Elektro schemata na novější

Odkazy na návody, dokumentaci a další radosti
Albedo
Člen korespondent
Člen korespondent
Kontaktovat uživatele:

Elektro schemata na novější

Příspěvekod Albedo » pát dub 28, 2017 6:50 pm

Dávám k dispozici elektromanuál na novější model. Stáhnout můžete >ZDE<
Barča - Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD - 1996

covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektro schemata na novější

Příspěvekod covex » pát dub 28, 2017 9:15 pm

Schemata uz tu samozrejme jsou - i se slovnikem. Nejvetsi legrace je, jak se k nam obloukem obcas dostavaji veci, ktere jsme dokonce nascanovali a davali dohromady (i kdyz elektro libera to zrovna neni).
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální

Albedo
Člen korespondent
Člen korespondent
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Albedo » pát dub 28, 2017 9:47 pm

Teda, slovník jsem nenašel, a na elektro schéma jen nějaký externí odkaz. Já jen že během týdne jsem měl 3 emaily, zda mohu poslat schémata, tak mi to přišlo vhodné sem vhodit odkaz.
Barča - Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD - 1996

covex
"Pečené kolínko fóra" :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod covex » sob dub 29, 2017 9:01 pm

Mel jsem pocit ze uz jsem ho sem nekdy daval - opakovani matka moudrosti:

Kód: Vybrat vše

Obecne schalter vypinac/spinac anziegeleuchte svetelny ukazatel/kontrolka warnleuchte varovna kontrolka li. = links levy re. = rechts pravy siehe viz sicherung pojistka storm proud radioanlage zapojeni radia ruckfahrscheinwerfer couvacka geblase topleni/chlazeni, klimatizace ladestormanlage nabijeni kombiinstrument palubni deska motorelektrik elektricke zapojeni motoru kraftstoff palivo-neco steuergerate ridici jednotka geschwindigkeit rychlost motorraumlufter ventilator motoru allradantriebe pohon vsech kol windschutzscheibenwischer sterac predniho skla waschanlage zapojeni ostrikovace kraftstoffstands sila/mohutnost latka stani - ukazatel paliva kuhlumitteltemperatur chalzeni prostredek/stred teplota - ukazatel teploty anzeiger ukazatel geber snimac signalhorn klakson zigarettenanzunder cigaretovy zapalovac leuchtweitenregulierung ovladani naklonu svetel scheinwerfer svetlomet reinigungsanlage ostrikovac (svetel) beleuchtungsanlage zapojeni svetel (blinkr? svetla?) oldruck-warnleuchte kontrolka tlaku oleje feststellbremse rucni brzda bremslfussigkeit brzdova kapalika kuhlerlufter ventilator chladice nebelschlussleuchte mlhovka heckenscheibenheizung vyhrivani zadniho skla heckenscheibenwischer zadni sterac waschanlage ostrikovac innenraumleuchte vnitrni osvetleni gepackraumleuchte osvetleni zavazadloveho prostoru schiebedach posuvne stresni okno anlasseranglage starter zundschlater zapalovaci spinac bremsleuchte brzdove svetlo elektrisches scheibedach elektricke stresni okno begrenzungschalter hranicni vypinac stromkreis proudovy okruh schliessen zavirani offnen otevirani betatigung uvedeni v cinnost ausgang vychod/ukonceni cinnosti halte zastaveni fahrtrichtungsanzieger blinkr warnblinkanlage varovne blinkry ("vsechnyctyri")
Subaru Libero E12 superdeluxe 1.2i 4WD rv96
Subaru Vivio GLi 4WD 660 rv92
---
Každá oprava na Liberu se mění v opravu generální

Zpět na „Dokumentace“