)měli jsme ho od r. 1999 do 10.11.2020+(Fotřík od r.2010)=Forester 2,0X Comfort WP r.v.2008,plná palba 116kw
Uživatelský avatar
tinta
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: ned dub 19, 2009 12:24 pm
Bydliště: Dolní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Ferdu

Příspěvek od tinta »

Aha, takže nic pro nemajetné neumětely a přištípkáře :lol: Škoda.
Uživatelský avatar
dědek
"Pečené kolínko fóra" :-)
Příspěvky: 1758
Registrován: stř led 18, 2006 6:46 pm
Typ Libera: E12
Bydliště: Tanvald

Re: Prodám Ferdu

Příspěvek od dědek »

Tak Johny jak to vypadá? Už se našel nový majitel? Dědek
Subaru Justy 1.0i
škoda yeti 1.8 2010
Uživatelský avatar
Johny Mandolína Jazz
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 198
Registrován: čtv kvě 10, 2007 10:40 pm
Bydliště: Kostelec nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Ferdu

Příspěvek od Johny Mandolína Jazz »

Zatím to zraje, nechci to zakříknout, ale je to na dobré cestě.
Zájemců je víc než jsem čekal, snažím se aby byl Ferda zachován pro příští generace a neskončil někde na díly atp. proto to nechci uspěchat.
Neboj až situace uzraje dám vědět. Budu se snažit aby nový majitel rozšíříl naše řady. :)
Johny
Jazzu zdar!
Subaru Libero Super de Luxe r.v. 1990 (Ferda)měli jsme ho od r. 1999 do 10.11.2020+(Fotřík od r.2010)=Forester 2,0X Comfort WP r.v.2008,plná palba 116kw
Uživatelský avatar
Johny Mandolína Jazz
Člen korespondent
Člen korespondent
Příspěvky: 198
Registrován: čtv kvě 10, 2007 10:40 pm
Bydliště: Kostelec nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Ferdu

Příspěvek od Johny Mandolína Jazz »

Ahojky, jak jsem slíbil, tak činím. Nový majitel už se našel kousek od Budějic.
Myslím si, že Ferda se dostal do dobrých rukou a je poměrně velká naděje, že se opět zaskví v celé své kráse a bude činit novému majiteli jen radost (a jistě i trochu toho zdravého adrenalinu, vždyť jak všichni víme a myslím, že se mnou budou všichni skalní LIBERÁCI souhlasit, že každé LIBERKO je bezednou studnicí neustálých překvapení smileinbox.gif , zajímavých poznání a odhalení skutečné pravdy nekonečného vesmíru new_blowingup.gif , že některé zákony fyziky prostě neplatí ).
Nový majitel mi nabídl, že mi bude posílat snímky z rekonstrukce. Nabídku jsem samozřejmě velmi rád přijal, a pokud to dovolí, tak se o veškeré dění okolo Ferdy podělím s Vámi.
Ještě bych chtěl podotknout, že mě překvapil poměrně velký počet zájemců. Je vidět, že z LIBERA se stává docela nedostatkové zboží.
Přeji všem pevné zdraví, obzvlášť v této době. My jsme se již promořili, naštěstí lehčí průběh.
Johny+Ivča :) :)
Jazzu zdar!
Subaru Libero Super de Luxe r.v. 1990 (Ferda)měli jsme ho od r. 1999 do 10.11.2020+(Fotřík od r.2010)=Forester 2,0X Comfort WP r.v.2008,plná palba 116kw
Odpovědět